ZNAKI CZASU!
Co trzeci ksiądz w europejskich katolickich kościołach jest Polakiem! Polska stała się bestią, produkuje fałszywych nauczycieli! Co gorsza 85 % wywodzą się z narodowości żydowskiej! Dlaczego? Bo wyczuli wspaniały biznes, gdzie na kłamstwach i oszustwach łatwo się jest obłowić. Przykładem jest radio Maryja i ich kierownictwo!
Tak podała telewizja na kanale SBS w Australii w roku 1998. Być może obecnie liczba misjonarzy potroiła się i zaroiło się ich na całym świecie. Oni wszczepiają kult madonny wszystkim narodom. Dlaczego tak się dzieje? Polscy młodzi ludzie ogłupieni w czasach komunistycznych masowo wstępowali w szeregi katolickich zakonników. Na ówczesne czasy był to wspaniały biznes i wspaniała przyszłość dla darmozjadów. W efekcie tych poczynań Polska stała się drugim fałszywym prorokiem na usługach drugiej bestii watykańskiej. Tak określa katolicka biblia tysiąclecia rozdziale 13 w poniżej wersetu 10.
Czyżby miął powtórzyć się trik, jakie zło kiedyś zastosowano w starym Babilonie. To znaczy, że Watykan chce wejść w posiadanie wszelkich dóbr tego świata i od wszystkich uzyskać pokłon, by zaakceptowano ich religie. W telewizji Polonia częstotliwość programów kultu madonny jest aż do przesady.
Telewizja polska zajęła 5% swego czasu antenowego tematami kultu madonny. W czasach komunistycznych nie dopuszczano w programach telewizyjnych lub radiowych, by jakieś nawiedzone kobiety i omamieni głupotą podeszli wiekiem mężczyźni opowiadali straszne brednie na temat cudów z madonną. Obecnie radio Maryja niszczy doszczętnie świadomość w różnych krajach poprzez oszukańcze swoje metody. Co kościół katolicki chce przez to osiągnąć? Zdezorientowani ludzie nie rozumieją, że żyją w systemie światowym, w którym dominuje kłamstwo. Jeżeli ktoś wmówi w nas kłamstwo i uwierzymy w to, jesteśmy niewolnikami diabła i kłamstwa. Ci, którzy panują w religiach poprzez kłamstwo stając się panami naszych myśli, naszego postępowania oraz panami naszych dóbr i pieniędzy. To jest największa tajemnica, o której wiedzą fałszywe kościoły, sekty i religie, a nawet partie polityczne i strzegą je przed zdezorientowanymi ludźmi. Na przykład: powtarzanie w koło kłamliwych słów, modlitw, a nawet fałszywych imion bożków lub wielkich polityków jak Napoleona, Lenina, Stalina, Hitlera i mnóstwo innych morderców.
Sam byłem świadkiem i mam nagrane na filmie jak młody człowiek dopiero, co wcielony do sekty Hare Kryshna powtarzał bez przerwy imię swego bożka. W mojej obecności trwało to więcej niż dwie godziny.
Na zachodzie we wszystkich krajach kościoły, religie (szczególnie katolicka) poprzez system zapanowania nad naszą osobowością nakłaniają osoby umierające do przepisywania majątków na rzecz kościołów, sekt i religii. Często za swój bezmyślny czyn ludzie płacą ogromnym rozczarowaniem, bo już nic nie można cofnąć. W czasach komunistycznych sam przeżyłem szok, kiedy będąc na wycieczce do Egiptu okazało się że 30% wycieczki to stali bywalcy, księża katoliccy z ich kochankami, którzy za datki swoich wiernych używali dóbr tego świata. Wszyscy widzimy, co dzieje się w polskich kościołach. Księża stawiają nowe kosztowne budowle, jeżdżą nowymi samochodami. Obwieszeni złotymi łańcuchami, pierścieniami każą się całować po rękach nazywając się ojcami, a przecież nigdy nimi nie byli. Chyba, że potajemnie mają związki z kobietami płodząc nieślubne dzieci. Tak jak to czynili przed drugą wojną światową żydowskie, mojżeszowe pomioty. Naród polski pogrążony w biedzie patrzy na to wszystko i milczy, bo ich umysły są w niewoli strachu spowodowanego przez kłamstwa religijne. Wielu osobom nie podoba się postępowanie, sekt jak na przykład Świadków Jehowy przez które są rozbijane małżeństwa, gdzie są odrywane dzieci od rodzinnego grona. Są także tacy, co zło ich dotknęło przez różne kościoły i religie. Prosiłbym byście Państwo opisali Waszą historię i przysłali do mnie. Ukażemy światu obłudę zła i głupoty, która nie pozwala się przebić prawdziwej braterskiej wierze w Stwórcę, o którym wszystkie sekty, religie i kościoły dały fałszywe świadectwo stawiając ponad nim wymyślone fałszywe osoby. 
Z góry dziękuje, Jacek.