JUDEO CHRZEŚCIJAŃSTWO!
Judeo chrześcijaństwo! Często używana jest nazwa pseudo religii tworząc jakiś nonsens. Jest nim Judeo Chrześcijaństwo, szczególnie tal określają ten nonsens dziennikarze, którzy poruszają sprawy kultury religijnej. Co to znaczy? Znaczy to, że bezwstydnie łączy się chrześcijaństwo z żydowskim judaizmem. Niezaprzeczalny jest fakt, że Jezus Chrystus urodził się na terytorium żydowskim, ale według tego co mówił wyraźnie wynika, że nie był Żydem. Mówił, że nie jest z tego świata!
Nie jestem przeciwny wyznawcom Judaizmu, ale wręcz jestem przekonany, że ich bóg jest zwykłym wymyślonym kłamstwem przez Mojżesza. Są na ten temat niezaprzeczalne dowody opisane w Biblii, która ukazuje wypowiedzi samego Jezusa Chrystusa!
Podstawowym dowodem jest Jezus, który wyraźnie mówi, że nikt nie wie, kim jest Ojciec Stworzyciel i nikt nie wie, kim jest Jego Pierworodny Syn i wskazuje na Mojżesza, że jest diabelskim kłamcą i perfidnym zdrajcą! W innych moich materiałach medialnych można dokładnie znaleźć biblijne miejsca, które ukazują prawdę, że żydowski bóg jest oszustwem, a wręcz egzystuje na potrzeby diabelskiego Mojżesza i przewrotnych wyznawców Judaizmu.  Dlaczego włączają chrześcijaństwo do judaizmu? Sprawa jest jasna - by stworzyć fałszywego Jezusa, który odda władze całego świata w ręce diabelskiego Mojżesza i jego żydowskich aniołów!
Jak ta sprawa wygląda w Polsce, a szczególnie w polskiej polityce? Ponieważ wszelkie kościoły polskie oraz wszelkie sekty pseudo chrześcijańskie egzystujące w Polsce wierzą w żydowskiego Jahwe! Nie zdają sobie sprawy, że prawdziwy Wszechmogącym jest Ojciec Stworzyciel, który objawił się światu razem ze swoim Jednorodzonym Synu w Ciele Syna Człowieczego Jezusa Chrystusa! Królestwo naszego Stwórcy jest w przestrzeni kosmiczne i nie przebywa tam żadna religia, kościół ani jakakolwiek sekta istniejące na Ziemi! Zatem wszelkie partie polityczne, mające wpływy, uzależnione są od kościoła katolickiego, zatem czy chcą czy nie chcą są pod wpływem demonów morderczego Jahwe i diabelskiego Mojżesza. Wszyscy politycy, niby kreują demokrację, a tak naprawdę oszukują gdyż chcą pozyskać głosy wyborców. Czasami muszą się przyłączyć do jakiejś religii, która nie ważne jaka, byle była zawsze jest pod panowanie diabelskiego Mojżesza! W polityce najczęściej używana jest religia żydowska, gdyż chroni ją obecny hipotetyczny immunitet z powodu cierpień holokaustów osób żydowskiego pochodzenia. Czasem zwyrodniali politycy za pośrednictwem innych wyznań wyznających kłamliwe przekazy Mojżesza, otrzymują diabelską charyzmę okłamując wszystkich, że żydowski fałszywy Jahwe jest jedynym bogiem w całym Wszechświecie!
Świat niewidzialny, duchowy, demonicznie manipuluje na Ziemi. Manipuluje całymi narodami używając fałszywych bogów i wszelkiej złej energii aby sprzeciwiać się naszemu Wszechmogącemu! Nasz Ojciec Stworzyciel nierzadko wybiera lepsze zło od jeszcze gorszego. Niebiosa ustanawiają rządy niestety z osób pseudo żydowskich, ponieważ czasami ich Świadomości Duchowe nie zmieniają się i można założyć, że jako tyranie w stanie zła dotrą aż do skończenia świata. Ludzkość najczęściej potrzebuje jak to się mówi twardej ręki, gdyż rozwaliliby kraj, przysłowiowo w puch. Wszystkie partie wyglądają podobnie i choć są skłócone ze sobą to jednak przez nie manipuluje diabelski Mojżesz, który na tej sytuacji żeruje, by osiągnąć władzę nad wszystkimi.
Nieuważne studiowanie i analizowanie informacji w Biblii powoduje, że najważniejsze przekazy, tak zwane kody biblijne, uchodzą naszej uwadze.
Na przykład:
Wszystko zostało Mi przekazane przez mego Ojca i nikt nie wie,
kim jest Syn, jak tylko Ojciec;
nikt też nie wie, kim jest Ojciec, jak tylko Syn i ten,
komu Syn chce to objawić.

Jeśli informacja mówi, że nikt nie zna Ojca Stworzyciela i nie zna jego Pierworodnego Syna nie może wtedy stwierdzić, że Mojżeszowy bóg Jehowa jest Ojcem Stworzycielem, o którym Jezus wspomina! Jeśli nikt nie wie, kim jest Wszechmogący Ojciec Stworzyciel nie ma prawa mówić, że jest nim diabelskiego Mojżesza Jahwe!
Jeśli słowa z Biblii mówią, że wszyscy przed objawieniem się Jezusa Chrystusa są zbójcami i oszustami, zatem wszyscy przed Jezusem to kłamcy, złodzieje i oszuści.

Ewangelia Jana rozdział 10 werset 8.
Wszyscy, którzy przyszli przede mną, są złodziejami i rozbójnikami.

Chyba nikt normalny na umyśle nie powie, że diabelski Mojżesz i żydowski Jahwe są wyłączeni z powyższego wersetu. To co napisano w Biblii niezaprzeczalnie i wyraźnie potwierdza, że nie ja to wszystko wymyśliłem!  Teksty biblijne zapewniają, że wypowiedział to sam Jezus Chrystus! Zatem prawdziwe obecne chrześcijaństwo nie jest chrześcijaństwem Jezusa! Wszelkie religie, kościoły i sekty są pod wpływem diabelskiego Mojżesza i stały się jednym jego kłamstwem. Co jest prawdą? To, że niewątpliwie istnieje Ojciec Stworzyciel i Jego Pierworodny Syn i jako Pierwsze Duchowe Świadomości zaistniały we Wszechświecie. Ojciec i Syn stali się Wieczną Pamięcią, zjednoczeni Duchowo mieszkali w Jednym Ciele. Jak już wspomniałem wiele razy Ojciec i Syn objawili się w Ciele Syna Człowieczego Jezusie Chrystusie, a świat Ich ukrzyżował!
Być może zastanawiasz się czy prawdomówność biblijna jest ważna i bez niej nie jesteś w stanie rozsądzić co jest prawdą. Staje się ona pomocna, jeśli znajdziesz w niej kody mówiące prawdę, które logicznie ukazują pojęcie całego zagadnienia, o którym w danej chwili czytasz.

P.S. Jest szansa powstrzymania zagłady naszej cywilizacji oraz naszej planety! Mam nadzieję, że moje przesłanie dotrze do kogoś, kto ma kontakt z jakimś zwyrodniałym terrorystą lub tyranem jakiegoś kraju i przedstawi mu je. Być może moje przesłanie wpłynie na stan zwyrodniałego umysłu i zastanowi się on nad swoimi czynami, by opamiętał się.
Wystarczy, że ściągniesz plik PDF i wyślesz go komu zechcesz. Być może w ten sposób powstrzymamy wszelkie tragedie jakie mają przyjść na naszą Ziemię.
Chyba zdajesz sobie sprawę, że pandemia wirusa to tylko ostrzeżenie przed tym co dopiero ma nadejść!
Na końcu znajdziesz moje przesłanie w języku polskim. Wtedy zrozumiesz jaki jest mój zamysł i sens działania. KLIKNIJ!