JEZUS KONTRA MOJŻESZ!
Wiele osób na Facebooku bezmyślnie używa imienia Jezusa i wersetów napisanych o nim w Biblii. Posyłają sobie pseudo święte obrazki i różne nieprzemyślane slogany. Nie zdają sobie sprawy, że robią przysługę fałszywemu Jezusowi, który pod przykrywką diabelskiego Mojżesza zniesławia naszego Ojca Stworzyciela. Próbowałem nawiązać kontakt z niektórymi osobami z Facebooka. W Efekcie otrzymałem listy z obelgami i pogróżkami od pomiotów diabelskiego Mojżesza! Dlaczego tak się stało? Ponieważ nie znają oni sytuacji, jaka zaistniała między prawdziwym Jezusem a fałszywym, którego kreuje diabelski Mojżesz. Ci, którzy wyobrażają sobie prawdziwego Jezusa działają według jego przesłań, które mają zdemaskować fałszywego, w którego, być może chce wcielić się Mojżesz. Czy mam na to jakiś dowód? Ewidentnym dowodem jest niesamowite wypromowanie fałszywego Jezusa przez diabelskiego Mojżesza, ponieważ on chce się w nim objawić światu. Także czczona jest matka Jezusa i mnóstwo pseudo świętych. Spójrz na to logicznie i zastanów się jak mocno promują uwielbienie Jezusa w sektach, kościołach i niektórych wyznaniach. Mnóstwo świąt w całym roku jest obchodzone na cześć Jezusa lub jego matki. Czy dla Ojca Stworzyciela jest, chociaż jeden dzień świąteczny? Czy są organizowane dla Ojca Stworzyciela jakieś wspaniałe uroczystości?
Jest pełno uroczystości poświęconych Jezusowi i jego matce czarnej madonnie oraz dla wymyślonych fałszywych pseudo świętych. Dla Stwórcy nie ma nic!
Jeśli Muzułmanie wielbią swego Allaha to nie znaczy, że wielbią swojego Stwórcę, ponieważ Go nie znają i nikt Go nie zna.

Wszystko zostało Mi przekazane przez mego Ojca i nikt nie wie,
kim jest Syn, jak tylko Ojciec;
nikt też nie wie, kim jest Ojciec, jak tylko Syn i ten,
komu Syn chce to objawić

Muzułmanie zachowują się jak mordercy! Wiemy jak Jezus Chrystus w swojej Osobie ukazał Charakter naszego Stwórcy, który nikomu nigdy nie wyrządził żadnej krzywdy!
Biblia przekazała, że Jezus wyraźnie powiedział, że nikt Stwórcy nie zna! Nikt Jego nie widział i Głosu Jego nie słyszał!  Czy to nie jest wystarczający dowód, że króluje w religiach, kościołach i sektach kłamstwo?
Mojżesz według historyków podobno nie istniał. Możliwe, że jest to sprytna diabelska dusza syna zatracenia ukrywająca się pod wieloma imionami. Ukazuję tego kogoś, diabelskiego szatana w imieniu Mojżesza, gdyż trudno stwierdzić, w jakie jest konkretne jego imię w którym wystąpi czyniąc zło. Według Biblii Jezus rozpoznał szatańskiego diabła w Mojżeszu, więc pozostańmy przy tym gdyż inaczej kombinując i tak nic nie uzyskamy. Jest pewna sekta, która twierdzi, że świat nie stworzył dobry, miłosierny Ojciec Stworzyciel lecz ich zły bóg i wierzą w swego fałszywego boga, zwyrodniałego szatana. W pewnym sensie mają rację. Życie stworzyli zwyrodnialcy, którzy zdradzili swego Stwórcę sądząc, że ich świat składający się z życia i śmierci będzie najdoskonalszy!
Obecnie jest intensywnie zwariowany szał religijny i trudno się w tym połapać. Zajmijmy się jednak Biblią i jej niejasnościami, by pobudzić się do szukania prawdziwej alternatywnej wiary. Poszukajcie w Biblii tekstu, gdzie ktoś opisał słowa Jezusa, który powiedział, że będziecie używać mego imienia, będziecie prorokować w moim imieniu, uzdrawiać i robić cuda, a ja powiem, że was nie znam. Zapewne wręcz wyprze się każdego, nie chcąc ogóle ich znać! Czy to nie jest jasne? Jezus prawdziwy nie może w takiej sytuacji nic zrobić skoro ten wredny przyszły fałszywy diabelski Jezus być może w osobie Mojżesza jest przez głupców ciągle gloryfikowany aż po same niebiosa. Diabelskiemu Mojżeszowi nie udało się objawić światu w postaci króla Dawida, choć w biblijnych swoich kłamstwach gloryfikował go do rangi Chrystusa. Nie ma szans objawienia się w osobie Mojżesza lub w jakiejkolwiek innej pseudo świętej postaci. Mojżesz ukrzyżował swego prawdziwego Stwórcę i Jego Jednorodzonego Syna w Ciele Jezusa Chrystusa. Teraz zwyrodnialec, być może przez fakt niewinnej śmierci chce gloryfikować go w swojej zwyrodniałej osobie. Objawiając światu fałszywego Chrystusa chce ogłupić wszystkich, by ludzkimi rękoma pozabijać wszystkich jego wrogów. Czy Ty nie rozumiesz tego? Cały Świat religijny jest przesiąknięty kłamstwami i wredną działalnością na rzecz diabelskiego Mojżesza i ulegnie jego zwiedzeniu!
Spójrzcie siedemdziesiąt procent Rosjan są przekonanych, że Putin jest ich Chrystusem. Dla niego powstały kościoły z jego pseudo świętymi ikonami. Hitler stał się kiedyś Chrystusem dla Niemców tak Putin jest dla ogłupionych Rosjan. Niewątpliwie w Putina wciela się diabelski Mojżesz i nim manipuluje, by uderzyć na Europę, aby zakamuflować rzeczywistą prawdę, kim jest ten diabelski syn zatracenia. Działalność diabelskiego Mojżesza jest błyskawiczna, gdy wciela się w różne osoby i trudno jest dociec gdzie i w którym momencie uwił swoje gniazdo. Ogromna ilość zmarłych osób w postaci duchowej będąc za życia w różnych wyznaniach zatrzymali w swojej pamięci pozytywny obraz Mojżesza. Gloryfikują go do rangi boga! Wspomagają go wcielając jego kłamstwa w całe narody, by ich ogłupić pchając do wojny i przemocy na innych osobach. W czasie drugiej wojny światowej diabelski Mojżesz wcielał się Hitlera jak również w Stalina. Jego działanie dosłownie było podobne do szybkości przekazów w Internecie. Dlaczego tak sądzę? Ponieważ historycy nie mogą się nadziwić, że przemówienia Hitlera i Stalina były nieomal identyczne. Oczywiście w kontekście dla Rosjan albo dla Niemców. Działo się to wszystko po to, by nie doprowadzić do szybkiego pokoju, aby zginęło jak najwięcej osób. Wszystkie osoby, w które wcielił się diabelski Mojżesz są już stracone i do końca będą wykonywały bezmyślnie to, co on zechce.
Tylko naprawienie polskiej grzesznej drogi, która oddała się bezmyślnie diabelskiej religii może powstrzymać jej tragiczny los. Sprawy tak szybko się komplikują i w końcu może być za późno, by powstrzymać diabelskie wyrocznie.
Nikt nie zna Syna i nikt nie zna prawdziwego Ojca Stworzyciela. Jak więc może ktoś mieć przeczucie, że co się dzieje na świecie i jaka jest przyszłość dotyczy prawdziwego lub fałszywego Jezusa? Nie orientujesz się, kiedy wielbisz fałszywego Jezusa, że czynisz nieprawość, za co kiedyś poniesiesz konsekwencję! Zastanów się! Gdzie jest lojalność wobec Stworzyciela wynikająca z biblijnej informacji, że całą Moc Miłości i uwielbienia należy do naszego Ojca Stworzyciela?
W swojej wyobraźni trzeba ustalić jakiś punkt odniesienia do Stwórcy, by w znaleźć obraz prawdziwego Wszechmogącego Ojca Stworzyciela. W modlitwie "Ojcze nasz..." Mamy informację, że siedzibą Stwórcy jest Kosmos. Dodanie do swojej modlitwy, że modlimy się do Stwórcy, który był od początku nim cokolwiek powstało wskazuje konkretnie, o kogo chodzi. Wyraźnie trzeba wskazać Stwórcę, a nie diabelskiego Mojżesza wrednego tatusia, który objawia się również w fałszywych watykańskich ojcach. Tu jest sens prawdziwej wiary, a nieurojonej.
Diabelski Mojżesz posługuje się ogłupionymi ludźmi, którzy idą do wyborów. Ci, którzy wybiorą rządową opozycję będą atakować rząd, aby nieświadomie utrudnić rozwój kraju. Szczególnie to widać w Australii i Polsce! Nieważne, jaka partia wygra wybory, gdyż i tak przez atak opozycyjnej partii nie dokona się niczego dobrego na rzecz kraju. Wybrany rząd zawsze będzie się plątał w złych czynach, aby nie stracić głosów wyborców, a los biednych będzie im obcy.
Spójrzmy na wszelkie sekty, kościoły i inne wyznania pseudo chrześcijańskie. Czy one robią jakikolwiek wysiłek, by poświęcić się aby powstrzymać świat przed kataklizmem? Wszyscy mają martwą świadomość swojej duszy, gdyż skostnieli w swoich dogmatach oczekując na nierealne ich zbawienie oraz objawienie się fałszywego Jezusa.
Pomyśl! Czy prawdziwy Jezus miałby jakąś szansę przyjść do którejś z tych sekt lub kościołów, by zrobić coś pozytywnego dla nich i tego świata? Po co miałby przyjść i do kogo? Ma przyjść do którejś z osób z Facebooka by słuchać jego podlizywanie się? Co mógłby dobrego uczyń z taką osobą, która udaje wierzącą, a jest w pogoni za pieniędzmi i innymi bzdurami tego świata?
Nikt nie chce mi pomóc! Zwracałem się o pomoc choćby w korektach moich pism. Dosłownie nie ma nikogo, kto by pomógł naszemu Stwórcy i prawdziwemu Jezusowi. Młodzi ludzie nie reagują na to, co piszę! Nie rozumieją, że bardzo szybko staną się starcami i wtedy już nic nie będą w stanie uczynić. Dosłownie ja też już nic nie mogę zrobić, by zmartwychwstały "żywe trupy", które skostniały w kłamstwach tego świata.
Czy Jezus mógłby przyjść do jakiegokolwiek kraju i tam spotkałby pomocną dłoń? Czy mógłby przyjść do Polski do Ameryki, Francji, Australii lub do putinowskiej Rosji, lub gdziekolwiek? Czy jakaś sekta lub jakiś kościół poświęciłby się dla pokojowej działalności tego świata? Powiesz może, że katolicki? Przecież u nich jest wielki bałagan, diabelski Babilon, pedofilia, mordowanie papieży, bałwochwalstwo, kłamstwo, kochanie się w zwłokach pseudo świętych i mnóstwo innych nieprawości. Wszeteczeństwo jest domeną tego kościoła, a raczej tej olbrzymiej mafii! Hierarchia katolickiej sekty obłowiła się bogactwem. Nabudowali sobie pałaców. Jeżdżą pięknymi samochodami. Opływają w najlepszych dobrach tego świata. Zdzierają każdy grosz z ogłupiałych wyznawców. Podobnie jest we wszelkich sektach religiach i wyznaniach. Ich wyznawcy często żyją w ubóstwie z mnóstwem problemów by wyżywić swoje dzieci. Przywódcy sekt udają, że tego nie widzą, albo nie chcą widzieć, aby tylko im żyło się najwygodniej.

Jeśli nie zmęczyły Cię moje przesłania, a chciałbyś dowiedzieć się jak do mnie przychodzą i jak ja je sam interpretuję - kliknij, a dowiesz się więcej....

P.S. Jest szansa powstrzymania zagłady naszej cywilizacji oraz naszej planety! Mam nadzieję, że moje przesłanie dotrze do kogoś, kto ma kontakt z jakimś zwyrodniałym terrorystą lub tyranem jakiegoś kraju i przedstawi mu je. Być może moje przesłanie wpłynie na stan zwyrodniałego umysłu i zastanowi się on nad swoimi czynami, by opamiętał się.
Wystarczy, że ściągniesz plik PDF i wyślesz go komu zechcesz. Być może w ten sposób powstrzymamy wszelkie tragedie jakie mają przyjść na naszą Ziemię.
Chyba zdajesz sobie sprawę, że pandemia wirusa to tylko ostrzeżenie przed tym co dopiero ma nadejść!
Na końcu znajdziesz moje przesłanie w języku polskim. Wtedy zrozumiesz jaki jest mój zamysł i sens działania. KLIKNIJ!