Nie wierzysz że obrazy madonny z dzieckiem są wizerunkami Hary Kryshny?
Kliknij w jakikolwiek obrazek z animacji, a wejdziesz na strony sekty Hary Kryshna. Znajdziesz tam pierwowzór obrazów czarnej madonny. Sekta Hary Kryshna której nazwa w tłumaczeniu znaczy Czarny Hary chełpi się, że ich demoniczny bożek stosuje różne triki.  Celem ich jest zmanipulowanie wielbicieli obrazu Czarnej Madonny, po to by po śmierci zwabić ich do swej sekty.  Jak nie wierzysz napisz do nich.  Liczba mieszkańców Indii ogromnie wzrasta, a Polaków rodzi się coraz mniej! ZOBACZ Dziwne ale prawdziwe!  W Indiach uwielbiają diabelskiego Hary Kryshne za którym kryje się duch syna marnotrawnego z niebios, którego my ziemianie znamy pod imieniem Mojżesz!  ZOBACZ!
https://www.youtube.com/watch?v=Lc7tPzuvzQQ

Przez 30 a może więcej lat jeździłem po świecie i szukałem dowodów na moje odkrycia. Nagrałem trochę filmów i dużo mi się zniszczyło. Prześladował mnie diabeł nasyłając na mnie Interpol i inne instytucje by nie zdemaskował jego działania w różnych religiach, kościołach i sektach. Dużo dokumentów zniszczono mi, dużo się uszkodziło.
Zobacz! Byłem w Niemczech u Hary Kryshna.
Zobacz! Rozmawiałem z Buddystami
Zobacz! Rozmawiałem z innymi Buddystami
Zobacz! Nawet muzea na całym świecie propagują obrazy madonny
Zobacz! Jak traktuje się Katolików
Zobacz! Jakie metody stosuje się by bardziej otumanić ludzi
Zobacz! Co mówi o obrazie lider londyńskiej sekty Hary Krysha
Zobacz! Jak zarabia się na zakłamanych religiach!

Obejrzyj powyższą animację do końca, a zrozumiesz w jakiej sytuacji jest Polska! Poniżej filmy i więcej szokujących zdarzeń!