TAJEMNICZY KOD Z BIBLII 666  !
Jak wygląda nasze bytowanie na ziemskim padole? Kim jesteśmy i dlaczego wobec siebie jesteśmy zazwyczaj nieprzyjemni? Jak wiemy z Biblii człowiek jest oznaczony liczbą 666. Żeby zrozumieć tę tajemniczą liczbę trzeba dużo wyrozumiałości od osoby czytającej moje przesłanie. Zdaję sobie sprawę, że na świecie istnieją jak to się mówi oszołomy i głupki, którzy na sprawach sensacyjnych szukają chwały lub zdobyczy materialnych. Ja do nich nie należę gdyż nie szukam żadnych zysków i nie proponuje nikomu przyłączenia się do mojej sekty gdyż jej nie posiadam i nigdy nie założę żadnego związku religijnego! Chcę jednak przekazać czasami bardzo szokujący przekaz, który na pewno różnym osobom się przyda.
Powróćmy do zagadnienia liczby 666 związanej z nami wszystkimi, która w całej swojej pełni oznacza zwyrodniałą Duchową Świadomość człowieka. Na pierwszych miejscach zostali oznaczeni są numerem bestii 666 tak jak Mojżesz, Neron, Napoleon, Hitler, Stalin i wielu innych morderców, których często różne religie lub partie polityczne wyznają jako bogów lub świętych. Identyfikujemy ich jako bestie gdyż są w pełni liczby 666 dążących bez opamiętania do zdobycia władzy nad całym światem. Najczęściej ich oblicza są delikatne przyjemne nie dające się zidentyfikować kim naprawdę są. Biblia o nich pisze, że są jak wilki w owczych skórach. Ich poprzednie życiach po życiu było zawsze w roli tyrana. Reszta ludzi uczestniczy w tej bestialskiej liczbie po części stając się bestią biorąc kolejne 6-ki lub podwójne 66. Jednak pełna liczba bestii występuje w liczbie 666. Bestia jeśli dokona morderczego czynu jak na przykład niektórzy Muzułmanie, Żydzi, Buddyści straciła najważniejszy przywilej, miłosierdzie, litość i możliwość skomunikowania się ze swoim Stwórcą. Ogólnie mówiąc każdy może się stać bestią, choć wydaje mu się że jest religijnym człowiekiem, a nim wcale nie jest.
Jestem pewien w stu procentach, że jedna z bestii występująca w polskiej polityce to dusza byłego dyktatora Piłsudskiego. Mąci on w swojej partii i nie wie sam do czego zmierza. Zapewne mówi swoim zwolennikom, że ma genialny pomysł na przyszłość, a właściwie nic niema. Chodzi mu tylko o zdobycie jak największej władzy w Polsce. Chorobliwie marzy o tym, by cała Polska go wielbiła jak wielbią w osiemdziesięciu procentach Rosjanie Putina, jako nowego fałszywego Chrystusa!
Co ciekawe według mojej koncepcji wiary w życie po życiu jestem pewien w stu procentach, że mordercze bestie hitlerowskie zabite w drugiej wojnie światowej urodziły się w ciałach muzułmanów.
Ciekawe, skąd premier Niemców, Merkel otrzymała wiadomość, by przyjąć dusze swoich pobratymców w nowo narodzonych ciałach syryjskich muzułmanach? Tym posunięciem  zrobiła dla Polski ogromny problem, gdyż niemieckie bestie w ciałach muzułmanów mogą pod nosem Polski utworzyć państwo wyznaniowe ze swoją hitlerowską ideologią. W efekcie o tym  mówi pewne proroctwo, że w czasie jakiejś europejskiej awantury wojennej tylko dwóch Niemców pozostanie ukrytych pod niemieckim drzewem.
W charakterze liczby 666 w tych trzech szóstek to pełny wymiar zła reprezentujący antychrysta. Pierwsza  szóstka z liczby 666 to wszelkie Duchowe Świadomości, które ubrane są w uszlachetnione ciała przez naszego Stwórcę. Druga szóstko wa bestia z liczby 666 reprezentuje Duchową Świadomość w której, zdziczałe nawyki z bestialskich zwierząt są bardzo agresywne i niebezpieczne, utrzymuje je na wodzy specjalnie niemodyfikowane ciało przez naszego Stwórcę. Wystarczy jakaś używka jak alkohol lub narkotyki i zwyrodniał Duchowa Świadomość zaczyna szaleć! Ostatnią szóstką dopełniająca do liczby 666 będzie Duchowa Świadomość, która nieustannie dąży do władzy czyniąc czasami z się boga lub króla całego wszechświata! Bestialska energia, która pochodzi od ducha zła, będzie zawsze Duchowe Świadomości z pełną liczba 666 czyniła z niego tyrana aż do sądu ostatecznego, by skazać go na wieczne potępienie. Pełnia liczby 666 to bestia w pełnym wymiarze zła, które zniewala i manipuluje dogłębnie większością ludzi. W czasach starotestamentowych rozpoznajemy bestie po ogromnych rozmiarach o gigantycznej umięśnionej budowie ciała oraz dyktatorskim usposobieniu. Obecnie po zwycięstwie Jezusa jest kontrola nad każdym ciałem, określa tak właśnie Biblia. Teraz te dyktatorskie bestie będą niskie, wręcz małe o wrednym uśmiechu. Identyfikują się kropką z boku w źrenicy oka. Nogi jej będą chore charakteryzujące się zapaleniem paznokci. Podeszwa stóp wyraźnie nieuleczalnie będzie chora. Przypomnijmy sobie wątek z Biblii, gdzie Jezus mył nogi uczniom mówiąc, że ówcześnie nie zrozumieją tego co czyni lecz w przyszłości rozpoznają o co chodzi. Sprawa nóg czasami nie dotyczy pełnej liczby bestii 666. Niekiedy cielesna bestia oznaczona jedną szóstką będzie przynosiła ogromnego pecha innym, którzy przypadkowo będą się z nią przyjaźnili.
Na świecie żyje mnóstwo różnych rodzajów bestii. Są bestie piękne, które nieraz przystojne bestie męskie określają je bezwiednie mówiąc zobacz jaka idzie damska bestia. Są brzydkie bestie przeznaczone do ciężkich prac często pomiatane innymi bestiami. Są bestie wykształcone wydawałoby się inteligentne przekazujące swoje nasienie inwitrot by rozpładzali się na wszystkie strony. Są bestie etniczne nasycone fałszywą religią swego fałszywego ojca Mojżesza, które za wszelką cenę chcą sobą zniewolić świat. Są bestie opętani kłamstwami religijnymi, które chcą zabijać w imieniu swego fałszywego boga nie zdając sobie sprawy, że zabijają samych siebie. Sami widzimy w około jak wielka ilość rodzaju bestii egzystuje wokół nas ale jakoś nas to nie dziwi.
W telewizji często pokazują kalekę wypromowanego przez inne bestie profesora William Hawkinga, który dyskwalifikuje obecność Stwórcy. Bestia o wyglądzie potwora udaje super mądrego profesora bluźniąc często przeciwko swemu Stwórcy.
Bestie 666 chcą zachować swoje bytowanie na świecie poprzez urodzenie się jak najwięcej w bestialskich ciałach, aż urodzi się w nich Mojżeszowa bestia pasująca do pełnego wymiaru antychrysta. Będą walczyć z aborcją stawiając bestie na najwyższym podium, by urodzić się w jako bestie  i po różnych przejściach ponownie powrócić do swych fałszywych religii. Stają się pastorami, kapłanami, biskupami a nawet dojść do największej papieskiej bestii identyfikującej się w liczbie 666.
Chora Duchowa Świadomość u innych ludzi żyjących jak bestie czasami jest zdławiona chorym psychicznie religijnym fanatyzmem, by ze wszystkich zrobić kozłów ofiarnych tyrających na ich luksusowe życie. Będąc chełpić się w pełni liczby 666, która plugawi ich Duchową Świadomość, którą stworzył im prawdziwy Stwórca. Oni przenigdy nie uznają swego Stwórcę i Jego Jednorodzonego Syna i najchętniej ponownie, by Ich ukrzyżowali.
Nikt nie dostrzega, że w końcu wszystkie bestie zmieniają swój wygląd na obrzydliwe pomarszczone potworki. Te piękne i te przeciętne marszcząc się umierają i jak w swoim przeklętym życiu wydzielały z siebie ścierwo w końcu same stają się ścierwem pożartym przez bakterie i inne robactwo.
Co gorsze niektóre bestie pozostawili po sobie mit fałszywych świętych i bohaterów, by kłamstwami o ich historii bałamucić ludzkość. Jeszcze inne bestie wyciągają z ich grobów plugawe szczątki, by uczynić z nich święte relikwie aby robić na tym wielki biznes.
Nasz Stwórca Ojciec naszych Duchowych Świadomości akceptuje system życia w naszych ciałach, ale nie jest tym zachwycony. Szczególnie jak bestie podążają za kłamstwem i złem. Jeśli człowiek kieruje się swoim podarowanym ciałem od Stwórcy i korzysta z rad Szlachetnej Duchowej Świadomości, która przybyła dla pomocy chorej Duchowej Świadomości, Stwórca nasz jest bardzo szczęśliwy. Niestety zazwyczaj kierujemy się myślami naszych bestialskich Duchowych Świadomości, które pod kontrolą złej energii i złego ducha czyni zło!  Jednak dla naszego Stwórcy najważniejszym jest to aby opanować brutalną śmierci jaką doznają nasze bestie przenoszące bul i cierpienie do naszej duszy, czyli do naszej świadomości. Być może jeśli nasze bestie nie wykończą tego świata to będziemy się rodzić w nowych szlachetnych kosmicznych ciałach, które jeśli będą umierać to w sposób humanitarny bez bólu z świadomością zaistnienia wręcz urodzenia się w nowych ciałach bez naleciałości złych wspomnień z poprzedniego życia. Taki system już w niektórych krajach zaistniał ale nie został zaakceptowany przez religijne bestie, które chcą by ludzie umierali w mękach i ogromnych cierpieniach. Dlaczego? Ponieważ jeszcze żyjące bestie w swoich cierpieniach do końca są oszukiwane bezsensowną nagrodą w niebie. Wtedy religijne bestie mają czas na przechwycenie ich majątków i innych cennych rzeczy, by za nie w bestialski sposób bawili się na tej Ziemi!
Najgorsze cielesne bestie są pochodzenia mojżeszowego. One w obecnych czasach intensywnie manipulują światem. Stworzyli oni komunizm i inne systemy, by różnymi sposobami pozbawić zwykłych mieszkańców szans na rozwinięcie jakiegokolwiek biznesu. Pospolici ludzie zagrażaliby im i zagrażają, by nie puszczono ich z jak to się mówi z torbami, gdy będzie łatwo rozkręcić każdy interes. Już za czasów komunistycznych usadowili się w najlepszych urzędach aż do szczytu najwyższej władzy państwowej. To co piszę nie jest antysemityzmem ale prawdą. Przypomnijcie sobie czasy komunistyczne gdzie w okresie zimowym pomidory i ogórki kosztowały nieomal pół podstawowej pensji jaką mieli Polacy. Tylko wybrani ludzie, którzy opłacali się łapówkami mogli mieć swoje prywatne firmy. Kiedy oszołom Władysław Gomułka robiąc czystkę wygonił do Izraela żydowskich pomiotów zaczęli ludzie powoli odzyskiwać możliwość godnego życia. Już za czasów Gierka wyraźnie wszystko się zmieniło i prywatna inicjatywa miała zielone światło. Obecnie żydowskie pomioty opanowały znowu Polskę, gdyż inne państwa w Europie wyraźnie się im oparły. Poprzednie partie SLD później Platforma Obywatelska, obecnie Pis stworzyły perfidny niski system wolnych podatków. Oczywiście większość tych uczestników dwóch partii to zakamuflowani Żydzi. W Polsce jest tylko trzy tysiące złotych wolnych od podatku, a dla tych którzy wprowadzili ten przepis jest wolne od podatku 30,000 złotych. W innych krajach Unii są ogromne sumy zwolnione od podatku. W ten sposób nikt nie może w Polsce rozpocząć własnej działalności wkładając w niego niewielki wkład. W innych krajach jak na przykład w Hiszpanii jest wolne od podatku ponad 17,000 Euro co pozwala bardzo łatwe rozpoczęcie jakiegokolwiek biznesu.
Mało tego te bezczelne żydowskie pomioty obłożyli podatkiem rencistów i emerytów, gdzie niektórym płacą dosłownie grosze. Bezczelność ich przekroczyła wszelkie granice kiedy kazano mi opłacić podatek od mojej emerytury jaką dostaję z Australii. Choć w Polsce nie przebywam na stałe tylko od czasu do czasu odwiedzam rodzinę, przemyślnie dorwano mnie i zmuszono do zapłaty podatku za poprzednie lata. Są to ogromne sumy na które nie byłem przygotowany i musiałem pożyczyć pieniądze od rodziny. Pomyślcie! Aby odwiedzać rodzinę w Polsce muszę płacić podatek czyli haracz żydowskim pomiotom. W Australii dla emerytów i rencistów jest zerowy podatek, a tu żydowskie pomioty bezczelnie rabują wszystkich!
Walczcie i protestujcie by w Polsce przynajmniej 30,000 złotych było wolne od podatku. Wtedy bez problemu rozpoczniecie małą firmę. Rozrastając się przyczynicie się do rozwoju Polski i konkurencyjnie wypchniecie żydowskich pomiotów z naszego kraju!
Ludzkie Bestie zakodowano jak każde zwierzęce ciało, by po jakimś czasie chorowało i starzało się, by w końcu umrzeć. Określając ten brzydki koniec, że stanie się zwykłym ścierwem i padliną. Zachodzi pytanie kto to wszystko uczynił? Przez kogo przyszedł ten stan życia i śmierci? Biblia przez różne zakodowane informacje mówi że śmierć przyszła przez diabła, a także mówi kim on jest i co on zamierza!
Wiem, że wielu sugestywnie podchodzi do spraw zmartwychwstania jakie ukazuje Biblia. Spójrzcie na zmartwychwstania w Afryce, Brazylii i innych krajach które niewątpliwie wydarzyły się w naszych czasach.
Tak zgadza się! Również umarł Łazarz, którego wskrzesił Stwórca. W tym zdarzeniu jest zakodowany kod rozwiązania tej tajemnicy, który wyraźnie mówi, że śmierć Łazarza była zaprogramowana, by odbyło się na nim być może zmartwychwstanie w który woda i krew i każde organy zstąpiła Wiecznie Żyjąca Inteligentna Energia Wiecznego Życia.
Jednak są inne niesamowite przypadki zmartwychwstania ciał w których nie ma Świadomości. Jak wynika z medialnych doniesień ludzie, którzy zmartwychwstali jako Zombie są niekomunikatywni wyglądający, że w nich nie ma Boskiej Świadomości czyli Duszy. Zapewne Łazarz zmartwychwstał pozyskując swoją Duchową Świadomość.
Jeśli ponownie narodziłem się, dziękuję za jego historię i wydarzenia przez które nie jestem bestią w idiotycznym kapeluszu z wielkimi kędziorkowymi pejsami modlącego się jak głupek do jerozolimskiej ściany płaczu.
Spójrzmy logicznie na biblijny kod w momencie kiedy Nikodem pyta Jezusa, którego żoną będzie niewiasta jeśli po śmierci trzech braci, zostawała kolejno każdego żoną. Którego będzie żoną po zmartwychwstaniu? Przypadek Łazarza to zmartwychwstanie owiane tajemnica, która zna tylko nasz Stwórca i Jezus Chrystus.  Być może w tym przypadku powróciła do przemienionego ciała jego Świadomość czyli Dusza. Lecz do końca niestety nie wiemy jaka jest konkretna prawda.
Nie denerwuj się, że w tak brutalny sposób ukazałem Tobie brutalne, wirtualne nasze życie! Czy nasze życie naprawdę nie jest brutalne, a wręcz wstrętne? Pomyśl! Nieomal wszystko na tym świecie zawsze kończy się fatalnie! Koniec naszego ciała, czyli uszlachetnienie jego przez naszego Stwórcę i jego stan po śmierci jest fatalny. Mnóstwo ogromnych cywilizacji skończyły się fatalnie. Dosłownie wszystko kończy się źle.  Co z tego wynika?
Jakaś zwyrodniała bestia wyhodowała bestialskie ciała w których nasze Duchowe Świadomości straciły Boską inteligencje i w zamian nabyły bestialskie instynkty różnych zwyrodniałych zwierząt.   Zwiedzone przed milionami lat i zmanipulowane nasze Duchowe Świadomości są obecnie otumanione napędzane są wszelkimi kłamstwami. Jakieś bydlaki w ciele i w postaciach duchowych manipulują naszymi Duchowymi Świadomościami, byśmy byli ciągle przestraszeni i nie pewni naszej przyszłości, której w sumie i tak na świecie nie mamy. Jeden zamysł bestii, to byśmy cierpieli szczególnie wtedy jak coś z wielkim trudem zdobędziemy, by w niewyjaśniony, gwałtowny sposób stracić. Zwyrodniała bestia syna zatracenia zawsze jest podła i wredna choć czasami tego nie odczuwamy. Jest zakodowana, by boleśnie nas ugodzić przez choroby, a na końcu przez śmierć! Zwyrodnialec stworzył różne chorobliwe pandemie i okropne bestialskie zwierzęta, by tylko w jakiś sposób nam zaszkodzić. Życie na tym świecie nie stworzył Stwórca tylko zwyrodniały, syn zatracenia, którego ja rozpoznałem w biblijnych kodach jako Mojżesza, który przedtem i również w naszych czasach reinkarnował się jako antychryst. Co nam pozostaje? Jedynie wyjść ze wszelkich kłamstw, szczególnie religijnych i zdecydować się wejść przysłowiowo pod Skrzydła naszego Stwórcy zjednoczonego z Synem Jednorodzonym!
Jeśli chcesz dotrzeć do energii pochodzącej od Stwórcy najpierw rozpoznaj problemy i ciemne sprawy swojej bestii czyli Duchowej Świadomości. To tak jakbyś chciał poznać swoje przeznaczenie pokonując jakąś barierę, by dotrzeć do siebie samego, czyli swojej zakrytej Świadomości.
Odsuńcie się od bestii jakie istnieją w radiu Maryja, których ich liczba zapewne przekroczyła wielokrotność bestialskiego charakteru!
Nie budujcie bestiom pomników! Nie budujcie bestiom wystawnych nagrobków! Nie budujcie swoim bestiom za życia pomników i bogatych nagrobków! Raczej pomóżcie cierpiącym Duszom żyjących w okropnych bestiach, które chcą zabić ich Dusze.
Proście naszego Stwórcę byśmy urodzili się w ciałach oznaczonych niebiańską liczbą w których kolejna ich sekwencja to miłość i następna to również miłość i po tysiąckrotna liczba miłości do Stwórcy i samych siebie!
Pamiętaj gdyby nie poświęcenie Jezusa, pomiotom mojżeszowym podającym się za Żydów udałoby się bardzo szybko opanować cały świat, by nim rządzić i manipulować. Obecnie trwa największy atak pomiotów mojżeszowych na każdą dziedzinę życia, by pod pozorem wolności otumanić wszystkich czym tylko się da. Kult mrocznej magii czarnej madonny może być tego przykładem! Naśladując Jezusa włóż własny wkład, by ujawnić mojżeszowe oszustwa!
Z uprzednim porozumieniem się ze mną upoważniam Ciebie do wykorzystania wszelkich materiałów z moich stron internetowych i zbudowania na ich podstawie swojej własnej strony! Tak będzie wyglądało Twoje własne zwycięstwo nad kłamstwem i obłudą jakie stosują wszelkie religie, które są pod panowaniem diabelskiego Mojżesza!

Więcej na:  www.totalinfo.pl  lub  www.infomega.pl

Jeśli nie zmęczyły Cię moje przesłania, a chciałbyś dowiedzieć się jak do mnie przychodzą i jak ja je sam interpretuję - kliknij, a dowiesz się więcej....
BESTIA, BESTIE i SUPER BESTIE 666