Tekst jest w ciągłym poprawianiu
KIM JEST DIABEŁ?
Nim przejdziesz do studiowania mojego przekazu wejdź na poniższą stronę byś zorientował się jaką osobą  jest fałszywie wygloryfikowany religijny bohater?
https://www.youtube.com/watch?v=Lc7tPzuvzQQ

Wrogów przeciwko naszemu Stwórcy jest niezliczona ilość!
Jest jednak pytanie kim na prawdę jest diabeł, który manipuluje żydowskim narodem, a przede wszystkim pomiotami z jego nasienia, których świat uważa za Żydów a nimi nie są!
Diabelski zwyrodnialec zemścił się na prawdziwych Izraelczykach, którzy zdemaskowali swego prześladowcę. Zamordował ich w obozach koncentracyjnych aby przy okazji otumanić świat, by litował  się nad Żydami, którzy naprawdę nimi nie są! Tym pozornie wyglądającym na Żydów zwyrodnialec chce udostępnić pełną władzę nad całym światem, a także nad wszystkimi religiami, kościołami i sektami również!
Świat otumaniony  przez diabelskiego zwyrodnialca który ukrzyżował swego Stwórcę dał się okłamać dogłębnie! Przez to świat nie rozumie kim są fałszywi Żydzi i jakie są prawdziwe motywy tych rządzących fałszywych Żydów !
Zobacz jak wygląda biblijny zapis w którym Jezus szokująco zwrócił się do Żydów:

Ewangelia Jana rozdział 8 werset 44.
Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.                 

Zastanówmy się! Do kogo tyczył się powyższy werset?
W całej Biblii nie znajdziemy znaczącej postaci religijnej, której początek historii zaczął się od zabójstwa innej osoby. Nikt kto uważał się za lidera religijnego nie wyróżnił się haniebnym mordem oprócz mordercy, który został wy-gloryfikowany na bohatera i fałszywego przywódcy religijnego. Ten fałszywy bohater stał się bożyszczem tylko dlatego, że oszukał naród żydowski i w sumie wszystkich, którzy dali się nabrać na jego kłamstwa. Nie ma wątpliwości, że powyższa informacja o diable odnosi się do realnej osoby, a nie do jakiegoś wymyślonego potworka.
Powtarzam! Nikt nie został bohaterem religijnym opisanym w Biblii, który od początku swojej działalności zhańbił się zabójstwem!
Początkowym biblijnym opisem tej morderczej osoby była historia w której zabił faraońskiego nadzorcę. Po przeanalizowaniu dowodów tę osobę można śmiało nazwać kłamcą i znacząco wskazuje na to, że cały swój biblijny przekaz po prostu wymyślił lub zapożyczył z antycznych opowieści.
Osobiście nie mam wątpliwości, że biblijny tekst o diable odnosi się do Mojżesza, który w czasach starotestamentowych był bezwzględnym złodziejem i mordercą. Tekst biblijny wyraźnie wskazuje na Mojżesza, który żył i jest podwaliną religii żydowskiej i nie tylko! Również pod nieco zmienionym imieniem jest jednym z proroków religii muzułmańskiej. Może dla niektórych będzie dość szokujące, ale osoba Mojżesza w dużym procencie jest podwaliną Rzymsko katolickiego chrześcijaństwa oraz protestantyzmu. Wszyscy oni wierzą w kłamliwy przekaz Starego Testamentu. Jezus w przeciwieństwie do Mojżesza w  swoich przesłaniach opierał się na Ojcowskim i osobistym przesłaniu Stwórcy tworząc nowy rodzaj wiary w oparciu poznania naszego Ojca Stworzyciela. Wyznanie te zapoczątkowało się bezkrwawo mając zamiar ukazać prawdę i zniszczyć religię żydowską i wszelkie inne istniejące na świecie. Niestety zakłamany przekaz Mojżesza wykorzystał przesłania Jezusa stwarzając religie chrześcijańskie nad którymi ma absolutną kontrolę! Jak wiem z historii również chrześcijańska religia wielokrotnie splamiła się krwią i morderstwami.
Każdy logicznie myślący człowiek rozpozna różnicę prawdziwego reprezentanta Stwórcy, który nie splamił się krwią i morderstwem, a tego który przez przemoc i morderstwa stworzył religie. Jezus ukazał Prawdziwy Charakter Ojca Stworzyciela, który nie ma nic wspólnego z żadnymi mordercami ani przemocą przez które powstawały i ciągle powstają zwodnicze religie. W przekazie ewangelicznym Jezus ukazał naszego Stwórcę jako Najświętszą Inteligencję Duchową składającą się z zakodowanych Słów Bożych trudnych do zrozumienia jak działa świadomość. Ojciec Stworzyciel podarował część swojej inteligencji dla stworzenia świadomości wszystkich istot myślących według swego gatunku w całym wszechświecie. Wielu nie zdaje sobie sprawy iż pomimo, że posługują się złem, jednak Bóg mieszka w ich świadomości i widzi przez nią wszelkie zło i wszelkie złe czyny.

KIM BYŁ MOJŻESZ?
Mojżesz nie był Żydem jak również ci, którzy zostali zrodzeni z jego nasienia. Obecnie zrodzeni z niego są ci, którzy rządzą całym światem i całą światową finansjerą. Oni tylko mienią się Żydami a nimi nie są!
Mojżesz i pomioty z jego nasienia od czasu do czasu mordują prawdziwych Żydów. Dlaczego? Ponieważ inteligentni Żydzi tracąc wiarę ujawniali mojżeszowe kłamstwa ukazując cały ich mafijny system oparty na bogactwie i żądzy władzy oraz pieniądza. Przykładem tego była bezduszność fałszywych amerykańskich Żydów, którzy udawali, że nie widzą jak mordował tych prawdziwych Hitler, który niewątpliwie był z nasienia Mojżeszowego. Jak wiemy Hitler błogosławiony przez diabelskiego Mojżesza uciekł ze swoją kochanką z oblężonego przez Rosjan Berlina i dożył szczęśliwej starości. Mało tego rozplenił swoje Hitlerowskie nasienie. Ewa Braun w tym mu pomogła!
Zobaczcie co mówi Biblia na temat lojalności Mojżesza względem Żydów!

Nie myślcie, że Ja was będę oskarżał przed Ojcem; oskarża was Mojżesz, w którym wy złożyliście nadzieję.
Ewangelia Jana rozdział 5 werset 45.

W moim mniemaniu przyszłych wydarzeń Mojżesz być może będzie próbował porozumieć się ze światem religijnym Żydów, by uwierzyli w Jezusa. Dlaczego tak myślę? Być może Mojżesz będzie chciał objawić się światu w fałszywej osobie udając Jezusa. Naród żydowski jest przewrotny i bardzo łatwo da się nabrać na triki Mojżesza i być może takie fałszywe nawrócenie do Jezusa już następuje! Żydzi rozumieją, że w ten sposób staną się narodem wybranym i ich fałszywy Jezus oswobodzi świat od ich wrogów. Świat będzie się cieszył nie wiedząc, że popełnili największy błąd, za który pod panowaniem fałszywego Jezusa ludzie będą cierpieli ogromne męki. Gdy świat się zorientuje odwrócą się od Antychrysta ale zniewoleni nic nie będą w stanie  zrobić. Być może wtedy przyjdzie pomoc od Stwórcy, który wyśle na ziemię swoich Aniołów, by uwięzić fałszywego Jezusa i jego fałszywych zwolenników. Oczywiście jest to zarys proroctwa, który może sprowokować diabelskiego Mojżesza do zmiany swoich planów. Może zaistnieć jeszcze inna sytuacja, gdzie diabelski Mojżesz wykorzysta objawionego fałszywego Jezusa, aby stał się światkiem wskazując fałszywego boga, czyli Mojżesza ukrytego w jakiejś postaci religijnej. Tylko jest pytanie w jakiej postaci objawi się diabelski Mojżesz i którego użyje imienia żydowskich morderców, by  usadowić się w nowo powstałej jerozolimskiej żydowskiej w Jeruzalem? Imię Jahwe to tylko zapowiedź fałszywego boga, gdzie w tłumaczeniu znaczy "będę, który będę", reszta może być zaskakującą tajemnicą!

ZWYRODNIALCY!
Proszę rozważ poniższe słowa w biblijnym wersecie, które wyraźnie mówią, że poza Jezusem wszyscy wy-gloryfikowani biblijni bohaterowie są oszustami!

Wszyscy, ile ich przede mną przyszło to złodzieje i zbójcy, ale ich nie słuchały owce.
Ewangelia Jana rozdział 10 werset 8.

Mojżesz dla swoich planów chcąc podbić Faraona oszukał naród żydowski i zwiódł ich w celu zbudowania morderczej armii. Stał się mężobójcą dziesiątek tysięcy Żydów i setek tysięcy osób innych narodów!
Pomyśl logicznie! Mojżesz dostał rzekomo od Stwórcy dziesięć przykazań wyrytych na kamiennych tablicach. Przykazania były skierowane do Mojżesza i reszty żydowskiego ludu! Wśród tych przykazań są dwa bardzo ważne:
Nie kradnij !
Nie zabijaj !
Zatem Mojżesz jest największym oszustem, złodziejem i mordercą ponieważ cały jego religijny zapis to triki i zwykłe kłamstwa.  Jednym słowem Mojżesz jest złodziejem i mordercą. Zabijał i zagarniał ludzkie tereny jak na przykład Kanan obecne Jeruzalem. Nie znalazł wyimaginowaną rajską krainę, a raczej zamordował ogromną liczbę osób po to, by zawłaszczyć ich dobytek.
Spójrz logicznie i przeanalizuj przekaz biblijny. Cytuję: 

Ewangelia Jana rozdział 10 werset 8, który wyraźnie mówi że:
Wszyscy, którzy przyszli przede Mną, są złodziejami i rozbójnikami, a nie posłuchały ich owce.

Pamiętaj! Gdyby nie poświęcenie Jezusa, pomiotom mojżeszowym podającym się za Żydów udałoby się bardzo szybko opanować cały świat, by nim rządzić i manipulować. Obecnie trwa największy atak pomiotów mojżeszowych na każdą dziedzinę życia, by pod pozorem wolności otumanić wszystkich czym tylko się da. Kult mrocznej magii czarnej madonny może być tego przykładem!  Naśladując Jezusa włóż własny wkład, by ujawnić mojżeszowe oszustwa! Upoważniam Ciebie do wykorzystania wszelkich materiałów z moich stron internetowych i zbudowania na ich podstawie swojego własnego portalu! Tak będzie wyglądało Twoje własne zwycięstwo nad kłamstwem i obłudą jakie stosują wszelkie religie, które są pod panowaniem diabelskiego Mojżesza!
Czy zrozumiałeś sens powyższych tematów? Jezus wyraźnie wypowiedział się w biblijnych w słowach i wskazał konkretnie kim jest diabeł!
Pomyśl! Komu wierzysz czy w prawdę Jezusa? Czy w kłamstwa Mojżesza?  Od momentu podjęcia Twojej decyzji, z kim będziesz współpracował, jeden z nich będzie przeciwko Tobie! Przypomnij sobie ten slogan z Biblii; Dwóm Stwórcom (panom) nie będziesz mógł służyć i miłować ich, gdyż zawsze jednego będziesz miał w nienawiści.

DIABELSKI MOJŻESZ WYŻEBRAŁ ŻEBY NAS TESTOWAĆ
Zwróć uwagę na poniższy werset biblijny!

Ewangelia Łukasza rozdział 22 werset 31 Cytuję:
Szymonie, Szymonie szatan domagał się, żeby was przesiać jak pszenicę.

W jaki sposób można przesiać wszystkich jak pszenicę, by osądzić niewierność przeciwko Stwórcy? Proste! Wystarczyło diabelskiemu Mojżeszowi zmienić sens prawdziwych wydarzeń opisanych w pismach religijnych. Za ich pomocą pomógł osobom zachłannych na władzę zdobyć ją. Takich przykładów było wiele w tym jednym z nich cesarz Konstantyn. Mojżesz wcielając się w Konstantyna zmienił zrozumienie i sens misji Jezusa tworząc katolicką Biblię.
W Biblii nie zaznaczono, że Jezus przede wszystkim postanowił zdemaskować kłamstwa Mojżesza, które już teraz w obecnym świetle nauki są zdemaskowane! Co mówi na temat diabła lub szatana, Biblia? Słowo Diabeł, Szatan, w tłumaczeniu na polski znaczy przeciwnik naszego Stwórcy. Przed Chrystusem tego określenia nie znano. Negatywne, biblijne określenie diabła, a szczególnie wszystkich, którzy przed Jezusem udowadniali, że widzieli lub mieli kontakt ze Stwórcą z wypowiedzi Jezusa, kłamali.

Ewangelia Jana rozdział 10 werset 8 Cytuję:
Wszyscy, którzy przyszli przede mną, są złodziejami i rozbójnikami.

Zatem diabeł, jako realna osoba istniał i istnieje! Nasz Ojciec Stworzyciel i Jezus Chrystus niewątpliwie też! Po obejrzeniu mnóstwo filmów z telewizji satelitarnej, zrozumiałem, że Jezus  poświęcił swoje życie by prawda o Mojżeszu, jako diable wyszła na jaw! Wygląda na to, że Jezus walczy z Mojżeszem, który chce zająć miejsce Ojca Stworzyciela. Mojżesz i jego kompani są okrutnymi przeciwnikami Stwórcy i Jezusa Chrystusa!

Prawdziwy przekaz Jezusa, który demaskuje Mojżesza i niszczy wszelkie ówczesne religie został zabroniony przez cesarzy rzymskich pod karą śmierci! Jednak są w Biblii perełki zakodowane informacjami, które ukryte ukażą się tym, którzy mocno ich szukają. Jeśli umiejętnie się je zauważy, zakodowane perełki stworzą szokujące odpowiedzi na wiele pytań. Przede wszystkim, kim jest diabeł, perfidny kłamca, który swoimi fałszywymi tekstami religijnymi skaził świat i w ten sposób do tej pory nie nawiązano kontaktu z Prawdziwym Stwórcą i nikt nie wie, kim jest Prawdziwy Ojciec Stworzyciel i Jego Umiłowany Syn!

ŻADNE RELIGIE, WYZNANIA, SEKTY NIE WIEDZĄ,
ŻE SAM OJCIEC STWORZYCIEL OBJAWIŁ
SIĘ W CIELE JEZUSA CHRYSTUSA!

Ewangelia Mateusza rozdział 11 werset 27 Cytuję:
Wszystko przekazał mi Ojciec mój. Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, a ni Ojca nikt nie zna, tylko Syn i ten, komu Syn zechce objawić.

Skoro nikt nie wie, kim jest Stwórca to Mojżesz też nie wiedział i niewątpliwie kłamał. Zakodowane perełki w Ewangelii Jana to jedyny klucz w piśmie religijnym, by zrozumieć i wiedzieć kim jest nasz Stworzyciel i Jego Jednorodzony Syn! Szukając odpowiedzi należy się kierować mądrością i intuicją, choć nigdy nie wyobrazimy sobie bezgranicznej wielkość i twórczości naszego Stwórcy, gdyż na razie jesteśmy tylko ludzkimi istotami.  Zapytasz mnie, na czym polega walka Jezusa z diabelskim Mojżeszem? Odpowiedź jest prosta! Mojżeszowi rzekomo sam Stwórca wyrył na kamieniach dziesięć przykazań, przy czym przykazanie nie zabijaj nie dotyczyło się Mojżesza. Zabijał i był ludobójcą jak na tamte czasy porównując do Hitlera na obecne. Mojżesza strategia polega na tym żeby utrzymać świat w jego kłamstwach religijnych, które on sam wymyślił i które używa się w trzech największych religiach łącznie z protestantem chrześcijańskim. To on wymyślił imię mające znaczenie będę, który będę, co po żydowsku mówi się Jehowa. Zupełnie pasuje do bandyty, który chce na siłę zrobić z siebie boga. Terrorystyczna przemoc Mojżesza ma tworzyć nieustanny chaos religijny i polityczny, by opóźniać jakiekolwiek odkrycia naukowe, by nie zbliżyć się do swego Stwórcy. Tak dzieje się codziennie do tej pory! Od tysięcy lat od początku, kiedy Mojżesz zwiódł naród żydowski, chaos trwa nieustannie! Zwodzone są i ogłupiane różne narody, które doprowadzane są do wojen i kataklizmów.  Przecież widać, co dzieje się w narodzie żydowskim, który nieustannie od wieków zagarnia wszelkie dobro materialne tego świata! Strategia Jezusa od samego początku polegała na zniszczeniu wszelkich religii i wszelkich wyznań religijnych, a przede wszystkim grupowych wyznawców skupionych na fałszywych pismach, które działają na rzecz Mojżesza. Szczególnie miał na uwadze zniszczenie żydowskiej religii, gdyż ci ludzie są w okropnym nieszczęściu i ciągle czyhają na nich tragedie i morderstwa. Gorsze jest, że większość z nich to urodzeni mordercy działający na rzecz Mojżesza rozproszeni po całym świecie.
Jezus działał na rzecz powstania indywidualnej wiary w Boga Ojca Stworzyciela, przekazywanej przez rodziców, by w efekcie dzięki nauce nawiązać kontakt ze Stwórcą. Istnieją obecnie trzy największe religie. Chrześcijaństwo, Islam oraz Judaizm. Jest także mnóstwo innych jak Buddyzm, który do tej pory wydawał się pokojowo nastawiony, a jak się okazuje naprawdę w różnych rejonach świata jest morderczy i niebezpieczny. Wiemy z historii trzech obecnych największych religii świata, że powstały na bazie opisów Mojżesza istniejące w żydowskim starym testamencie. Na przełomie tysięcy lat religie stwarzały nieskończone wojny i morderstwa, gdzie w okrutny sposób ginęło miliony osób!
Obecne rządy światowe korzystają z motywów religijnych i są pod kontrolą ducha Mojżeszowego, który obsadza najlepsze stanowiska władzy nad światem z jego nasienia żydowskimi pomiotami! Skąd się to wzięło, kto zapoczątkował to wszystko? Czy jest w tym jakaś prawda i sens? Nawet chrześcijaństwo pod jakąś postacią służy Mojżeszowi! Otóż w tych trzech religiach świata znajdują się największe religijne kłamstwa stworzone przez Żydów a konkretnie przez Mojżesza. Naukowcy udowadniają nielogiczne kłamstwa w jego opowiadaniach biblijnych. Skąd my to wiemy?
Nim opiszę Państwu historię Mojżesza, którą posiadam zapisaną na nośnikach komputerowych, zobaczmy, co na ten temat mówi biblia.

MOJŻESZ KONKRETNIE NAZWANY ZOSTAŁ DIABŁEM!

Ewangelia Jana rozdział 8 werset 44.
Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego.
On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. Tak wyraził się Jezus do Żydów!

Zachodzi pytanie; kim jest ten ojciec, określony, jako diabeł?  Odpowiedź jest prosta! Jezus mówił o Mojżeszu, który stworzył na kłamstwach religię żydowską.

Przeanalizujmy poniższy wątek wersetu

Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego.

Wyraźnie widać w powyższej informacji, że Mojżesz otumanił naród żydowski i nie tylko. Jego duchowy złośliwy przekaz w ogromnym procencie panuje na całym świecie.

Przeanalizujmy następną część wersetu:

On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.

Z powyższej informacji wynika, że Mojżesz nie znał prawdy o swoim Stwórcy. W skutek ogromnego wybuchu Matki Planety przez niewobrażalną ogromną ilośc czasu, zwyrodnialec prawdopodobnie tułał się po wszechświecie i zapomniał o swoim Stwórcy! Zatem wszystko co kazał umieścić w żydowskich księgach jest wymyślonym przez niego kłamstwem.
W historii Mojżesza zaczyna się początek od zabójstwa namiestnika faraońskiego potem to niezliczona ilość morderstw. Praktyka zabijania już zaczęła się na samym narodzie żydowskim potem krwawo objawiła się na innych narodach. Biblia jak inne pisma religijne stworzona była na bazie ówczesnej polityki cesarza Konstantyna. Sfałszowana dla celów politycznych pomogła opanować chaos narodów pod panowaniem rzymskim, który był zagrożony najazdem barbarzyńców.
Czytając nieustannie obecnie w nienaruszonym stanie biblię, jak to się mówi młócąc nasz rozum bezlitośnie, nie dochodzimy do konkretnych wniosków i nie znajdujemy w niej zakodowanych małych perełek - skarbów wyjaśniających wielkie rzeczy. Żeby wyselekcjonować biblijne zakodowane perełki musimy się posługiwać naszą logiką i mądrością, w którą wyposażył nas Stwórca. Trzeba być wolnym od jakichkolwiek wpływów wyznaniowych stawiając jedną prawdę, że Jezus poświęcił siebie by zaplanować wszystko w celu zniszczenia religii żydowskiej i jakiejkolwiek istniejącej wówczas na świecie! Stworzył nowy system przekazu o Bogu bez wpływu żadnej religii, kościoła i obecnych sekt, które powstały w naszych czasach. Koniec wszelkich religii i ich fałszywych pism to jedyny ratunek dla świata.
Pomysł Jezusa polegał na wyprodukowaniu ogromnej ilości papirusowych ewangelii z jego przekazem. Znalazło to aprobatę. Jednak powstały setki tysięcy, a nawet miliony fałszywych ewangelii, na których robiono biznes.  Jak to się działo? Po prostu w krótkich opisach na papirusowych zwojach opisywano Jezusa, jako Boga mającego władze nad światem i innymi pozytywnymi wydarzeniami, a jak wiemy późniejsze chrześcijaństwo w wydaniu katolickim stało się jedno z największych morderczych wydarzeń w historii świata. Roznosiciele takich papirusowych ewangelii żerowali na naiwności ludzkich oczekując datków jałmużny. Obecnie wiemy, że żebrzący ludzie to często najbardziej zamożne osoby mające ogromne majątki. Sensowny przekaz Jezusa przepadł, gdyż cesarz Konstanty nakazał pod karą śmierci zniszczyć wszelkie Jezusowe ewangelie wybierając tylko te, na których zbudował Nowy Testament.
Teraz spokojnie rozważmy!
Załóżmy, że Jezus nigdy nie zwróciłby się do Żydów nazywając ich ojca diabłem i taka notatka nie znalazłaby się w Biblii. Czy jesteśmy aż tacy naiwni, by uwierzyć mordercy, jakim był diabelski Mojżesz, że rzekomo działał w imieniu Boga? Czy można mu uwierzyć, że widział Stwórcę i otrzymał od niego tablice dziesięciu przykazań, z których jednego nie zaakceptował mordując niemiłosiernie ludzi? Co na ten temat mówi biblia?

Ewangelia Jana rozdział 1 werset 18,
Boga nikt nigdy nie widział, Ten Jednorodzony Bóg, który jest w łonie Ojca, o Nim pouczył.
Zatem nikt Stwórcy przed Jezusem nie widział, ani Go nie słyszał.  Jak wynika z biblijnej informacji, Mojżesz kłamał? Wszelkie jego historie jak stworzenie nieba i ziemi, Adama i Ewy, historia Kaina i Abla i dosłownie wszystko są kłamstwem. Nawet historia z jego dzieciństwem też jest jednym wymyślonym przez niego kłamstwem, gdyż wydarzenie opisane z dzieckiem znalezionym w koszyku i wyjęte z wody miało miejsce w opowieściach religii Hary Kryshna. Były one opowiadane wiele tysięcy lat przed Mojżeszem, który tak naprawdę nie był nawet Żydem, lecz egipskim złym morderczym magiem, którego wypędził faraon.
Ewangelia Jana rozdział 8 werset 44 Cytuje;
Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego.
On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.

Wszelkie kłamstwa Mojżesz wymyślił z swojej głupiej wyobraźni!  Dlaczego? Odpowiedź jest prosta! Chciał pozyskać naród żydowski do jego własnych celów. Naukowcy domyślają się, że Mojżesz chciał zemścić się na swoich wrogach i Faraonie i do tego musiał stworzyć odpowiednią armię.
Na kłamstwach i chorej wyobraźni można opanować każdy naród tak się stało z narodem niemieckim, który uwierzył w nierealne obietnice Hitlera i oddał się całkowicie w jego niewolę. Co z tego wyszło? Wiemy o tym sami, zaś ja mogę dodać, że Hitler to reinkarnacja Mojżesza lub wcielenie się jego ducha, bo jak można sobie wyobrazić by tak inteligentny naród niemiecki pociągnąć za sobą do takich okropności. Być może przyczyniła się świadomość oczekiwania powrotu Chrystusa, którego zobaczono w Hitlerze.
Jezus przejrzawszy żydowskie pisma odkrył, że Mojżesz to zwykły oszust i psychicznie chora istota.  Zrozumiał pomyłkę Żydów, którzy oczekiwali na ponowne urodzenie króla Dawida, gdyż nie zadali sobie konkretnego pytania. Po co król Dawid miał się urodzić i w jaki sposób mogliby go rozpoznać?

ZDECYDUJ! KTO jest TWOIM ZBAWICIELEM?
OJCIEC STWORZYCIEL czy DIABELSKI MOJŻESZ?
Przeanalizuj poniższy biblijny werset i zrozum, że diabelski Mojżesz użyje wszelkich środków byś nie zrozumiał Jezusowych przekazów i moich portali internetowych aby wyzwolić się spod jego panowania!

Ewangelia Łukasza rozdział 22 werset 31 Cytuję:
Szymonie, Szymonie szatan domagał się, żeby was przesiać jak pszenicę.

W efekcie walcząc o swoje racje diabelski Mojżesz stał się w pewnym sensie zarządcą świata i utrzymuje się na wysokiej pozycji, ponieważ wszystkie religie, kościoły i sekty wierzą w jego obrzydliwe kłamstwa!
Niestety taka jest prawda, że jeśli ucieleśnisz się z Mojżeszowym przekazem stajesz się jego dzieckiem i umierając wchodzisz do sekty diabelskich duchów, by atakować z rozkazu bestialskiego Mojżesza ponowne narodzone dusze, które od dziecka ochrzczone są fałszywym chrztem. Chrzest będący w osobie dorosłego człowieka, konkretnie zadeklarowany dla Ojca Stworzyciela przez pośrednictwo Jezusa wyzwala Ciebie od szajki Mojżeszowych zwodzi cieli pod warunkiem, że uwierzysz, że Mojżesz to oszust, kłamca i największy wróg Ojca Stworzyciela, po prostu sam diabeł!
Zatem przychodzi nam odpowiedź na pytanie dlaczego przychodzimy na świat by urodzić się i pokonywać udręki naszych dziwnych przeżyć.
Zapewne w Królestwie naszego Stwórcy każdy zajmuje swoje stanowisko wypracowane przez jakiś system. Podobnie jest na naszym świecie z tym, że osiągnięcie dobrej pozycji można zdobyć przez nieuczciwość, przeznaczenie lub szczęście. W Królestwie Stwórcy zapewne można zmienić swój status poprzez jakieś zwycięstwo. Kto wie być może na własne życzenie przychodzimy na świat, by zwyciężyć lub przegrać spadając ze swojej pozycji w królestwie naszego Stwórcy. Gdy jesteśmy przegrani pozostajemy na świecie tak długo aż przytrafi się nam szansa ponownego zwycięstwa. Zapewne zastanawiasz się jakiego rodzaju może być te zwycięstwo?
Odpowiedź jest prosta! Postępować szlachetnie i nie pozwolić się zakłamać czymkolwiek, szczególnie fałszywą religią!
Jaki mam dowód na swoje przesłanie? Dowodem jest nieograniczone działanie zła i jego przedstawiciela który uprosił by nas terroryzować i bezgranicznie testować! Odpowiedź w Ewangelii Łukasza rozdział 22 werset 31

MOJŻESZ JEST FAŁSZYWYM DYKTATOREM TRZECH NAJWIĘKSZYCH RELIGII:

JUDAIZMU, MUZEŁMAŃSKIEJ I CHRZEŚCIJAŃSKIEJ

Historię Mojżesza opisałem kilka lat temu.  Bałem się wstawić oryginalny film na mój portal. Obecnie okazało się że na portalu You Tube można go obejrzeć bez problemów. Wejdź na poniższe strony, a zrozumiesz jakim narodem jest pseudo błogosławiony Izrael i ich Ojciec diabelski Mojżesz:

https://www.youtube.com/watch?v=Lc7tPzuvzQQ  
Historia diabelskiego Mojżesza

https://www.youtube.com/watch?v=14O2uNHRM30 
1 Jozue Następca mordercy

https://www.youtube.com/watch?v=Ms0WA5HAVhI 
2 Jozue Następca mordercy

https://www.youtube.com/watch?v=a6k47h6gKOw   
3 Jozue Następca mordercy

https://www.youtube.com/watch?v=vIqSITPcb1Y


P.S. Jest szansa powstrzymania zagłady naszej cywilizacji oraz naszej planety! Mam nadzieję, że moje przesłanie dotrze do kogoś, kto ma kontakt z jakimś zwyrodniałym terrorystą lub tyranem jakiegoś kraju i przedstawi mu je. Być może moje przesłanie wpłynie na stan zwyrodniałego umysłu i zastanowi się on nad swoimi czynami, by opamiętał się.
Wystarczy, że ściągniesz plik PDF i wyślesz go komu zechcesz. Być może w ten sposób powstrzymamy wszelkie tragedie jakie mają przyjść na naszą Ziemię.
Chyba zdajesz sobie sprawę, że pandemia wirusa to tylko ostrzeżenie przed tym co dopiero ma nadejść!
Na końcu znajdziesz moje przesłanie w języku polskim. Wtedy zrozumiesz jaki jest mój zamysł i sens działania. KLIKNIJ!