jasna góra częstochowska
sanktuarium częstochowskie
historia czarnej madonny częstochowskiej
SMOK PRZEKAZAŁ  SWOJĄ WŁADZĘ POLSKIEJ, KATOLICKIEJ, FAŁSZYWEJ MADONNIE, KTÓRA TAK NAPRAWDĘ JEST MITYCZNYM ZWIEDZENIEM, GDZIE JAKO GRZECH I PRZESTĘPSTWO TWORZY PRZEKLEŃSTWO I BRAK NARODOWEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA!
Przemyśl i zobacz się jak zostali oszukani Polacy: Biblia Tysiąclecia Objawienie Jana rozdział 13

ROZPATRZMY SZCZEGÓŁOWO, NA CZYM POLEGA ZWIEDZENIE POLAKÓW UŻYWAJĄC OBRAZ CZARNEJ MADONNY, KTÓRY NIE JEST WIZERUNKIEM MARII, KTÓRA URODZIŁA CHRYSTUSA A JEST WIZERUNKIEM KULTU INDOCHIŃSKIEJ RELIGII HARY KRYSHNA!
Wyznania indochińskie prosperują w narodach zachodnich jak również w całej Europie, a  także w Polsce!
Można tam znaleźć i dowiedzieć się, że ich "bóg" smok indochiński zastosował trik z kultem madonny by zamanifestować swoje zwodzące wpływy!

Miliony obrazów z wizerunkiem smoka oraz czarnej madonny, a także fałszywe, zakłamane teksty różnych pseudo świętych pism ogłupiają 95% całej ludzkości!
A teraz zobaczmy co przed tysiącami lat przewidziała jakąś mądra osoba, której teksty zapisano w Piśmie Świętym Nowego Testamentu!

Rzym (Roma) w tłumaczeniu znaczy mocny - wyniosły. Starożytne miasto zbudowane na siedmiu pagórkach:
Palatinus, Quirinalis, Capatolinus, Avetinus, Caelius, Eequlinus, Viminalis.


W Biblii napisano mnóstwo dziwnych rzeczy, ale pewien człowiek w opisie biblijnym Objawienie Jana APOKALIPSA przewidział pewnych oszołomów, którzy będą wielbili smoko diabła w rożnych postaciach i nawet w formie Czarnej Madonny!
Poniżej ze skanowane teksty z Biblii Tysiąclecia Objawienie Jana, APOKALIPSA


Podwójna Twarz Mojżesza
Czarna Madonna
Czarny Hary Kryshna - Czarna Madonna

Jeśli szukasz
odpowiedzi
kliknij tutaj
i przekonaj
się sam!
WIĘCEJ INFORMACJI NA:  www.totalinfo.pl   lub na:  www.fakty.org.pl

Jeśli nie zmęczyły Cię moje przesłania, a chciałbyś dowiedzieć się jak do mnie przychodzą i jak ja je sam interpretuję - kliknij, a dowiesz się więcej....


P.S. Jest szansa powstrzymania zagłady naszej cywilizacji oraz naszej planety! Mam nadzieję, że moje przesłanie dotrze do kogoś, kto ma kontakt z jakimś zwyrodniałym terrorystą lub tyranem jakiegoś kraju i przedstawi mu je. Być może moje przesłanie wpłynie na stan zwyrodniałego umysłu i zastanowi się on nad swoimi czynami, by opamiętał się.
Wystarczy, że ściągniesz plik PDF i wyślesz go komu zechcesz. Być może w ten sposób powstrzymamy wszelkie tragedie jakie mają przyjść na naszą Ziemię.
Chyba zdajesz sobie sprawę, że pandemia wirusa to tylko ostrzeżenie przed tym co dopiero ma nadejść!