PROROCTWA DLA POLSKI!
Zniewolona Polska zmaga się ze smokami, które za pośrednictwem czarnych katolickich zakonników oraz czerwonych demonów z czasów komunistycznych, manipulują polskim narodem, niszcząc go intelektualnie i materialnie. Nie może ustabilizować się świecka, demokratyczna władza w Polsce ponieważ do rządu wdarła się mafia katolickich oszustów i kłamców preferujących czarnych zwyrodniałych zakonników oraz pomiotów Mojżeszowych.
Ci szalbierscy w czasie nieładu Polski obdzierają naród z wszelkiego dobra gromadząc swe skarby w watykańskich bankach.
Czarny katolicki zakon wszelkimi siłami stara się pozyskać swych wiernych, by ograbić ich materialnie i intelektualnie oszukując ich poprzez trik nieistniejącej madonny. Używają babilońskich bałwanów jakimi są obrazy i dewocjonalia oraz szczątki zmarłych osób, które zwą świętymi aby tylko zwabić ich do swoich watykańskich posiadłości, które nazywają kościołami!
Jeśli wierzysz w istnienie naszego Stwórcy to musisz wiedzieć, że Stwórca nie dzieli swojej absolutnej władzy z kimkolwiek ani z jakąkolwiek religią lub obrazem oraz szczątkiem zmarłej osoby i nie buduje pałaców w swoim Królestwie dla złodziei i oszustów.
Fałszerzami wobec prawdziwej prawdy o naszym Stwórcy są osoby identyfikujące się znajomością obcych bóstw ponieważ naszego Stwórcę naprawdę nie znają i nie wiedzą o tym, że Mojżesz wszystkich oszukał!
Wszelkie pisma religijne jak na przykład Stary Testament, Koran, Hary Kryshna i inne o charakterze religijnym są fałszywe wymyślone przez diabelskich zwyrodnialców!
Biblijny Nowy Testament również w znacznym procencie jest niezrozumiały i był stworzony na rzecz twórców polityki rzymskich cesarzy!
Ludzie wierzący nie zdają sobie sprawy, że przekleństwem jest wiara w jakiekolwiek bałwochwalstwo oparte na dewocjonaliach, obrazach, rzeźbach oraz szczątkach zmarłych ludzi lub zwierząt.
Przeczytaj niektóre fragmenty Objawienia Jana, które być może zrealizowane zostały przez zwyrodniałego ducha diabelskiego Mojżesza, który jako diabeł oskarża wszystkich, że ulegli fałszywym religiom oraz fałszywym obrazom jak na przykład częstochowskiej czarnej madonnie.
Po takim oskarżeniu kraje, które sprzedali się Watykanowi plączą się w swoich politycznych ustrojach i wyraźnie są słabsi ekonomicznie od innych. Nawet Rosja choć lubuje się w swoim bałwochwalstwie, czując odrazę do Watykanu w pewnym sensie otrzymują błogosławieństwo, mając mocną politykę na świecie i inne przywileje!
Znamiennym jest fakt, że autor napisanego przed tysiącami lat rozdziału trzynastego Objawienia Jana, Apokalipsy szydzi z głupców ukazując przykładowy obraz, który ma cięcia, a który symbolicznie pasuje do obrazu częstochowskiego! Nikt na biblijne ostrzeżenia nie reaguje, a słynny Polak Lech Wałęsa stał się promotorem tego draństwa obnosząc się z diabelskim wizerunkiem w klapie swojej marynarki.


Mojżesz jako diabelski oskarżyciel zawsze posługuje się trikami i takim oskarżającym dowodem jest obraz częstochowski i miliony innych, które ukazują pseudo świętą rodzinę, która jako pogańskie relikwie są wobec Stwórcy bez znaczenia. Wszechmogący Ojciec Stworzyciel i Jego Jednorodzony Syn w swej całej osobowości oraz całe Jego Królestwo są w pełni świętości rodziną i nikt więcej.
Mało tego! Zły, bestialski oskarżyciel Mojżesz zostawił również w Polsce w nienaruszonym stanie starodawną religię Hary Kryshna, która wielbi obraz smoka o podobnym temacie jak obraz czarnej madonny! Zwyrodnialec chce oskarżyć Polaków przed Stwórcą za ich nieudolność rozpoznania sytuacji w jaką zabrnęli. Choć wyznawcy katolickiej religii mają dowody swojej głupoty na podstawie sekty Hary Kryshna nie oprają się swej namiętności brnięcia w grzechach, aż do następnej tragedii jaka niewątpliwie ich w niedługim czasie spotka.
I tak od tragedii do wojen, rozbiorów, kłótni narodowych trwa naród polski w piekielnym ogniu i w żaden sposób nie da się okiełzać, by zrozumieć, że nie jest pępkiem świata.
Być może większość Polaków jest trzynastym zagubionym żydowskim plemieniem i być może poprzez próbę wiary przeżywa ciężki atak zwodniczego zła, które stara się ich absolutnie zniszczyć.
Na świecie jest pełno tragedii i wojen. Trwa nieustannie polityczny i religijny bałagan po to, by wszystkich Polaków odciągnąć od zorientowania się, że przez Watykan służą diabłu, a nie Bogu!
Jeśli Polacy wcześniej czy później nie ockną się znowu zawita pożoga i tragiczne wydarzenia, które już się zapowiedziały wyrocznią wypadków lotniczych, gdzie w jednych z nich zginął prezydent polski.
Szanowni Państwo, nie proszę o wsparcie finansowe ani żadne datki materialne, proszę tylko do końca przestudiować moje przesłania!
Mam na imię Jacek, urodziłem się w Polsce. Przed kilkoma laty powróciłem z Australii do Europy, by przekazać moim rodakom, że wiara w naszego Wszechmogącego Ojca Stworzyciela i Jego Umiłowanego Jednorodzonego Syna nie tylko otwiera nam horyzontalne dążenie do wspaniałej przyszłości, ale również kreuje nasz kraj do strefy błogosławionych narodów. Warunek jest jeden! Uczynić Polskę indywidualną w wiarę do samego Stwórcy i Jego Jednorodzonego Syna, bez Watykanu i jakiejkolwiek religii, sekty lub religijnego wyznania jakie panują na świecie!
Nie jestem przedstawicielem żadnej religii, kościoła, sekty lub partii! Jestem osobą wierzącą w Stwórcę i Jego Umiłowanego Syna, wyczuwając Jego wolę i jedyny system na jakiej  zasadzie on działa pomyślnie rozwijając różne narody.
Będąc w Australii oraz podróżując po wielu krajach zrozumiałem, że jakość dość czystej wiary ich mieszkańców czyni ich kraje potężne i nie do zdobycia.
Łatwo było mnie zrozumieć, że kraje anglosaskie jak Australia, Ameryka, Kanada, Anglia posiadają większe błogosławieństwo od naszego Stworzyciela, którego brakowało zawsze Polsce.
Nawet europejskie państwa zachodnie jak Holandia, Norwegia i wiele innych żyją w spokoju i dobrobycie. Oni nie wierzą w nieistniejącą madonnę i nie sprzedali się Watykanowi!
Zdziwieniem moim były Niemcy, które według logiki na żadne błogosławieństwo nie zasługują, a jednak sytuacja materialna u nich była i jest niewyobrażalnie większa niż w Polsce, gdyż więcej tam protestantów niż zwiedzonych katolików. Jest tam pozytywna jakość wiary u nich w Prawdziwego Stwórcę jest zupełnie inna niż w Polsce w której wierzy się w kłamstwa, głupoty i niedorzeczności.
Zastanawiałem się w jaki sposób dostarczyć do Polski dla moich rodaków moje przesłania, że i Polska może się stać ogromnym błogosławionym krajem, jak to ujęli niektórzy wieszcze w swoich proroctwach! Czytałem takie proroctwa mówiące, że Polska ma powstać od morza do morza i różne kraje wschodnie chętnie przyłączą się do niej. Wszystko wydaje się bajką, ale jak zobaczyłem co wydarzyło się w Chinach zrozumiałem system działania Błogosławieństw naszego Stwórcy, które czynią niewyobrażalnie cuda.
Chiny, głęboko zakorzeniony poganizm i komunizm, zawsze biedny i kraj jak z epoki średniowiecza nagle staje się w bardzo krótkim czasie ogromną potęgą gospodarczą i militarną. Nieprawdopodobne! Chiny stały się krajem w którym każdego dnia przeobrażenia gospodarcze zmieniają je w niesamowitym tempie. Dlaczego? Wyobraźcie sobie, że Chińczycy a właściwie ich znaczna część przyjęła chrześcijaństwo w stylu anglosaskim! Już około 100 milionów Chińczyków przyjęło chrzest jak opisane jest w Biblii czyli Piśmie Świętym. Tak uczynili Amerykanie, Australijczycy, Kanadyjczycy i wiele różnych krajów europejskich w tym również Niemcy. Masowo, codziennie Chińczycy nawracają się do Stwórcy w stylu anglosaskich chrześcijańskim i wkrótce będą ich miliony!
Polska siedzi w pogaństwie po same uszy. Różne religie, Mahometanizm, Buddyzm, Judaizm, Katolicyzm, Prawosławie to zmora wszystkich krajów, które jeszcze je preferują. Nie zdają sobie sprawy, że stworzył je zwyrodniały diabelski Mojżesz. Powinni wziąć do swojej świadomości, że Stwórca i Jego Królestwo nie jest religią! Ogólnie mówiąc na tych pogańskich religiach żerują mafie, które okradają i ogłupiają swoich rodaków w bardzo przemyślny sposób.
Modliłem się i modlę pytając Stwórcę co począć w tej sytuacji w której znalazła się Polska.
Gdyby jakimś cudem Rosjanie przyjęli system wiary w Ojca Stworzyciela i Jego Jednorodzonego Syna w stylu zachodnim staną się jeszcze potężniejsi niż są obecnie i z pewnością gospodarczo uzależniliby Polskę od siebie. Wtedy Polacy zaczną masowo emigrować stając się parobkami innych narodów tracąc na zawsze swoją ojczyznę i polską kulturę!
Żeby wyjść z tego koszmaru, Polacy muszą odłączyć się od Watykanu i stać się krajem przewyższający jakością wiary w Stwórcę i Jego Umiłowanego Syna, bez żadnych kościołów, sekt i religii. Muszą znaleźć jakiś system przekazów religijnych o którym pouczał Jezus.
Wiara ma być indywidualna jednokierunkowa do Ojca Stworzyciela i Syna Jedno Rodzonego i tylko do Nich ponieważ, gdyż są Jednością ochraniając cały wszechświat przed wszelkim złem! Jezus Chrystus taką wiarę zrealizował, ale zło i źli ludzie wypaczyli ją na poczet darmozjadów, którzy w różnych kościołach i sektach zrobili sobie miejsca ich własnych biznesów.
Szukam osoby, które zrozumiały moje przesłanie, które mogłyby się troszeczkę zaangażować w kreowanie tego, co zapoczątkował Jezus Chrystus, by uratować Polaków przed wieczną tułaczkę w różnych narodach.
W mych modlitwach do Stwórcy, zapytałem Go, a co byłoby dalej jak jakiś naród osiągnie to co zaczął Jezus? Czy istnieje coś jeszcze czystszego niż system wiary przez posłannictwo Jezusa? Czy Świat może trwać w takiej sytuacji wiecznie? Było długie milczenie i pomyślałem, że Stwórca ma swoją tajemnicę i niestety odpowiedzi nie będzie.
Ale którejś nocy przyszedł do mnie Anioł, a może po prostu mi się przyśniło i powiedział, że ostatnią najczystszą wiarą jest sam Ojciec Stworzyciel i zjednoczony w Nim Syn Jednorodzony. Stwórca i Syn przez swoich wysłanników chce skomunikować się z polskim narodem, jeśli on oczyści się z kłamstw i wszelkich fałszywych zgromadzeń religijnych stając się wolnym, by każdy mógł wierzyć indywidualnie na swój sposób w swego Stwórcę! Nasz Stwórca tylko w oczyszczonym z kłamstw społeczeństwie o pokojowym nastroju może się objawić, by przedstawić swój nowy plan Wieczności.
Od Polaków zależy jaki sobie zgotują los dla siebie, swoich dzieci i wnuków. Staram się pozyskać ludzi pomocnych by dotrzeć do polskiego rządu i przedstawić im tę być może dla nich dziwną sytuację, by naprawić niefortunny los Polski.
Każdy z nas jest inny i zdaję sobie sprawę, że wielu jak ja szukają ludzi podobnych do siebie nie zdając sobie sprawy, że to jest duży problem.
Ludzie lgną do kłamstwa i tam czują się doskonale. Prawda ich odrzuca, gdyż myślą o mnie jak o człowieku szukającego sławy.
Jacek.
P.S. Moim zdaniem Ziemia stała się w pewnym sensie epicentrum wszechświata. Jest ogromną salą sądową gdzie odbywa się sąd nad wszystkimi mieszkańcami wszechświata. Wszyscy mieszkańcy wszechświata czy chcą czy nie chcą muszą się wielokrotnie urodzić w ciele człowieka, by osądzić ich czy są zwyrodnialcami czy nie.
Sztuczny chaos jaki dzieje się na Ziemi jest genialny gdyż od kilkuset tysięcy lat dzięki temu wyłaniają się zwyrodnialcy, których trzeba się pozbyć!