MOJŻESZ I PROROCTWO
Wiele osób zastanawia się. Dlaczego przyczepiłem się do Mojżesza i pewien jestem, że on jest tym diabelskim antychrystem, o którym wspomina Biblia?
Miałem okazję oglądania wiele materiałów medialnych wręcz dowodów historyczny w który potwierdza się, że za każdym razem jakaś bestia tworzy chaos w świecie przez różne religie. Indochińskie księgi Wedy, które jak się okazuje w bardzo dużym procencie są wiarygodne. W niektórych z nich jest opisana historia jakiegoś zwyrodnialca, który mienił się imieniem Hary Kryszna. Zwyrodnialec tak otumanił sobą jego wyznawców, że do dzisiaj wiele milionów ludzi wielbi jego imię i religię. Co gorsze w wielu przypadkach kult wielbienia Hary Kryszny przedarł się na zachód i w przypadku krajów słowiański zamienił swoje oblicze na bardziej ludzki wygląd jak w obrazie Czarnej Madonny i wielu innych mu podobnych. Metody Hary Kryszny w reinkarnacji przywódcy fałszywej religii żydowskiej jako Mojżesz i w innych reinkarnacjach jako wszelakich różnych morderców oraz negatywnych postaci cechuje tego zwyrodnialca tworzenie różnych religii i fałszywych wyznań. Gdy uważnie przyjrzymy się temu całemu bałaganowi, dopatrzymy się, że wszystkie wyznania, religie, kościoły i sekty są zakłamane, gdyż są pod kontrolą zwyrodniałego antychrysta, którego Biblia zdemaskowała jako Mojżesza!
Osoba naszego Stwórcy i Syna Jednorodzonego jak i całe ich Królestwo nie są żadną religią i żadne religie w Królestwie naszego Stwórcy nie występują. W Królestwie naszego Stwórcy nie ma Synagog, Meczetów, kościołów ani żadnych budowli o charakterze religijnym. Całe Królestwo naszego Stwórcy włącznie ze Wszechmogącym to wybitni naukowcy, którzy oczyszczająca wszechświat ze wszystkich kataklizmów jak uczynił zwyrodniały syna zatracenia. Zwyrodniały syn zatracenia reinkarnował się w mnóstwo postaciach poczynając od legendarnych potworów, fałszywie boskich faraonów i niezliczona ilość potwornych dyktatorów, którzy również pojawiają się  na arenie wielu obecnych krajów. W Wedach Indochiński jest opis historii o Hare Kryshnie, którego chciano zlikwidować z powodu, że otumanił i z terroryzował ówczesnych mieszkańców Indochin. Bronił się przed pojazdami kosmicznymi używając jakiejś nowoczesne niewyobrażalnej broni. W efekcie przez niego zginęło całe miasto, a zwyrodnialcowi udało się uciec i panoszy się na naszym świecie niszcząc dzieło naszego Stwórcy przede wszystkim poprzez tworzenie różnych religii i zakłamanych ideologi politycznych. W naszych czasach posłużył się religią muzułmańską gdzie będąc w reinkarnacji Mahometa stworzył nie do wyobrażenia arabski fanatyzm, który stał się antychrystycznym niszczycielem pokoju zaplanowanego przez Stwórcę, który w Duchu chrześcijaństwa miał dotrwać aż do skończenia świata.
Żadna starodawna religia ani wyznanie nie zostały wylansowane na pierwszym miejscu, jak to jest właśnie z żydowski judaizmem i fanatyczną muzułmańską religią opisanych obecnie na kartach historii.
Wiele historycznych religii i mitów straciło znaczenie. Nawet niektóre z nich nie pozostawiły jakieśkolwiek archeologicznych dowodów. Samo określenie kogoś diabłem, co tyczy się Mojżesza nie jest jasno wskazane przez inną biblijną informację. Jednak z wypowiedzi Jezusa wynika to logicznie i zrozumiale. Jestem pewien, że właśnie nim jest Mojżesz. Jezus wskazał na człowieka, którego historia od początku związana była z morderstwem, które uczynił zabijając namiestnika faraońskiego. Biblia ukazuje go, jako mordercę i rabusia. Współczesny świat ujawnia wątpliwości odnośnie jego historii, która stała się podwaliną Starego Testamentu w Biblii. Oczywiście poznaliśmy Mojżesza w jego z jednych ziemskich wcieleń. Nie znamy jego imion w różnych wcieleniach, które przyczyniły się do tworzenia mnóstwo różnych religii i tragicznych wydarzeń na naszej Ziemi. Mojżesz, być może nie zdawał sobie sprawy, że jego wojny zamiast przynieść mu pożytek przyczyniły się do zdemaskowania jego kłamstw. Z doświadczeń wojennych ludzkość starała się unowocześnić obronę przed napastnikami. Otrzymywali od Stwórcy wspaniałe pomysły. Stwierdziłbym nawet, że kosmiczni aniołowie zaczęli rodzić się na ziemskiej planecie by powstała jeszcze większa nowoczesność, aż do obecnych czasów.
Biblia już od samego początku kłamie. Czytając ją w niektórych miejscach stwierdzimy wiele nieścisłości. Całe szczęście, że demaskuje diabelskiego Mojżesza i diabelskich aniołów, którzy razem z nim terroryzują świat.
Jeżeli ktoś ma charakter mordercy, a do tego kłamie po to by wy gloryfikować siebie na religijnego bohatera jest diabłem, przeciwnikiem Prawdziwego Stwórcy, a przede wszystkim Jego Jednorodzonego syna.
Nikt nigdy w całej historii przed Jezusem nie nazwał nikogo diabłem. Jezus mówiąc do Żydów wypowiedział pierwszy raz te słowo, które stało się historycznym dowodem i wydarzeniem odnoszącym się do imienia konkretnej osoby. Powtarzam! Słowo diabeł, a sformułowanie tego imienia niewątpliwie tyczyło się tylko do jednej konkretnej osoby, którego czynem było morderstwo na namiestniku faraońskim!
Diabelski Mojżesz ma mnóstwo czasu by zrealizować swoje plany, które objawione i zapisane mogą stać się proroctwem. Najgorsze jest to, że jeśli okażą się one prawdziwe nie będzie nikogo, kto by przekazał potomnym moje zapiski. Nikt nie napisał do mnie listu choćby z jakimś konkretnym pytaniem dając mi nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto by przekazywał następnym pokoleniom prawdę o diabelskim Mojżeszu, który przez miliony lat ukrywa się pod różnymi imionami lub wciela się w różne osoby czyniąc z siebie bestię. Diabelski Mojżesz ma mnóstwo czasu na wyreżyserowanie wydarzeń historycznych. Czeka na odpowiednią sytuację, aby objawić się światu, jako fałszywy bóg, choćby nawet w osobie fałszywego Jezusa. Jeśli okazja podszycia się pod Jezusa nie uda się, pozostaje mu jeszcze fałszywy Allach albo Mahomet, którego wypromuje i w podnieceniu będą oczekiwali na niego.
Jeśli spojrzymy na obecną sytuację, jaka rozgrywa się w różnych narodach, można stworzyć proroctwo i prawdopodobieństwo, że diabelski Mojżesz to wszystko wymyślił. Rzecz w tym, że jeśli ludzkość wchodziła na sensowną ścieżkę rozwoju on nagle wszystko zmieniał i jego plan wyglądał inaczej. Działa tak by nikt nie zorientował się, co nowego wymyślił. Widzimy, że świat religijny muzułmanów staje się coraz bardziej prężny i bardzo zuchwały. Choć nie mają żadnych szans militarnych wiedzą, że wspomaga ich ludzka głupota ustanawiająca islam, jako jedną z głównych religii, stanowiącą wiarę w rzekomo tego samego boga, tylko pod innym imieniem. Jej odurzająca jak opium ideologia podobna do zarazy błyskawicznie rozprzestrzenia się w Europie. Większość ludzi dostrzegła, że religia Rzymsko katolicka jest religią diabelską. Nie zdają sobie sprawy, że muzułmańska jest jeszcze gorsza. Ta tragiczna sytuacja jest na rękę diabelskiemu Mojżeszowi, gdyż on zaplanował głupie postępowanie Muzułmanów, którzy w wojennych rozgrywkach staną się kozłami ofiarnymi w jego bandyckim planie. Problemem jest, że w każdej chwili może to wyglądać inaczej. Diabeł może zmienić swoje plany na następne setki lat, tworząc inną światową sytuację i być może nową religię. Czekał długo aż nawrócą się do zachodniego chrześcijaństwa Chińczycy i stało się! Z resztą pójdzie mu łatwiej. Mając w garści Chińczyków, kto wie czy nimi się nie posłuży, by do ich chrześcijańskiego koryta popędzić opieszałych! Jest jedna mała nadzieja, że być może ma już mało czasu i potknie się przyśpieszając obecne wydarzenia, które zaplanował. Zapewne planuje osłabić Europę angażując Muzułmanów i ruskiego Putina, w którego się wciela, lub któryś z jego aniołów, by wywołać wojnę. Przez te zamieszanie chciałby wystraszyć wszystkich, którzy próbowaliby zrozumieć jego działanie choćby nawet przez moje informacje, które przekazuję.
Kontynuując moje domniemane proroctwo ciągle mam wrażenie a wręcz jestem pewien, że diabelski Mojżesz chce objawić się w fałszywym Jezusie. Nie ma wątpliwości, że diabelski Mojżesz zamordował przez ukrzyżowanie prawdziwego Jezusa Chrystusa nie zdając sobie sprawy, że ukrzyżował swojego Ojca Stworzyciela i Jego Pierworodnego Syna. Teraz być może Chrystus stanie się kozłem ofiarnym dla jego diabelskich planów. Dlaczego tak sądzę?
Obecnie pojawiło się mnóstwo magików, którzy niewiarygodną magią ogłupiają ludzi. Niewątpliwie są to pomioty mojżeszowe zrodzone z jego nasienia. Jeden z nich o imieniu Dynamo, angielski obywatel jawnie naśladuje Jezusa. Chodzi po wodzie, a w Brazylii lewitował unosząc się na tle miejscowej ogromnej figury Chrystusa. Kto im pomaga? Bez komentarzy, wiadomo!
Nasz Stwórca zabronił ogłupiać magią ludzi, ale diabelskim pomiotom dobrze się z tym powodzi. Tak właśnie przy udziale duchowego świata i magicznych przedmiotów zwodził magią jej twórca diabelski Mojżesz!
Wszelkie nadzieje objawienia się w starożytnych czasach diabelskiego Mojżesza w imieniu króla Dawida spełzły na niczym. Choć Żydzi do tej pory spodziewają się jego objawienia, naukowcy coraz bardziej uświadamiają ich, że Dawid nie istniał i został przez diabelski świat duchowy wypromowany. Naukowcy udowadniają, że królestwo Dawida i jego syna Salomona było małe i nieznaczące, a cały mit o jego wielkiej wspaniałości jest wymyśloną bajeczką. W tej sytuacji plan diabelskiego Mojżesza jest oparty tylko na Jezusie, w którego albo się on wcieli albo już się urodził w narodzie żydowskim. Ponieważ ogłupieni chrześcijanie oczekują na przybycie swojego biblijnego Jezusa, plan diabła jest banalnie prosty. Diabelski Mojżesz tak zamąci Żydom w głowie, że wśród zdumionych mieszkańców Ziemi Żydzi zaczną przyjmować przesłania chrześcijańskie uznając je za logiczne. Uwierzą w Jezusa uznając go za żydowskiego króla Dawida. Podobnie ukazałem tę wizje w drugiej połowie mojej książki pod tytułem "Klucze".
Druga połowa książki ukazuje czytelnikom jak autorzy Ewangelii Jana chcieli narzucić niektóre informacje czytelnikom na korzyść diabelskiego Mojżesza. Gdy diabeł objawi się, jako fałszywy Jezus oczywiście nikogo nie zabierze do nieba. Otumaniał będzie ludzi, że muszą zrobić rzekomy porządek na Ziemi. Oczywiście zjednoczeni Żydzi ze światem chrześcijańskim będą bezlitośnie zabijali Muzułmanów i co gorsza uda się to im absolutnie! Znając zapędy chrześcijańskich krucjat świat z przyjemnością będzie wyrzynał swoich przeciwników na korzyść żydowskiego fałszywego Jezusa.
Słuchajcie! To nie wszystko! Przecież cała militarna potęga tego świata to Amerykanie. Właśnie u nich istnieją tajemnicze zgromadzenia różnych nieznanych organizacji, które rządzą światem. W rękach amerykańskich żydów jest cały kapitał świata, a przede wszystkim bez ograniczeń drukują dolary, które pokrywają wszelkie ich plany i zbrojenia. Właśnie Amerykanie wesprą fałszywego Jezusa myśląc, że jest prawdziwym. Może o całej sprawie fałszywego Jezusa ich przywódcy już od dawna posiadają dogłębną wiedzę, gdyż ich rząd prawdopodobnie składa się z wyrzuconych aniołów z królestwa naszego Stwórcy. Pytanie, co z Rosją i resztą świata, która też jest uzbrojona po zęby? Według moich przypuszczeń zgładzenie Rosji jest nie do uniknięcia, gdyż to jest w planach Mojżesza. Rząd amerykański wyczulony na biblijne przesłania, choć są fałszywe, będzie się obawiał, że ich biblijny rosyjski brat.
1 Księga Mojżeszowa rozdział 25 wersety od 25 do 34.
"Ezaw" chcąc zdjąć swoje jarzmo z szyi stwarza dla nich ogromne zagrożenie!

Przy okazji znacznie zostanie zniszczona Europa, przestając zagrażać komukolwiek. Reszta świata padnie na kolana, a jeśli nie, pozna znak śmierci i zagłady. Po tym wszystkim okrzyknie się pokój na świecie i radość będzie wielka. Czy w tej chwili być może skończy się świat diabelskiego Mojżesza? Wierzyć? Czy nie wierzyć?
Patrząc na to, co dzieje się na świecie, nie ma żadnego sposobu na powstrzymanie zła. Każda religia i każde wyznanie jest złem. Jeśli wchodzą ze sobą w konflikt wyraźnie widać, że zło walczy przeciwko złu. Głupi tego nie zauważy, że światem chce rządzić diabelski Mojżesz z narodem żydowskim, który już obecnie rządzi i umacnia się w każdym narodzie!
Od dzieciństwa marzyłem o zamieszkaniu w Ameryce. W latach dziewięćdziesiątych udało mi się tam dotrzeć. Niestety niedane było mi otrzymać od rodzonego brata jakiejkolwiek pomocy. Chorego i podtrutego wyrzucono mnie na pastwę losu. Gdyby nie Boska pomoc w osobie pewnego Filipińczyka śmierć dopadłaby mnie niezwłocznie. Jednym słowem Ameryka wyrzuciła mnie ze swoich granic. Myślę, że to całe szczęście, gdyż każdy tam może posiadać broń i stać się mordercą, który pod natchnieniem diabelskiego Mojżesza zabiłby mnie niezwłocznie. Ziemia europejska przyjęła mnie dając ochronę, lecz braci, którzy podobnie jak ja wierzą w Stwórcę nie znalazłem. Czyżby szlachetni Synowie naszego Stwórcy już odeszli do Królestwa Stwórcy zostawiając tych, których wyprorokował Jezus? A także tych, którzy na terytoriom Stwórcy się niepożądani i muszą przeżyć wszelkie tragedie, jakie przyjdą niedługo na ten dziwny świat.
Całą tą niefortunną podróż do U S A opisałem w książce pod tytułem "Śladami przeżyć do Prawdy" z serii Oszustwa szatana i jego aniołów zdemaskowane. Od was zależy zmiana losu naszej planety na lepsze. Wystarczy pokazać waszym znajomym moją książkę i promować moją witrynę internetową. Pokazujcie specjalnie tym, którzy niefortunnie urodzili się w nasieniu mojżeszowym i w duchu miłości proście ich, by przestali wierzyć w kłamstwa diabelskiego Mojżesza. Wtedy jego moc niszczycielska ustanie i świat będzie zbawiony.

P.S. Jest szansa powstrzymania zagłady naszej cywilizacji oraz naszej planety! Mam nadzieję, że moje przesłanie dotrze do kogoś, kto ma kontakt z jakimś zwyrodniałym terrorystą lub tyranem jakiegoś kraju i przedstawi mu je. Być może moje przesłanie wpłynie na stan zwyrodniałego umysłu i zastanowi się on nad swoimi czynami, by opamiętał się.
Wystarczy, że ściągniesz plik PDF i wyślesz go komu zechcesz. Być może w ten sposób powstrzymamy wszelkie tragedie jakie mają przyjść na naszą Ziemię.
Chyba zdajesz sobie sprawę, że pandemia wirusa to tylko ostrzeżenie przed tym co dopiero ma nadejść!
Na końcu znajdziesz moje przesłanie w języku polskim. Wtedy zrozumiesz jaki jest mój zamysł i sens działania. KLIKNIJ!