Tekst jest ciągle poprawiany!
Przez całe życie w moich myślach Osoba naszego Stwórcy kojarzyła mi się z niewyobrażalną, niewidzialną postacią Duchową. Kiedy doznałem głębokiego oczyszczenia zrozumiałem, że Stwórca jest Najświętszą Świadomością. Nasza Świadomość, która jest na podobieństwo naszego Stwórcy! Jest niewidoczna skondensowana w zakodowanym Żywym Systemie Energetycznego Życia. Stwórca nasz jak każda Świadomość żyjąca w ciele ma swoje Ciało. Astralne Ciało naszego Stwórcy to skład Materii Niebiańskiej Energii! Ciało Stwórcy jest Skarbnicą Mądrości i Absolutnej Pamięci. Wszyscy mieszkańcy w Królestwie naszego Stwórcy żyją w podobnych Ciałach na podobieństwo swego Stwórcy. Najświętsze Świadomości Duchowe naszego Stwórcy i Jego Jednorodzonego Syna, stały się motywem naszego Zbawienia, by sprowadzić nas do Królestwa Niebios!
W Ojcowskiej Najświętszej Świadomości nie ma religijnego fanatyzmu. Duchowa Świadomość naszego Stwórcy jest wolna od wszelkiego zła nie ma ograniczeń w inteligentnej wyobraźni, by sprostać choćby najbardziej skomplikowanemu zadaniu. Ludzka świadomość uległa fanatycznej magii, lubi bajki, legendy oraz różne kłamstwa. Szczególnie dotyczących spraw religijnych!
Wszechmogący Ojciec Stworzyciel jest niewyobrażalną Miłością! Nikt z ludzi nie potrafiłby stworzyć prawdziwej miłości, choć czasami ukazuje ją w sztucznej opowieści filmowej. Ludzka miłość to zwierzęce pożądanie, zazdrość lub miłość do mitycznych kłamstw i fanatycznych religii. Jeśli człowiek odczuwa prawdziwą Miłość czerpie ją ze Świadomości którą ma w sobie od swego Prawdziwego Świętego Ojca z Niebios! Miłość od naszego Stwórcy, zazwyczaj zauważa się nieświadomie i nie dostrzegalnie!
Nikt nie zdaje sobie sprawy, że Ojciec Stworzyciel przez cały czas jest obecny w każdym z nas. Nasze Duchowe Świadomości są sklonowane od naszego Stwórcy pośrednio od Jednorodzonego Syna Wszechmogącego. Ojciec Stworzyciel dzięki skopiowanej naszej Świadomości jest z nami przez cały czas. Strzeże nas chyba, że sami  zatraciliśmy rozsądek pozwalając naszej Duchowej Świadomości zachowywać się jak drapieżnej bestii.
Dlatego czasami osoby niedużej postury wyglądające jak owieczki, mają wewnątrz Duchowa Świadomość, przysłowiowego wilka. Nie mając silnej postawy fizycznej wysługują się oni otumanionymi, nieświadomymi ludźmi, którzy bezmyślnie im asystują i pomagają. Ci otumanieni, jak to się mówi są przy korycie władzy, dążą by obłowić się dobrem materialnym tego świata. Ich skażone złem Duchowe Świadomości z góry są skazane na zło. Zazwyczaj rodzą się w słabych niedołężnych ciałach z wrednym uśmieszkiem na ustach. Z charyzmy jaką osiągnęli w poprzednim życiu w nowym uzyskują jeszcze większą moc, by zwodzić mieszkańców kraju w którym się urodzili.  Ich charyzma i zło często wynika z poprzedniego życia w którym dokonali wydawałoby się coś godnego. Obecnie dążą do tego, by okryć się  hańbą podobną do okrutnych morderców. Swoją niewytłumaczalna charyzmą pozyskują z mnóstwo otumanionych Duchowych Świadomości z poprzedniego życia. Te nieświadome Duchowe Świadomości w obecnym życiu bezrozumnie wspierają ich. Często otoczeni otumanionymi osiłkami,  chronią ich do upadłego, by nie wyrządzono im jakiejkolwiek krzywdy.
Przypomniały mi się wydarzenia z mego dziecinnego życia gdzie urodziłem się w Warszawie na Szmulkach. Tam dorastałem. Pojawiali się tam dzieciaki tacy niedorostki, którzy napuszczani przez silniejszych tamtejszych drani, by podjudzać do zaczepki innych osób przybyłych do szmulkowskiej dzielnicy. Pod pretekstem obrony poszkodowanych niedorostków, osiłki pobili zdezorientowanych chłopaków, którzy padli ofiarą szmulkowskiej gnidy. Z takich gnid wyrosły zakały, które mnie i innym ludziom obecnie przeszkadzają żyć na tym świecie.
Pamiętajcie, że ciało męski czy kobiece może być zmanipulowane zdziczałą Duchową Świadomością z poprzedniego życia w którym mogli być odmienną płcią! Dlatego też często zakłopotani nie rozumiemy jak dobrze niektórzy dogadują się z nami, zaś inni bardzo nas nienawidzą.

P.S. Jest szansa powstrzymania zagłady naszej cywilizacji oraz naszej planety! Mam nadzieję, że moje przesłanie dotrze do kogoś, kto ma kontakt z jakimś zwyrodniałym terrorystą lub tyranem jakiegoś kraju i przedstawi mu je. Być może moje przesłanie wpłynie na stan zwyrodniałego umysłu i zastanowi się on nad swoimi czynami, by opamiętał się.
Wystarczy, że ściągniesz plik PDF i wyślesz go komu zechcesz. Być może w ten sposób powstrzymamy wszelkie tragedie jakie mają przyjść na naszą Ziemię.
Chyba zdajesz sobie sprawę, że pandemia wirusa to tylko ostrzeżenie przed tym co dopiero ma nadejść!
Na końcu znajdziesz moje przesłanie w języku polskim. Wtedy zrozumiesz jaki jest mój zamysł i sens działania. KLIKNIJ!
OSOBA NASZEGO STWÓRCY!