Jeśli chcesz odsłuchaj lub ściągnij tekst w Audi. KLIKNIJ!

NIE WIERZYSZ?
Wiele osobom fakty, które otrzymuję z wiarygodnego źródła i  przekazuję w moich przesłaniach przyjmują z niedowierzaniem.
Jeśli masz trudności z ogarnięciem wyobrażenia co opisuję dam Tobie przykład, który jest ewidentnym dowodem, że przekazuję prawdę.
Codziennie umierają ludzkie ciała i inne organizmy różnych zwierząt. W skali całego świata to ogromna masa, która w jakimś czasie zamieni się w substancje mineralne. W skali rocznej to już ogromny ciężar, a w czasie miliardów lat to przeogromna ilość, która stanie się materią nieorganiczną, a nawet skamieliną.
Skorupiaki morskie i inne stworzenia, które żyły w pancerzach pozostawiły po sobie ogromne pokłady wapnia. Szczególnie układy kostne i szkieletowe nie rozkładają się nawet przez setki lat. Pradawne skamieniałe rośliny oraz drzewa są przykładem pokładów węglowych, które występują na Ziemi w ogromnych ilościach. Ogromne ilości ropy i substancji jej podobnych to ogromna masa stworzona z organizmów zwierzęcych.
Na Ziemię przybywa mnóstwo minerałów, które kiedyś były częściami organizmów. Nawet w wielu przypadkach padał ogromny deszcz krwi, gdzie naukowcy stwierdzili w nich innego rodzaju pochodzenia D N A. Zapewne masa krwi przybyła do atmosfery ziemskiej w stanie zlodowacenia i w czasie zbliżania się do Ziemi odtajała. Są to dowody moich wywodów choć naukowcy ukrywają prawdziwe fakty aby ludzkość nic na ten temat nie wiedziała. Manipulują ludźmi by nie odkryli prawdy.
Rozpatrując powyższe fakty trzeba zdać sobie sprawę, że życie organiczne zanieczyszcza wszechświat gdzie planety na których jest życie organiczne osiągają samoistnie ogromne wymiary. W czasach dinozaurów który trwał przynajmniej przez sześćset milionów lat przez wielkość tych zwierząt i wiele podobnych powiększyło naszą Ziemie o dość znaczne wymiary.
Logicznie myśląc nie ma innej konkretnej odpowiedzi w jaki sposób powstał wszechświat ze swoimi galaktykami jak tylko przez przemianę organizmów w substancje mineralne, które skamieniały.
Nie ma wątpliwości, że na początku musiała istnieć pierwsza planeta organiczna, która przez miliardy lat rozrastała się do przeogromnych wymiarów. Była ona pierwszą twórczością naszego Stwórcy, która na zaprojektowanych kodach krwi i wody stworzył pierwszą zakodowaną komórkę, która samoczynnie rozmnażała się tworząc zaprojektowany organizm.   Pierwsza planeta stała się pierwszym domem dla naszych nieśmiertelnych Duchowych Świadomości. Prawdopodobnie organizm planety matki był zbudowany podobnie jak organizmy na naszej Ziemi. Zapewne wtedy nie brano pod uwagę, że system ten ma wady, gdyż nie znano śmierci, która dopiero zaistniała przez zwyrodniałego syna zatracenia. Ta niefortunna przypadłość stała się okazją dla zwyrodniałego syna zatracenia aby ją zabić i stworzyć ten paskudny system życia i śmierci jaki panuje na naszej ziemskiej planecie. Pierwsza planeta matka po tragicznym wydarzeniu umarła wraz z naszymi ciałami organicznymi. Prawdopodobnie zaatakowane zostały śmiertelnym wirusem wykreowanym przez naszego brata syna zatracenia, którego Biblia określa diabłem.
Jednym słowem Ziemia jest ogromnym grobowcem po którym chodzimy nie zdając sobie sprawy, że cała jej zawartość była kiedyś żywymi komórkami. Wszelkie konstrukcje budowlane i wszelkie inne przedmioty, które używamy, kiedyś były żywymi komórkami, którymi rządziły komórki macierzyste nadając im zakodowany żywy projekt. Rozkodowując komórkę macierzystą organizmy doznają szoku i umiera. Stają się materią bez jakiejkolwiek zakodowanej kontroli przemieniając się w substancje mineralne. W kołowrocie pokarmowym mogą się stać pożywieniem dla innych organizmów, gdzie kiedyś w efekcie i tak staną się materią nieożywioną. Tak dzieje się na Ziemi i prawdopodobnie na innych planetach o podobnym systemie życia.
Ten fatalny śmiertelny system życia jest zakałą dla całego wszechświata czyli zbiorowiskiem śmieci.
Ojciec Stworzyciel stworzył nowy nieśmiertelny system ciał organicznych, które nigdy nie umierają i nie zanieczyszczają kosmosu.
Być może zastanawiasz się jak można żyć wiecznie w niezmienionej formie. Zapewniam Ciebie, że Stwórca nasz Prawdziwy Ojciec wymyślił wszystko aby komfort wiecznego życia był niewyobrażalnie piękny. Przykładem jest uszlachetnienie naszych zwierzęcych ciał, które były kiedyś zabójczo niebezpieczne. Obecnie stały się szpitalem dla naszych Dusz, które leczą się od zwierzęcych nawyków.
Więcej informacji znajdziesz w trzech portalach:
www.infomega.pl  www.totalinfo.pl  www.fakty.org.pl

ZAPRASZAM