Jeśli chcesz odsłuchaj w audio. KLIKNIJ.

Otwórz w PDF zapisz i wyślij znajomym. KLIKNIJ.


DIABELSKIE DEMONY CZARNEJ MADONNY!
Poruszony temat w tym tekście miałem objawiony 40 lat temu!
Przekaz ten, niech nikogo nie pobudzi do fizycznych złych czynów przeciwko mafii katolickiej, aby nie wyrządzono nikomu żadnej krzywdy i samemu sobie.
Bóg Ojciec Stworzyciel i Jego Umiłowany Syn Jezus Chrystus pokazał przez swoje czyny, że trzeba działać w pokorze i całkowitym spokoju. Tak jak to zawsze czynił i czyni nasz Stwórca, którego poznaliśmy w Ciele Syna Człowieczego Jezusa Chrystusa. Przemoc fizyczna niczego nic nie zmieni, gdyż wszystko co się ma stać i tak się dokona. Jedyną naszą bronią jest rozpowszechnienie Prawdy i uświadamianie naszych rodaków i wszystkich ludzi na całym świecie aby nie dali się ogłupić kultem demonicznych wierzeń!
Wiara w Stwórcę i Jego Jednorodzonego Syna nie powinna być religią, a raczej wyznaniem akceptującym naszego Stwórcę i Jego polecenia aby dołączyć do Królestwa Bożego!
Trzeba traktować swego Stwórcę jak największego Naukowca w całym wszechświecie, któremu zawdzięczamy powstanie życia Duchowych Świadomości oraz życia organicznego!
W wielu małżeństwach żona lub mąż jest fanatycznym idolem jakieś religii, sekty lub jakiegoś wyznania. Staje się blokadą strony przeciwnej, która zniechęcona studiowaniem Biblii, nigdy nie pozna Prawdy. Przeszkadzają sobie nawzajem nie dążąc do pojednania ze swoim Stwórcą.
Bywa jeszcze gorzej gdzie oboje są negatywnie nastawieni wobec misji Jezusa Chrystusa i Jego Prawdy. Nie zdają sobie sprawy, że  nieświadomie krytykując Jednorodzonego Syna, Jezusa Chrystusa, krytykują samego Stwórcę!

Być może dla wielu osób to co teraz opisuję jest absurdalne i naiwne! Nie chcą uwierzyć, że w obecnych czasach, przez to co naprawdę się dzieje na świecie, mogą stracić swoje życie wieczne! Szczególnie przez proceder wielbienia kultu czarnej madonny, która tak naprawdę nie istnieje!
W takim razie spójrzmy na sytuację w Polsce gdzie kościół Rzymsko katolicki od tysiącleci rządzi i manipuluje Polakami, którzy bez protestu na to sobie pozwalają. Wszelkie rządy bądź sprzyjające kościołowi lub przeciwne, aby wygrać elekcyjne wybory akceptują wszelkim kłamstwom religijnym aby biznes katolicki trwał nieskończenie. Kościół niby nalega by ludzie studiowali Biblię ale nie tłumaczą ludziom na czym polega informacja zakodowana w Biblii w Objawieniu Jana, Apokalipsie rozdział 13.

OBJAWIENIE JANA (APOKALIPSA) ROZDZIAŁ 13
BESTIA DRUGA, CZYLI FAŁSZYWY PROROK, NA USŁUGACH PIERWSZEJ.
Potem ujrzałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi: miała dwa rogi podobne do rogów Baranka, a mówiła jak Smok.

Obszar Polski znajduje się w środku Europy. (wychodzącą z ziemi)
Polska reprezentuje obraz smoka (a mówiła jak Smok) w którym aniołki przy koronie madonny są jak symbole chrześcijaństwa (rogi podobne do rogów Baranka).

I całą władzę pierwszej Bestii przed nią wykonuje, i sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, której rana śmiertelna została uleczona.

Jak wiemy z historii przez rewolucję francuską na moment Watykan został zlikwidowany! (Bestii, której rana śmiertelna została uleczona).

I czyni wielkie znaki, tak iż nawet każe ogniowi zstępować z nieba na ziemię na oczach ludzi.
I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano uczynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii, która otrzymała cios mieczem, a ożyła.

Nie ma na świecie innego obrazu, który ma cięcie od miecza, który w późniejszym czasie został naprawiony!
Żaden do tej pory nie powstał inny obraz, by był pocięty od miecza i zapewne nie powstanie, żeby miał zostać nowym symbolem Apokalipsy!

I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii, i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii.
I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło
i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba ta bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.

Pomyśl! Czy nie kojarzy się nam powyższy temat z obrazem czarnej madonny z Częstochowy i setkami tysięcy jemu podobnych?
Cała sprawa wygląda idiotycznie! Nie pasująca do obecnych czasów!  Jednak ogromny procent Polaków na czele ze swoim byłym prezydentem, przyszłym fałszywym prorokiem, wierzącego demonicznie w kult maryjny, który oddali się zupełnie w niewolę demonicznej czarnej madonnie!
Ogromna ilość Polek i Polaków ogłupieni są kultem madonny, co jest naiwne i absurdalne w dzisiejszych czasach, A jednak!
Proceder wielbienia czarnej madonny naprawdę się dzieje!
Stwórca stworzył inteligentną mądrość, nakłonił ludzkość aby stworzyli różne szkoły i uczelnie, aby mieli możliwości pogłębiania swoich nauk.
Jak można zrozumieć głupotę czczenia czarnej madonny, aby w jaki sposób przyniosło korzyści narodowi Polskiemu? Zwyrodniały diabeł doprowadził do tego stanu rzeczy, kreując fałszywą czarną madonnę, aby potem mścić się na nieświadomych swoich czynów, nieszczęśnikach?
Niektórym wydaje się, że diabelskie zło chce udowodnić Królestwu  Stwórcy, że choć mają ostrzeżenie w Objawieniu Jana to jednak powtórzy się ponownie zdarzenie opisane w Księdze Daniela.

Księga Daniela rozdział 3 werset 5.
W chwili, gdy usłyszycie dźwięk rogu, fletu, lutni, harfy, psalterium, dud i wszelkiego rodzaju instrumentów muzycznych, upadniecie na twarz i oddacie pokłon złotemu posągowi, który wzniósł król Nabuchodonozor.

Wszystko co dzieje się w Częstochowskim klasztorze na Jasnej Górze, jest jak za babilońskich czasów!
Być może ten idiotyczny proceder wynikałby z tego, że zwyrodniały diabeł zawarł jakiś układ z Królestwem naszego Stwórcy? Jeśli ktokolwiek w obecnych ucywilizowanych czasach pokłoni się czarnej madonnie i jemu podobnym obrazom, zostanie pozbawiony zbawienia do życia wiecznego zostając przynależny do zwyrodnialców jako ich wieczny niewolnik.
Wynikałoby z tego, że ci nieszczęśnicy, zaakceptowali mit demonicznej czarnej madonny, stając się na wieki diabelskimi parobkami. Zostali wykorzystani jako zniewoleni robole! W zasadzie tak dzieje się wszędzie, gdzie wszyscy zmanipulowani demonami tyrają na tych, którzy dostali się do katolickiego i politycznego żłobu!
W Polce jest ogromny chaos, oraz niesprawiedliwość przez zwyrodniały, cyniczny podział narodu!
Wszystkie partie polityczne w Polsce, które pośrednio lub bezpośrednio spowodowały aby Polska była pod kontrolą kościoła rzymsku katolickiego, idą do tego samego wora na wieczne zatracenie. To tak jak wszyscy za jednego tak jeden za wszystkich!
Wielki procent całego polskiego narodu są oskarżeni przez zwyrodniałego diabła! Sami są sobie winni, gdyż ulegają czarnym demonom!
Wielu uzna moją opinię za śmieszną, aż do momentu, kiedy umrze ich zwierzęce ciało z mojżeszowego zwyrodniałego pomiotu, a które ich zwiodło!
Nie zdają sobie sprawy, że zwyrodniały diabeł uprosił Niebiosa aby urodziła się ponownie Dusza Piłsudskiego, zboczonego, zwyrodniałego zasrańca z wrednym uśmieszkiem na mordzie, który manipuluje Polską! Także uprosił, aby przywrócono do życia jego politycznych zwolenników jak również i ich przeciwników dążących za wszelką cenę do rządowego żłobu. Po to aby siać w Polsce jeszcze większy zamęt i chaos!
Biedni Polacy nie zorientowali się, że są wyrocznią wierzenia w demoniczną, czarną madonnę, która opisana jest w Biblii jako Druga bestia!

Dlaczego nikogo nie dziwi, że watykański kościół Rzymsko katolicki zmienił drugie przykazanie?
Wynika z tego, że Watykan dokładnie wie o zamiarach zwyrodniałego smokowatego diabła! Specjalnie zmienili oryginalne drugie przykazanie aby ułatwić jemu wypełnieniu się diabelskiego planu.
Tak wygląda oryginalne drugie przykazanie:

Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią!

Watykan zmienił to przykazanie w Biblii katolickiej, a które brzmi zupełnie inaczej:
Nie będziesz wzywał imienia Boga twego nadaremno.

Czyżby Watykan stał się wyrocznią antychrysta aby przez wszystkie możliwe diabelskie tryki doprowadził do zwycięstwa diabelskiego  Mojżesza?
Wielu zdaje sobie sprawę, że cała historia z obrazem jest absurdalna ale każdy przykład szatańskiego absurdu daje szansę diabłu w obronę jego działaniu przez oskarżenie ogłupionych ludzi, że dali się złapać w pułapkę, by później ich karać!
Jeśli uważasz że w moich materiałach opisuję przyszłość życia wiecznego jakie obiecał nam Stwórca jest nonsensem!
To zatem czym są wierzenia Polaków w obrazy, szczątki pseudo świętych oraz wszelkie kłamstwa kościoła katolickiego? Zmuszają oni kreować kłamstwami politycznych przywódców, którzy nie widzą lub nie chcą widzieć, że Polska jest pogrążona klątwą!
Dlaczego Polaków spotkał taki los, że ich kraj stał się Bestią usługującą w swoich kłamstwach drugiej Watykańskiej Bestii?
O Drugiej bestii również wspomina Księga Daniela!

Księga Daniela rozdział 7 werset 5.
A oto druga bestia, zupełnie inna, podobna do niedźwiedzia, z jednej strony podparta, a trzy żebra miała w paszczy między zębami. Mówiono do niej: Podnieś się! Pożeraj wiele mięsa!

Czy nie jesteśmy podobni do Rosjan, którzy są określany symbolem niedźwiedzia?
Czy nie graniczyliśmy bezpośrednio z Rosją, a teraz pośrednio przez Ukrainę? 
Można śmiało porównać powyższy biblijny werset do Polski, która stała się bestią, siedliskiem dla wyjątkowo inteligentnych urodzonych tam ludzi, którzy pod pręgierzem kłamstwa stracili swoją przyszłość na życie wieczne!
Proroctwo w poniższym wersecie już się dokonuje, gdyż Polska bez przerwy jest w ogniu walk politycznych. W takim chaosie Polacy bez problemu dają się oszukiwać wszelkimi kłamstwami ze strony kościoła, a także przez zwyrodniałych polityków. Szczególnie tych którzy sprzyjają kościołowi katolickiemu. Nie zdają sobie sprawy, ze sami wpadli w pułapkę i za to odpowiedzą przed Stwórcą. Inne polityczne partie polskie są również w pułapce gdyż nic nie mogą zrobić, aby sprzeciwić się kościołowi gdyż stracą wyborców! Zatem winien tego stanu rzeczy jest cały naród i przyjdzie czas zapłaty, za swoje pomyłki poniosą ogromną klęskę. Stwórca starał się oświecić naród Polski ale diabeł był sprytniejszy i zniszczył go fałszywą religią i fanatyzmem czarnej madonny!
Jestem przekonany, że urodziłem się w Polsce dlatego, aby postawić kontrę wszelkim zamysłom diabelskiego zwyrodnialca!
Poniższy werset zastrasza wyznawców czarnych demonów jakim jest czarna madonna.  Nie do wiary ta przestroga na Polaków zupełnie nie działa!

Apokalipsa (Objawienie) rozdział 20 werset 10.
A diabła, który ich zwodzi, wrzucono do jeziora ognia i siarki, tam gdzie są Bestia i Fałszywy Prorok. I będą cierpieć katusze we dnie i w nocy na wieki wieków.

Niewątpliwie zwodniczym prorokiem jest Polska, gdyż rozprowadza po całym świecie fałszywy kult Czarnej Madonny!
Biblia straszy obłąkanych ludzi tym, jaki będzie rezultat tych wszystkich idiotyzmów, które czyni Polska!

Apokalipsa (Objawienie) rozdział 20 werset 4
I ujrzałem trony - a na nich zasiedli /sędziowie/, i dano im władzę sądzenia - i ujrzałem dusze ściętych dla świadectwa Jezusa i dla Słowa Bożego, i tych, którzy pokłonu nie oddali Bestii ani jej obrazowi i nie wzięli sobie znamienia na czoło swe ani na rękę.

Apokalipsa (Objawienie) rozdział 19 werset 20.
I pochwycono Bestię, a z nią Fałszywego Proroka, co czynił wobec niej znaki, którymi zwiódł tych, co wzięli znamię Bestii i oddawali pokłon jej obrazowi. Oboje żywcem wrzuceni zostali do ognistego jeziora, gorejącego siarką.

Wiele osób sądzi, że demoniczne kłamstwa ich nie dotyczą! Nie zdają sobie sprawy, że za jakiś czas kiedy umrą wszyscy zwolennicy oraz przeciwnicy (fałszywego proroka) Lecha Wałęsy.
Jednak mit o Wałęsie i jego pomyślności z powodu oznakowania się na klapie marynarki fałszywą czarną madonną przetrwa w dalszej historii Polski. Być może po pięćdziesięciu latach, a najdalej po stu kościół Rzymsko katolicki wyświęci Wałęsę na pseudo świętego i ludzkość będzie go wielbić!
Wszyscy w tym czasie ponownie się narodzą i będą w absolutnej nieświadomości, nie przyjmując faktu, że już wielokrotnie żyli  przedtem!
Bezmyślnie ponownie oddadzą się w niewolę demonicznej czarnej madonnie!
Na nowo urodzą się wszyscy! Jak Ty i Twoje dzieci, a także i ich dzieci. Wszelkie całe rodziny w innych wcieleniach ludzkich ciał. Urodzi się Wałęsa oraz urodzi się były papież Karol Wojtyła, oczywiście też w innych wcieleniach, lecz ich charyzmach i pociąg do kłamstwa jeszcze bardziej narośnie.
Obecnie ponownie urodziła się Dusza polskiego dyktatora, byłego Piłsudskiego zwyrodnialca, oraz cała jego elita w nowych ludzkich wcieleniach! Nikt naprawdę nie zdaje sobie sprawy że to piłsudczycy zwyrodnialcy manipulują teraz całą Polską! Urodzili się ponownie tamtejsi ich przeciwnicy, którzy też chcą dorwać się do władzy, aby oszukiwać i okradać naród Polski!
Kościół Rzymsko Katolicki oraz różne wyznania, a także sekty ukrywają przed ludzkością o ponownych narodzeniach o których wyraźnie wspomina Biblia! Jest to znak, że nieomal wszyscy Polacy są pod całkowitą kontrolą diabelskiego Mojżesza i jego ziomków!
Podejrzewam, że wielu przywódców kościoła Rzymsko katolickiego o ponownym narodzeniu dokładnie się orientują, ale ukrywają ten fakt gdyż ich system nauk rozleciałby się w proch!
Upadek kościoła Rzymsko katolickiego uważałbym również za niebezpieczny! Ludzie będący w ogromnym chaosie zupełnie utraciliby wiarę, a z nich wyłoniliby się brutalni mordercy niszcząc i zabijając innych!
Mam nadzieję, że niektórzy katoliccy przywódcy się opamiętają i w końcu ujawnią wszelkie Prawdy jakie zataili przed wierzącymi i przyszłość objawi się w pomyślnych kolorach!

Ewangelia Jana rozdział 3 werset 7.
Nie dziw się, że powiedziałem ci: Trzeba wam się powtórnie narodzić.

Ten wdawałoby się niewiarygodny, idiotyczny proceder kultu madonny nieustannie się dokonuje i pogłębia! Ogromna ilość Polaków wyznaje kult czarnej madonny!
Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że nieświadomie czynią bluźnierstwa przeciwko samemu Stwórcy, gdy pojawia się na ich ustach przysłowie, szczególnie obraźliwie!          O... matko boska!
A gdy logicznie rozpatrzymy ten pogański żargon zdamy sobie sprawę, że Stwórca jest Osobą Duchową, może wcielić się w każde ciało jakie chce i nie ma matki i nigdy nie miał!
Władze katoliccy w różnych postaciach pod przymusem każą kontynuować kult czarnej madonny, aż do momentu kiedy objawi się antychryst. Wtedy być może zarządzi on, aby wszystkich odznaczyć diabelskim symbolem jak to napisane w Biblii. Być może szczególnie oznaczy Polaków znakiem czarnego smoka pod postacią czarnej madonny. Zachodzi pytanie? Dlaczego właśnie Polaków?
Być może tylko Polacy nasiąknięci są absolutną głupotą! Zapewne w swojej nieświadomości jako pierwsi ulegną nakazowi, oznaczenia się diabelskim znakiem czarnej madonny?
Co Biblia mówi co się stanie z takimi, którzy ulegli diabłu?

(Apokalipsa (Objawienie) rozdział 14 werset 11, Biblia Tysiąclecia)
A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi i nie mają spoczynku we dnie i w nocy czciciele Bestii i jej obrazu, i ten, kto bierze znamię jej imienia.

(Apokalipsa (Objawienie) rozdział 16 werset 2, Biblia Tysiąclecia)
I poszedł pierwszy, i wylał swą czaszę na ziemię. A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach, co mają znamię Bestii, i na tych, co wielbią jej obraz.

(Apokalipsa (Objawienie) rozdział 19 werset 20, Biblia Tysiąclecia)
I pochwycono Bestię, a z nią Fałszywego Proroka, co czynił wobec niej znaki, którymi zwiódł tych, co wzięli znamię Bestii i oddawali pokłon jej obrazowi. Oboje żywcem wrzuceni zostali do ognistego jeziora, gorejącego siarką.

(Apokalipsa (Objawienie) rozdział 17 werset 13, Biblia Tysiąclecia)
Ci mają jeden zamysł, a potęgę i władzę swą dają oni Bestii.

(Apokalipsa (Objawienie) rozdział 19 werset 20, Biblia Tysiąclecia)
I pochwycono Bestię, a z nią Fałszywego Proroka, co czynił wobec niej znaki, którymi zwiódł tych, co wzięli znamię Bestii i oddawali pokłon jej obrazowi. Oboje żywcem wrzuceni zostali do ognistego jeziora, gorejącego siarką.

Polscy przywódcy mają tendencje do dzielenia Polaków na zwolenników różnych grup politycznych! Diabeł posługuje się nimi,  by zdezorientować każdego aby odwrócić uwagę od odkrycia jego zwyrodniałych planów. Czy nie dostrzegacie w politycznych poczynaniach proroczych objawień w Biblii? Czy w obecnej polityce tak się nie dzieje?
Wiem, że historia z czarną madonna u wielu osób kojarzy się z  bezpieczną zabawą fanatyków. Tymczasem chodzi tu o to czy naprawdę nastąpi idiotyczny przekaz wykonania woli diabelskiego zwyrodnialca antychrysta.
W historii były już przymusy absolutnego posłuszeństwa w czasach starożytnych jak i w obecnych przez Napoleona, Lenina, Stalina, Hitlera i innych dyktatorów, którzy manipulują obecnie ludźmi.
Zachodzi pytanie, czy jest to możliwe aby choćby nawet za sto lat mógł zaistnieć przypadek jaki się wydarzył w prehistorycznym Babilonie:

Księga Daniela rozdział 3  werset 5.
W chwili, gdy usłyszycie dźwięk rogu, fletu, lutni, harfy, psalterium, dud i wszelkiego rodzaju instrumentów muzycznych, upadniecie na twarz i oddacie pokłon złotemu posągowi, który wzniósł król Nabuchodonozor.

Księga Daniela rozdział 3  werset 7.
W chwili więc, gdy dał się słyszeć dźwięk rogu, fletu, lutni, harfy, psalterium, dud i wszelkiego rodzaju instrumentów muzycznych, wszystkie narody, ludy, języki padły na twarz, oddając pokłon złotemu posągowi, który wzniósł król Nabuchodonozor.

Księga Daniela rozdział 3  werset 10.
Wydałeś, królu, rozporządzenie, by każdy, gdy usłyszy dźwięk rogu, fletu, lutni, harfy, psalterium, dud i wszelkiego rodzaju instrumentów muzycznych, upadł na twarz i oddał pokłon złotemu posągowi.

Księga Daniela rozdział 3  werset 15.
Czy teraz jesteście gotowi - w chwili gdy usłyszycie dźwięk rogu, fletu, lutni, harfy, psalterium, dud i wszelkiego rodzaju instrumentów muzycznych - upaść na twarz i oddać pokłon posągowi, który uczyniłem? Jeżeli zaś nie oddacie pokłonu, zostaniecie natychmiast wrzuceni do rozpalonego pieca. Który zaś bóg mógłby was wyrwać z moich rąk?

Księga Daniela rozdział 10  werset 9.
Wtedy usłyszałem dźwięk jego słów, i na dźwięk jego słów upadłem oszołomiony twarzą ku ziemi.

Identycznie tak się dzieje w częstochowskim klasztorze, gdzie na dźwięk tych samych instrumentów o jakich wspomina Biblia otwiera się obraz częstochowskiej madonny i wszyscy padają  na kolana! Czy to nie jest dziwne, że w obecnych czasach proceder ten dosłownie się  powtarza?
Wejdź i zobacz sam czy to nie jest dziwne, że na hałaśliwy dźwięk wielu instrumentów, zupełnie jak za czasów Babilońskich otwiera się ten obraz demoniczny fałszywej czarnej madonny?

ZNAJDŻ NA INTERNECIE GDZIE OTWIERA SIĘ OBRAZ CZARNEJ MADONNY. SAM SOBACZYSZ TEN PROCEDER!

Po co taki jazgot i szum z różnych instrumentów i walenie bębnów?
Zapewne diabeł tego sobie zażyczył, aby dokładnie było odtworzone wydarzenia jakie były w Babilonie!
Gdy mu ulegniemy wtedy śmiało nas oskarży przed Stwórcą mówiąc: A nie mówiłem, że widzą i słyszą, a jednak bezwstydnie się przede mną kłaniają!
Osobiście rozpoznałem, że w Polsce rodzi się mnóstwo osób, które uprzednio żyły w Ameryce lub w innych dobrze prosperujących gospodarczo państw. Tamtejsze dzieci były bardzo utalentowane i szybko pojmujące obsługę komputerów, jak również z przesadnym zamiłowaniem do gier komputerowych!
Czy nie jest to dziwnym, że w latach dziewięćdziesiątych, tym czasie objawiły się cztery osoby obywatelom polski, którzy mają bliski związek z obrazem częstochowskim.
Objawił się Polsce papież Karol Wojtyła, który kreował kultem madonny. Zakrył prawdę o zboczeniu pedofilskim, pogrążając  młodych polaków uczących się w kościołach katolickich.
Pojawił się prezydent Lech Wałęsa z oznaką czarnej madonny. Który po swojej śmierci jako antychryst opęta swoją zakłamaną charyzmą cały świat, nieświadomych ludzi!
Pojawił się człowiek założyciel radia Maryja aby kompletnie zniszczyć polską szlachetną Świadomość i do tego ograbić ich z każdego grosza!
Także pojawiłem się ja, skromny człowiek, który zmaga się z przeciwnościami, aby przekazać Polakom wspaniałą prawdę i ostrzeżenia jakim jest pogrom kultu czarnej madonny, który przynosi Polsce ogromnego Pecha!

Walczę choć nie mam  żadnego wsparcia aby zawczasu popsuć plany diabelskiego smoka i jego zwyrodniałym aniołom!

Zachodzi pytanie? Czy powyższe opisy czarnej madonny mogą być tylko mitem dla mej wygórowanej wyobraźni?
Sam czasami z niedowierzaniem przyjmuję fakt kultu czarnej madonny, że to naprawdę się dzieje! Patrząc na antychrystów jakimi byli Napoleon i Hitler, ale udało im się zwieść tylu ludzi. Ci zwyrodnialcy szli by zabijać niewinnych ludzi i w efekcie zostali sami zabici. Wynika z tego, że historia ciągle się powtarza i zło przyjdzie na Polaków.
Obecnie nikt nie reaguje na moje ostrzeżenia i jak ja już odejdę z tego świata nikt ich już nie ostrzeże, a czas przyszłych wydarzeń jest bardzo krótki!

Na moim portalu poprzez linki o nazwie KATOLICKIE DEMONY oraz OSZUSTWA RELIGIJNE zobaczysz fakty opisane w Biblii!

Wejdź na ten portal dotyczący faktów ukazanych w Biblii, które pokazują obraz częstochowskiej czarnej madonny wielbionej w stylu katolickim.

Zwolennikom wiary w medialnych starożytnych kosmitach nie potępiam i sądzę, że niektóre z ich odkryć być może są faktami nie do podważenia. Jednak powinni oni wziąć po uwagę, że jeśli wierzą, że istnieje od miliardów lat życie, to na pewno był Ktoś Taki, który je zapoczątkował.

1 List Jana rozdział 2 wersety 12, 13, 14.
Piszę do was, ojcowie, że poznaliście Tego, który jest od początku. Piszę do was, młodzi, że zwyciężyliście Złego.
Napisałem do was, dzieci, że znacie Ojca, napisałem do was, ojcowie, że poznaliście Tego, który jest od początku, napisałem do was, młodzi, że jesteście mocni i że nauka Boża trwa w was, i zwyciężyliście Złego.
Napisałem do was, dzieci, że znacie Ojca, napisałem do was, ojcowie, że poznaliście Tego,
który jest od początku, napisałem do was, młodzi, że jesteście mocni i że nauka Boża trwa w was, i zwyciężyliście Złego.

Zatem trzeba przyjąć fakt, że jednak Ten, który był na początku  Twórcą wszelkiego życia przybył na naszą Ziemię w ciele Syna Człowieczego w Imieniu Jezusa Chrystusa!
Przyszedł nie sam lecz z Pierworodnym Jednorodzonym Synem, który jest protoplastą sklonowanych od Niego naszych Duchowych Świadomości czyli Dusz!
Jak my Ich przyjęliśmy? W bezczelny sposób ukrzyżowaliśmy ICH!

Ewangelia Jana rozdział 1 wersety 10, 11.
Na świecie było Słowo, a świat stał się przez Nie, lecz świat Go nie poznał. Przyszło do swej własności a swoi Go nie przyjęli.

Być może Polskę, a właściwie Europę trzeba potraktować jak wielki emigracyjny statek pasażerski gdzie każdy w swoim rejsie życia przechodzi bardzo głęboki test. Jeśli ktoś choćby nieświadomie załapuje się na magię kultu czarnej madonny umiera i jego Duchowa Świadomość zostaje przenoszona do takich krajów jak Indie lub Chiny i innych krajów azjatyckich. Tam jest niesamowity przyrost istot ludzkich! Tam oni czekają ostatecznie na swój wyrok!
Indie, Chiny i mnóstwo krajów azjatyckich oddają hołd smokowi.

Chyba tego nie zaprzeczysz!

Smok czeka tam na swoje zwiedzone ofiary, Duchowe Świadomości, które ukłoniły się smokowi i nie odziedziczą Zbawienia Wiecznego!
Dziwne co?

Europa się wyludnia, a Chiny oraz Indie i cała Azja aż pęka z przeludnienia,  napompowani zwiedzonymi Duszami!

Pamiętajcie ostatni będą pierwszymi!

Odeprą smoka ataki gdyż mają wielkie szanse na zbawienie!

DLACZEGO POLSKA JEST DRUGĄ BESTIĄ USŁUGUJĄCĄ PIERWSZEJ BESTII, WATYKAŃSKIEJ?

WEJDŹ NA PORTAL INTERNETOWY SEKTY HARRY KRYSZNY!
ZOBACZYSZ DIABELSKIEGO ZWYRODNIALCA W SEKCIE RELIGIJNEJ WIELBIĄCYCH  HARRY KRYSHNE,  PODOBNIE JAK W KLASZTORZE CZĘSTOCHOWSKIM!
       
W dużym procencie Polacy, a raczej nasienie ich fanatycznych ciał w których się rodzą są zwyrodniałymi wyznawcami kultu czarnej madonny. Polska znajduje się w samym środku Europy! Jest wylęgarnią zła.

Jak ustaliły statystyczne badania na całym świecie, co trzeci ksiądz  wyznania Rzymsko katolickiego, pochodzi z Polski!

Przyjrzyjmy się całemu światu aby zobaczyć go w jakiej kondycji jest jego inteligencja.
Chiny, około pięciu miliardów ludzi, a wśród nich to 99%  wyznawcy smoka oraz innych pogańskich religii.
Indie około dwóch miliardów ludzi, to wyznawcy mnóstwa różnych bóstw pogańskiego pochodzenia! Składających się od przeszło dwóch tysięcy fałszywych bogów.
Azja biorąc w całości wszystkie azjatyckie państwa w olbrzymiej liczbie ludności to wyznania pogańskie! Miliardy tamtejszych ludzi wierzą w mityczne postaci Buddy i innych nie sprecyzowanych religii wykluczają wiarę w naszego Stwórcę i Jego Jednorodzonego Syna Jezusa Chrystusa.
Europa to 743598700 ludności, kreuje się do ateizmu, a także w znacznym procencie asymiluje się z różnymi pogańskimi religiami. Katolicyzm oraz Prawosławna religia i inne pochodne robią wrażenie, że są pod płaszczem chrześcijaństwa. Jednak to tylko złudzenie ponieważ nie wiedzą kim jest Stwórca! Nie zdają sobie sprawy, że  przygotowywani są do oddania pokłonu szatańskiemu zwyrodnialcowi w postaci kultu czarnej magii. Szczególnie gdy ponownie urodzą się w innych ludzkich wcieleniach!
Kraje Arabskie, plus Żydzi to 6,2 mln  zwiedzonych i zniewolonych ludzi przez Mahometa i Mojżesza, są pod całkowitą kontrolą zwyrodniałego diabła!
Ameryka 327,2 miliona ludności, Australia 24,6 miliona ludności. Nowa Zelandia 4,794 miliona ludności, to mieszanka różnych religii i bardzo pogłębiający się ateizm!
Światowy protestancki system wyznaje zakłamany fałszywy przekaz diabelskiego Mojżesza i jest absolutnie pod jego kontrolą! Sytuacja jest naprawdę patowa!

Dlaczego zwyrodniały diabeł doprowadził świat do takiej sytuacji?
Zwyrodnialec widząc, że zostało mu mało czasu i ma swoją przegraną walkę ze Stwórcą, chce przez obecną pandemię wirusa i wojny  doprowadzić świat do obłędu!
Diabelski zwyrodnialec, jęcząc w swych bezowocnych wzmaganiach  uprosił Stwórcę, aby jeszcze raz dał mu szansę udowodnienia swoich racji, że nikt nie powinien mieć życia wiecznego i trzeba go zniszczyć!

Ewangelia Łukasza rozdział 22 werset 31
Szymonie, Szymonie, oto szatan wyprosił sobie, aby was przesiać jak pszenicę.

W jaki sposób zwyrodniały szatan może nasz przesiać jak pszenicę? Odpowiedź jest prosta! Zwyrodnialec chce wciągnąć nas w jakieś absurdalne naiwne głupoty i kłamstwa wynikające z różnych religii i fałszywych wyznań.

Oczywiście, że to jest głupie i naiwne ale zwyrodnialec nie ma innych szans ogłupiania nas! Proceder wielbienia czarnej madonny naprawdę się dzieje!

Jego metody zakłamania i manipulowania ludźmi to fałszywe religie, fałszywe kościoły oraz wszelkie fałszywe wyznania religijne. Zwyrodnialec czyni przez nie triki religijne i wszelkie zło, po to byśmy nigdy nie rozpatrywali naszego postrzegania Stwórcy jako naszego Ojca stając się świadomi, że On stworzył nasze Duchowe Jestestwo!
Diabelski zwyrodnialec przede wszystkim za każde nasze życiowe potknięcia oskarża nas doprowadzając do kar jakie przychodzą na nas w życiu obecnym!
Zwyrodnialec i jego pomioty walczą ze wszystkich sił aby udowodnić naszemu Stwórcy, że wszyscy nie zasługują na życie wieczne. Oskarża ludzkość, za nieudaczników, którzy nigdy nie osiągną pełnego oświecenia! Według diabelskiego zwyrodnialca ludzkość jedynie może istnieć w systemie śmierci i ciągle powtarzających się narodzin. Zwyrodnialec wie, że nieustannie rodząc się i szybko umierając w nieświadomości nigdy nie dowiedzą się kim byli od początku. Zwyrodnialec liczy na to, że będzie dla ludzkości wiecznym bogiem, któremu na wieczność ludzkość będzie oddawała hołd!
Stąd właśnie jest ten idiotyczny trend do kreowania kultu fałszywej czarnej madonny, który w najmniejszym procencie nie symbolizuje chrześcijaństwa. Kult czarnej magii, a w nim kult madonny i wszelkie inne podobne wyznania są tylko religiami.

Nasz Stwórca i Jego umiłowany Syn wraz z całym Królestwem nie reprezentują żadnej religii gdyż absolutnie nie są tym zainteresowani!
Stwórca wraz ze swoim Królestwem są Armią wspaniałych Naukowców, którzy kontrolują cały wszechświat i kreują życie wieczne i nic wspólnego nie mają ze śmiercią. Śmierć przyszła przez zwyrodnialca syna zatracenia, któremu znudziło się życie w wiecznym Królestwie naszego Wszechmogącego Stwórcy, który objawił się światu w Synu Człowieczym Jezusie Chrystusie.
Wyznając powyższy fakt fałszywej czarnej madonny, to zakaz kłaniania się każdemu obrazowi lub jakiejkolwiek figurze! Uchronienie się od fanatycznego ukłonu przed mitem demonicznej wiary czarnej magii i przyjęcia oznaczenia jej znaku, to szansa wejścia do Życia Wiecznego w systemie Królestwa naszego Stwórcy!


Zwróć uwagę że każdy którego wciągnie kościół Rzymsko katolicki do tego aby stał się jego klechą, nie może opuścić tego zwyrodniałego kościoła jak  jedynie za zgodą samego papieża.
Co to Ci mówi? Oni mówią zwiedzonym, że Watykan jest pod całkowitą kontrolą naszego Stwórcy, a nie konkretną prawdę, że są pod kontrolą zwyrodniałego szatańskiego syna zatracenia!

ZOBACZ JAK ZWYRODNIAŁY DIABEŁ PONIŻA LUDZI W INNYCH RELIGIACH PODOBNYMI OBRAZAMI, KTÓRE SĄ PODOBNE DO CZARNEJ MADONNY  –  skierujesz się do oryginalnej strony do sekty Hary Kryshna
KLIKNIJ TUTAJ

P.S. Jest szansa powstrzymania zagłady naszej cywilizacji oraz naszej planety! Mam nadzieję, że moje przesłanie dotrze do kogoś, kto ma kontakt z jakimś zwyrodniałym terrorystą lub tyranem jakiegoś kraju i przedstawi mu je. Być może moje przesłanie wpłynie na stan zwyrodniałego umysłu i zastanowi się on nad swoimi czynami, by opamiętał się.
Wystarczy, że ściągniesz plik PDF i wyślesz go komu zechcesz. Być może w ten sposób powstrzymamy wszelkie tragedie jakie mają przyjść na naszą Ziemię.
Chyba zdajesz sobie sprawę, że pandemia wirusa to tylko ostrzeżenie przed tym co dopiero ma nadejść!
Na końcu znajdziesz moje przesłanie w języku polskim. Wtedy zrozumiesz jaki jest mój zamysł i sens działania. KLIKNIJ!