ANTYSEMITYZM
Wiele osób pochodzenia żydowskiego jest bardzo utalentowanych, być może ich Świadomości (Osobowości Duchowe) wywodzą się z aniołów światłości, którzy mieli oświecić mieszkańców Ziemi i objawić prawdę Kim jest nasz Stworzyciel. Niestety przez kłamstwa Mojżesza zdradzili naszego Stwórcę, a nawet przyczynili się do Jego ukrzyżowania.
Ludzie żydowskiego pochodzenia stali się odkrywcami fantastycznych wynalazków, które udoskonaliły ułatwienia ludzkiego życia. Kobiety żydówki są naprawdę piękne, mądre i  jeśli komuś dzieje się krzywda są pełne współczucia. Jednak jest w Żydówkach demoniczny strach by ujawnić to, co powinno być ujawnione! One znają prawdę o zwyrodniałym Mojżeszu ale będąc pod pręgierzem swoich mężów boją się cokolwiek uczynić. Wiele z nich nie zgadza się z kreowaniem Mojżeszowej mafijnej religii, wolą swoją królowe nieba. Przez kobiecy fanatyzm często one i ich mężowie stają się przechrztami, bałamucąc swoją madonną innych ludzi. Cała masa Żydów zmieniła nazwiska. To tak jakby chcieli zgubić swoją tożsamość, jaką niefortunnie narzuciła im przypadłość urodzenia.
Pomimo, że los ponownie obdarował ich własnym państwem Izrael, powracają do miejsc jak na przykład Polska, gdzie się urodzili. Opanowują tam wysokie rządowe stanowiska oraz najlepsze biznesy jak na przykład banki, sieć telefonów komórkowych, media i wiele innych. Są przebiegli i swoją umiejętnością i niezwykłym talentem, górują nad innymi i często są przy sterach władzy. Najgorsze, że mają władzę nieomal we wszystkich mediach i dzięki temu naród Polski jest bezsilny, by się im przeciwstawić. Dzięki swoim talentom są producentami rewelacyjnych filmów, które są bardzo niebezpieczne. Często kształtują one dziecięce charaktery na późniejszych morderców i terrorystów. Żydzi a konkretnie z nasienia Mojżeszowego, którzy tak naprawdę nie są Żydami kamuflując się zmieniają nazwiska i nie rzadko wyznania religijne. Te pomioty Mojżeszowe chcą się stać innym, doskonalszym, ale niestety często tam dzieje się coś innego ich diabelski tatuś Mojżesz trzyma ich na uwięzi. Walczą politycznie między sobą, używając swej wrodzonej podłości. Jedni na drugich szukają tak zwanych haków, by na wzajem się niszczyć. Tymczasem dookoła jest pełno biedoty i bezradnych ludzi, choćby Polaków, którzy mają problemy każdego dnia jak dożyć do następnego. Biedacy rozkładają bezradnie ręce patrząc na tych zakamuflowanych mojżeszowych pomiotów, którzy opływają w bogactwach i co gorsze jeszcze zazdroszczą innym. Ciągle jeszcze im za mało choć nakradli i się nachapali wszelkiego dobra. W kościele katolickim cała chmara przechrztów nalazła miejsca do rabowania Polski i ludzkich majątków. Bez sensu gromadą wszelkich dobra materialne tego świata. Niektórzy z nich uwiły swoje pedofilskie gniazda w hierarchii kościoła katolickiego, gdyż mają tam łatwy dostęp do dzieci i młodzieży.
Weźmy takiego Lecha Wałęsę! Jeszcze do niedawna sądziłem, że to biedny Polak opętany diaboliczną madonną, niezdający sobie sprawy, że tą przypięta czarną madonną do klapy marynarki przyczyni się do zhańbienia Polaków i być może innych narodów zarażając ich głupotą wielbienia ciemnej magii czarnej madonny. Czy jest on zakamuflowanym pomiotem Mojżeszowym noszący wizerunek fałszywej madonny na piersiach przez który ma się wypełnić proroctwo opisane w Apokalipsie Jana? Być może nie zdając sobie sprawy swoim występkiem chce odwrócić uwagę świata, by nie dowiedziano się, że komuchom znudził się komunizm i właśnie oni dla swojej wygody wykorzystali jego czyniąc go prezydentem. Zapewne chce ukryć fakt, że być może komuniści manipulowali Wałęsą swoim agentem Bolkiem, jak kozłem ofiarnym, by mogli uniknąć kary za swoje przestępstwa.
Czyżby madonną chciał Wałęsa przykryć swój prawdziwy nieznany nam jego charakter? Tymczasem okazuje się, że być może jest Żydem i jak wielu innych, na polskim przewrocie politycznym zbili fortunę. Nie jestem ekspertem od wyszukiwania ukrytych nazwisk mojżeszowych pomiotów, którzy przypadkowo stali się znani w Polsce. Nie jestem antysemitą i na pewno nigdy nie byłem przeciwnikiem Żydów. Znalazłem na Internecie długą listę ukrytych mojżeszowych dzieci, którzy zmienili nazwiska na polskie. Zdaję sobie sprawę, że za tym kryje się konspiracyjny plan bandyckiego Mojżesza. Chce on doszczętnie zawładnąć każdym krajem, by zatuszować prawdę o sobie. Jak inaczej można zrozumieć mojżeszowych przechrztów, jak nazywają ich przeciwnicy? Żaden z nich nie chce otwarcie ukazać prawdę o bandyckim charakterze Mojżesza. Raczej gloryfikują go we wszelkich wyznaniach jak to powszechnie dzieje się w kościołach i sektach protestanckich! Być może myślą, że kiedy zawładną światem powrócą do swych starych tożsamości!
Poznałem w Australii w Sydney bardzo szlachetnego Żyda, który załamał się i przestał wierzyć w Boga. Opisałem to w innych monologach.

Pomyśl logicznie! Mojżesz dostał rzekomo od Boga dziesięć przykazań wyryte na kamiennych tablicach. Przykazania były skierowane do Mojżesza i reszty żydowskiego ludu!
Wśród tych przykazań są dwa bardzo ważne:
Nie kradnij!
Nie zabijaj!
Zatem Mojżesz jest największym oszustem, złodziejem i mordercą. Oszustem ponieważ cały jego religijny trik był zwykłym kłamstwem. Był złodziejem kradnąc ludzkie tereny jak na przykład Kanaan obecne Jeruzalem. Wymordował ogromną liczbę osób zabierając ich dobytek. Zabił nawet swoją byłą żonę i dwóch synów, których mu urodziła! Był promotorem rasizmu i być może potem wcielając się Hitlera chciał stworzyć swój naród składający się z jego diabelskich pomiotów!
Spójrz logicznie na przekaz biblijny w Ewangelii Jana rozdział 10 werset 8, który wyraźnie mówi że:
Wszyscy, którzy przyszli przede Mną, są złodziejami i rozbójnikami, a nie posłuchały ich owce.

Pamiętaj gdyby nie poświęcenie Jezusa, pomiotom mojżeszowym podającym się za Żydów udałoby się bardzo szybko opanować cały świat, by nim rządzić i manipulować. Obecnie trwa największy atak pomiotów mojżeszowych na każdą dziedzinę życia, by pod pozorem wolności otumanić wszystkich czym tylko się da. Kult mrocznej magii czarnej madonny może być tego przykładem!  Naśladując Jezusa włóż własny wkład, by ujawnić mojżeszowe oszustwa! Upoważniam Ciebie do wykorzystania wszelkich materiałów z moich stron internetowych i zbudowania na ich podstawie swojej własnej strony! Tak będzie wyglądało Twoje własne zwycięstwo nad kłamstwem i obłudą jakie stosują wszelkie religie, które są pod panowaniem diabelskiego Mojżesza!

Wszelkie sekty, kościoły, wyznania i religie poprzez swoje pisma chcą zmusić wszystkich na siłę, by wierzono w ich fałszywego żydowskiego boga Jahwe. Prawdziwy Stwórca jest Miłosierny i nikogo nie gani za bałwochwalstwo, ponieważ dał człowiekowi wolność i własny wybór.  Gdyby Prawdziwy Stwórca zechciał objawiłby się światu, ale człowiek jest przewrotny i niebezpieczny. Nasz Stwórca przez przemoc nie szuka swojej chwały, jak to czynili fałszywe bogowie w których wierzy większość ludzkości. Do człowieka należy decyzja, komu odda uwielbienie i bezgraniczne zaufanie, oczekując na wybawienie z przeklętego życia.

P.S. Moim zdaniem Ziemia stała się w pewnym sensie epicentrum wszechświata. Jest ogromną salą sądową gdzie odbywa się sąd nad wszystkimi mieszkańcami wszechświata. Wszyscy mieszkańcy wszechświata czy chcą czy nie chcą muszą się wielokrotnie urodzić w ciele człowieka, by osądzić ich czy są zwyrodnialcami czy nie.
Sztuczny chaos jaki dzieje się na Ziemi jest genialny gdyż od kilkuset tysięcy lat dzięki temu wyłaniają się zwyrodnialcy, których trzeba się pozbyć!


Więcej na:  www.totalinfo.pl lub  www.infomega.pl lub  www.fakty.org.pl

Jeśli nie zmęczyły Cię moje przesłania, a chciałbyś dowiedzieć się jak do mnie przychodzą i jak ja je sam interpretuję - kliknij, a dowiesz się więcej....

P.S. Jest szansa powstrzymania zagłady naszej cywilizacji oraz naszej planety! Mam nadzieję, że moje przesłanie dotrze do kogoś, kto ma kontakt z jakimś zwyrodniałym terrorystą lub tyranem jakiegoś kraju i przedstawi mu je. Być może moje przesłanie wpłynie na stan zwyrodniałego umysłu i zastanowi się on nad swoimi czynami, by opamiętał się.
Wystarczy, że ściągniesz plik PDF i wyślesz go komu zechcesz. Być może w ten sposób powstrzymamy wszelkie tragedie jakie mają przyjść na naszą Ziemię.
Chyba zdajesz sobie sprawę, że pandemia wirusa to tylko ostrzeżenie przed tym co dopiero ma nadejść!
Na końcu znajdziesz moje przesłanie w języku polskim. Wtedy zrozumiesz jaki jest mój zamysł i sens działania. KLIKNIJ!