Ostatnie moje odkrycia, wręcz powiedziałbym objawienia są analizą wpływu genów mojżeszowych na całą ludzkość. Osoby studiujące starotestamentową Biblię pamiętają informacje z niej, gdzie autor zapewnia wszystkich ludzi, że Abraham jest ojcem wszystkich narodów. Abraham według Biblii był protoplastą Żydów. Cała metafora ta jakby przygotowuje świat, że wcześniej czy później wszyscy urodzą się w żydowskich ciałach. Analizę zacznę na przykładzie polskiego narodu, który jest rozbity i nie może zjednoczyć się we wspólnej walce przeciwko, kłamstwu i złu. Fanatyzm katolicki pochodzący z genów mojżeszowych powoduje wsparcie pewnej partii politycznej. Partia ta szkodzi Polsce i samej sobie, gdyż większość jej członków jest skażona mojżeszowym nasieniem, które poprzez geny sterowana jest duchem zła. Jedynie co można im zawdzięczać, że nie wpuścili na teren Polski Muzułmanów, którzy wcześniej czy później zawładnęli by tym krajem. Nie znaczy to, że reszta społeczeństwa jest poza zasięgiem mojżeszowych wpływów włączając również moją osobę. Na czym polega te skażenie? Jest to system genów wprowadzonych do Duchowej Świadomości człowieka działających jak wirusy komputerowe. Wiemy, że dranie i złodzieje działający w Internecie wprowadzają takie wirusy, by wiedzieć, co dzieje się w naszych komputerach. Wtedy mają możliwość włamać się do banku i dokonać kradzieży. W przypadku ludzi takie mojżeszowe wirusy dokładnie kontrolują swoje ofiary wiedząc, co mówią, co robią, a nawet, co myślą. Im większy procent tych wirusów tym większa uległość dla mojżeszowego zła. Przykład mamy w narodzie żydowskim, muzułmańskim i co najdziwniejsze w sekcie Świadków Jehowy, która kontynuuje fałszywy kult Jahwe.
Oglądając kilka filmów i wypowiedzi historycznych w telewizji dowiedziałem się jak określano przedwojennych Żydów panoszących się na terenie różnych krajów. Przedstawiano ich w karykaturach namiętnych kolekcjonerów złota i biżuterii jak i gromadzących dobra materialne w postaci nieruchomości. Jednak ich największą namiętnością był seks, gdzie rozpładzali ze swoimi utrzymankami mnóstwo nieślubnych dzieci. Wobec tych żydowskich namiętności nie jesteśmy w stanie procentowo stwierdzić ile jest w nas genów mojżeszowych, które w połączeniu z duchem Mojżesza zniewalają naszą Duchową Świadomość. Wszystko, o czym teraz piszę wydawałoby się śmieszne, gdyby nie biblijne informacje, które wyraźnie wspominają o złym pleniącym się nasieniu. W biblijnych przypowieściach odnalazłem utajone przesłania, które ukazują problem złych mojżeszowych genów, które niszczą Polskę i światową wolność moralną. Zaznaczam, że rozważając ten temat nie jestem wrogo ustosunkowany do narodu żydowskiego choćby z tego powodu, że oni zajmują bezpośrednie miejsce w manipulowaniu genami mojżeszowymi. Żydowski fanatyzm religijny zawsze powodował bunt świata duchowego, który stwarzał wojny, w których w każdym przypadku kozłami ofiarnymi byli Żydzi! Wojny i rewolucje, w których ginęło mnóstwo Żydów nie powstrzymały szerzącej się zarazy genów mojżeszowych. Poprzez mieszanie się małżeństw coraz większe obszary świata są pod wpływem mojżeszowego zła!
Geny mojżeszowe przede wszystkim objawiają się w religijnym fanatyzmie bez znaczenia, jakiego rodzaju będzie ta religia. Moc natężenia zła objawia się w ilości wyznawców danej religii i w jakości kłamstwa i zła, jakie nad nią panuje.
W średniowieczu rozwój fałszywego chrześcijaństwa oraz wpływ mojżeszowych genów doprowadziło ówczesnych władców do morderczych zapędów napadając na inne kraje. Ich fanatyczny umysł dyktował im, by zabijać ludzi, którzy nie chcieli przyłączyć się do ich wyznania. Obecnie podobny problem występuje w religiach muzułmańskich. Ich mojżeszowe geny wypromowały obecnie na podium największych światowych antychrystów, morderców religijnych.
Wspomniałem, że w mojej osobie również przejawia się pewien stopień mojżeszowych genów, które zniszczyły moje przeszłe życie i jedną niewiadomą jest, co się stanie dalej. Moją niefortunną bolączką było pierwsze małżeństwo z przepiękną Żydówką, która była pod całkowitą kontrolą genów mojżeszowych, które zniszczyły nasze małżeństwo. Namiętnością mojej ex małżonki było częste zakochiwanie się w innych mężczyznach, co powodowało moje zgryzoty. Choć nie jestem stu procentowym Żydem, ale moje geny mojżeszowe oczekiwały na reakcję z mojej strony, by zastosować jakąś zemstę. Zapewne efektem tego byłoby umieszczenie mnie w więzieniu lub przytrafiłoby mi się jeszcze coś gorszego. Duch mojżeszowy wykorzystywał jakieś mało znaczące problemy małżeńskie, które rosły do silnych nieporozumień obarczając winą tylko mnie. Wtedy moja małżonka miała pretekst do nowego związku z jakimś następnym mojżeszowym pomiotem. To, co piszę jest dla mnie wstydliwym tematem, ale poświęcam siebie na drwiny sądząc, że pomoże to w jakimś stopniu nieszczęśnikom, którym przydarzyły się podobne przejścia.
Mój problem objawia się w braku zobojętnienia na ludzi, którzy wyrządzili mi krzywdę. Szczególnie jestem uczulony jak ktoś mnie oszuka, co jest nagminnym grzechem w polskim narodzie. Po atakach genów mojżeszowych muszę wiele się natrudzić, by zrozumieć, że moja niemoc do różnych drani jest zerowa. Najgorszym problemem jest to, że nie istnieją żadne formy przestrzegające przed mojżeszowymi genami, którego moc duchowa, jako największe zło jest tylko na naszej Ziemi. Ludzie nie rozpoznali go z Biblii, jako wcielenie zła materialnego w osobie Mojżesza i nie zdają sobie sprawy, że pozytywne wrażenie bywa mylące. Zakamuflowane zło w Mojżeszu można określić przykładem biblijnym, wypowiedzianym przez Jezusa, by strzec się "wilków w owczej skórze".
Wielokrotnie ludzie popełniając jakiś nikczemny czyn, zadawali sobie pytanie jak mogło do tego dojść. Nie zdawali sobie sprawy, że zostali opętani genami i duchem diabelskiego Mojżesza.
Przykro wspomnieć, że być może będąc pod wpływem świata duchowego Hitler i jego pobratymcy odkryli wpływ mojżeszowych genów, które doprowadziły ich do morderczych czynów. Hitlerowcy mając taką wiedzę i władzę, a także środki zamiast zabijać mogli uczyć swoje ofiary choćby na siłę nie czyniąc morderczej przemocy. Mogli tłumaczyć swoim ofiarom o ich nieszczęsnym fanatycznym położeniu.
W obecnym świecie trzeba znaleźć jakiś system na terrorystów, by odseparować ich od wrednego tatusia Mojżesza, który na ich przelanej krwi chce zbudować sobie tron boga na ziemi. Najdziwniejsze jest to, że Amerykanie są pod pręgierzem diabelskiego Mojżesza, który opanował system finansowy i strukturę rządzenia. Reszta narodu nie orientuje się, co naprawdę się dzieje i wspiera ten mafijny reżym!
Mam wrażenie, że wielu z Państwa pomyśli, iż to, co piszę jest niedorzeczne. Proszę wyobrazić sobie, że w narodzie polskim wiele rzeczy jest dziwnych i niedorzecznych, które jakoś nikogo nie denerwują, choć wyglądają ponuro. Na przykład: skąd w naszej polszczyźnie wzięło się słowo Pan, które w innych językach znaczy diabeł, szatan i jeszcze coś gorszego? Pomyślmy jak bluźnierczo brzmi to słowo, gdy stawiamy go przed słowem Stwórca, a nawet, gdy zwracamy się do siebie nawzajem. W czasie moich podróży po świecie obcokrajowcy nie mogli uwierzyć, że w Polsce używa się słowo Pan nie zdając sobie sprawy, jakie ono ma znaczenie. Czyja to mistyfikacja? Oczywiście polskiego kościoła Rzymskokatolickiego, pod natchnieniem diabelskiego Mojżesza. Jednym słowem duch diabelskiego Mojżesza jeszcze bardziej chce poniżyć Polaków.
Zrozum! Ciało ludzkie jest jak cielesna lalka, która uzależniona jest od genów nasienia potomków, które mogą nami w mniejszym lub większym stopniu manipulować. Jeśli w Twoim ciele jest choćby w najmniejszym stopniu gen mojżeszowy powoduje dodatkowe zniszczenia  Twojej schorowanej przez nawyki zwierzęce Duszy. Konkretnie mówiąc Twoja Niebiańska, czyli Boska Świadomość jest zagrożona i ciągle nie ma szans, by wejść do Królestwa naszego Stwórcy! Ciągle bezmyślnie będziesz szukał sekty, w której wychwalają czyny morderczego Mojżesza i niewątpliwie się do nich przyłączysz. Spójrz na zwierzęta i owady, oni żyją według swojego gatunku. Jeśli zmieszasz ich geny z podobnym gatunkiem z innego kraju urodzą się drapieżne, mordercze hybrydy. Podobnie miało się z amerykańskimi pszczołami, które zmieszane z afrykańskimi stworzyły gatunek ludzkich zabójców. Jedyną nadzieją jest Boska interwencja, która ubierze nas w podobne ciała do Jezusa Chrystusa, gdzie przerwie zarazę rodzenia się zabójców, morderców i złodziei. Następne urodzone pokolenia istot ziemskich odeprą atak mojżeszowego nasienia. Póki, co miej oczy otwarte i wyzbywaj się oszukańczych przekazów mojżeszowej religii. Spójrz na walczące między sobą polityczne partie w Polsce, a także w innych krajach i zrozum, jakie procesy tam zachodzą. Choć wydawałoby się, że politycy są z jednego mojżeszowego nasienia, ale chciwość i walka o władzę ujawnia ich wredny prawdziwy charakter. Dążą by jak najszybciej zniszczyć demokrację, która w rzeczywistości w Polsce nią nie jest!

Jeśli nie zmęczyły Cię moje przesłania, a chciałbyś dowiedzieć się jak do mnie przychodzą i jak ja je sam interpretuję - kliknij, a dowiesz się więcej....

P.S. Jest szansa powstrzymania zagłady naszej cywilizacji oraz naszej planety! Mam nadzieję, że moje przesłanie dotrze do kogoś, kto ma kontakt z jakimś zwyrodniałym terrorystą lub tyranem jakiegoś kraju i przedstawi mu je. Być może moje przesłanie wpłynie na stan zwyrodniałego umysłu i zastanowi się on nad swoimi czynami, by opamiętał się.
Wystarczy, że ściągniesz plik PDF i wyślesz go komu zechcesz. Być może w ten sposób powstrzymamy wszelkie tragedie jakie mają przyjść na naszą Ziemię.
Chyba zdajesz sobie sprawę, że pandemia wirusa to tylko ostrzeżenie przed tym co dopiero ma nadejść!
Na końcu znajdziesz moje przesłanie w języku polskim. Wtedy zrozumiesz jaki jest mój zamysł i sens działania. KLIKNIJ!
Mojżeszowe Geny !