Jeśli chcesz odsłuchaj tekst w Audio. KLIKNIJ!

Odblokować Świadomość!
Nikt nie zdaje sobie sprawy, że ma zablokowaną Duchową Świadomość, która zmącona, a wręcz zamulona sprawami ziemskimi nie jest w stanie odnaleźć PRAWDY, że świat ukrzyżował Stwórcę!
Aby odczuć w sobie te makabryczne wydarzenie, musimy przeprowadzić na sobie kilka specjalistycznych testów!
Przez jeden z testów zobaczymy u siebie czy w ogóle działa u nas wrażliwość na cierpienie innych istot....
Ogólnie jesteśmy wszyscy wstrząśnięci jak dzieje się krzywda naszym bliskim lub dzieciom. Ciekawe jak zareagujemy na pewien tekst i na zdjęcia ogromnie pobitego pewnego mężczyzny.
Czy nasza wrażliwość skojarzy sobie prawidłowo Kim była ta Istota, a inaczej mówiąc Kim były dwie Istoty wcielone w ciało pobitego mężczyzny?
Wiem, że w tym momencie wygląda na to, jakbym chciał narzucić komuś aby uwierzył, że w ciało pobitego mężczyzny były wcielone Dwie Istoty Duchowe!
Staram się w ten sposób ułatwić zrozumienie sensu testu w oparciu o Prawdę!
Patrząc na ciało okropnie pobitego mężczyzny zróbmy test, aby zorientować się czy zdołamy przeanalizować go do końca.
Zastanówmy się nad tym, jakie wrażenie wywarło na nas te okropne zdarzenie?
Pomyślmy, czy udało nam się skojarzyć je z jakąś logiczną Prawdą?
Musimy dojść do wniosku czy ten test ujawnił nam nasze odczucia, czy raczej był dla nas zupełnie obojętny?
W czasie analizowania testu zauważysz kilka zmieniających się na przemian obrazków, pobitego mężczyzny....
Jest to imitacja obrazu prawdziwego zdarzenia, biczowania ciała pewnego człowieka.
Wczuj się w ten tekst, patrząc na różne fotki, które ściągnąłem z internetu!
Zbadaj swoją wrażliwość, aby uwierzyć, że taka potworność wydarzyła się naprawdę!
Na końcu tego tekstu przeanalizuj wszystko i odpowiedz sobie na pytanie, czy Twoja Duchowa Świadomość, która obecnie jest w stanie śmierci, ma zadatek i szansę na Życie Wieczne?

ZACZYNAMY
W 1986 roku Amerykańskie Towarzystwo Medyczne opublikowało artykuł zatytułowany „Śmierć fizyczna Jezusa Chrystusa”. 
Szczegółowo opisuje cały proces katowania Jezusa, aż do Jego śmierci na krzyżu. 
W Ewangelii Łukasza 22, przed aresztowaniem Jezusa, jest napisane, że był w wielkim niebezpieczeństwie i pocił się krwią. 

Chociaż jest rzadka, jest rozpoznawana jako hematidroza, spowodowana dużym stresem.
W tamtym czasie ukrzyżowanie było uważane za najgorszą śmierć dla najokrutniejszych przestępców.
Ale to nie wszystko, przed czym stanął Jezus. Znosił biczowanie tak dotkliwe, że wyrywało mięso z Jego ciała. 
Został pobity tak potwornie, że miał rozdartą twarz i wyrwaną brodę.  Korona cierniowa, długa na 2 - 3 cale, wbita głęboko w Jego czaszkę.
Skórzany bicz, którym Go chłostano, miał maleńkie żelazne kulki i ostre kości.
Kule powodowały obrażenia wewnętrzne, podczas gdy ostre kości rozdzierały Jego ciało.  Jego mięśnie szkieletowe, żyły i jelita są odsłonięte, co powoduje znaczną utratę krwi. 

Większość mężczyzn nie przeżywa takich tortur.  Po tym, jak Jezus został dotkliwie wychłostany, został zmuszony do niesienia własnego krzyża, podczas gdy ludzie szydzili z Niego i pluli na Niego.


Ukrzyżowanie było procesem mającym na celu zaszczepienie rozdzierającego bólu, powodując powolną i bolesną śmierć. 
Gwoździe o długości 8 cali zostały wbite w nadgarstki i stopy Jezusa. 

Rzymscy żołnierze wiedzieli, że ścięgna w nadgarstkach będą się rozdzierać i łamać, zmuszając Jezusa do użycia mięśni pleców, aby utrzymać się przy oddychaniu. 
Wyobraź sobie walkę, ból, odwagę... Jezus znosił tę rzeczywistość przez 3 godziny!

Ewangelia Jana pisze, że po śmierci Jezusa żołnierz rzymski przebił Mu bok włócznią i wypłynęła krew i woda. 

Naukowcy wyjaśniają, że w wyniku wstrząsu hipowolemicznego szybkie tętno powoduje gromadzenie się płynu w worku wokół płuc i serca. 

Gromadzenie się płynu w błonie wokół serca nazywa się wysiękiem osierdziowym, a płuca wysiękiem opłucnowym.
Dla świata chrześcijaństwo jest tak głupie, jak to tylko możliwe. 
Uważają, że to dla słabych.
Ale kiedy zostajesz skonfrontowany z rzeczywistością krzyża, wyraźnie nie jest to przyjemny widok.  To jest brutalne i straszne. 

To jest ciężar, który dźwigał Jezus. 

Ciężar grzechów świata, wszystko po to, abyśmy mogli żyć. 

Sekciarze zaraz powiedzą, że Gniew Boży został w pełni zaspokojony w Jezusie. 

Oto, co zajęło Tobie trochę czasu aby uwierzyć, że Jezus jest „Bogiem wśród nas” który ukazał się w ciele.  Jednak musisz konkretnie wiedzieć Kim jest nasz Stwórca i Kto jest naszym Zbawicielem?

Jezus tak bardzo nas kocha, że przeszedł przez tę Duchową i fizyczną karę za Twoje i moje grzechy.
  
Jest Bogiem Wszechmogącym, Odwiecznym naszym Ojcem Stworzycielem.
W tej ogromnej masie chaosu nie dostrzegliśmy, przybycia Istot Duchowych na naszą planetę.
Choć Jedna z Nich była absolutnym Królem całego wszechświata, nie zabrał ze sobą wojska i jakiejkolwiek ochrony, aby uniknąć prześladowań oraz śmierci!
Skorzystali z pewnego ludzkiego ciała, które urodziła pewna żydowska kobieta o imieniu Maria, z której później oszuści uczynili fałszywą królową nieba.
Wcielili się Oni w te ludzkie ciało Syna Człowieczego, aby doznać mnóstwo upokorzeń, bólu i śmierci!
Zapewne mieli jakiś pomysł na uleczenie naszych chorych wyobraźni, aby przedstawić nam Plan wyjścia z matni nieustannej wrednej śmierci!
Nie zostawili ludzkości pełnej wiedzy Ich Planu, ale czas pokazał co wydarzyło się potem przez dwa tysiące lat!
Przynieśli ze sobą najnowsze technologie, gdzie jedna z nich najpiękniejsza, była przemianą śmiertelnego ludzkiego ciała na oczyszczone ze śmiertelnego zakodowanego wirusa, wolne od diabelskich nawyków, czyste uwolnione od wszelkiego zła i wiecznie żyjące.
Ojciec Stworzyciel stworzył nieśmiertelne ludzkie ciało, a właściwie zmodernizował je! Przykładem jest ciało Syna Człowieczego Chrystusa, w które był wcielony nasz Stwórca jako Duch Święty i w Duchowej Postaci Jego Jednorodzony Syn.
Ciało Chrystusa w niczym nie różni się od ludzkiego jedynie tym, że jest nieśmiertelne i pozbawione diabelskich kodów, które wyczyszczają pamięć! Jest inteligentne pozbawione cech zwierzęcych jakie prześladuje ludzkość!
W zasadzie Tych, którzy przynieśli na świat samo Dobro  odczuwamy na co dzień, odnajdując ich w znakach czasu, gdy powstają najnowsze wynalazki, które ułatwiają nam życie.
Niestety niektóre z tych wynalazków użyli zwyrodnialcy, aby użyć ich do naszej zagłady.
Zachodzi pytanie: Dlaczego ludzkość nie zorientowała się Kim byli Ci Przybysze z innej Planety, którzy chcieli nam pomóc?
Jacyś zwyrodnialcy oczernili ich pomawiając, że wykorzystali swoją obecność żeby namieszać ludziom w głowach.
Jacyś zwyrodnialcy pomówili Ich, że chcieli zabawić się korzystając z ludzkich przypadłości, a nawet przyczynili się do pozostawiania po sobie potomków, co jest obrzydliwym wstrętnym kłamstwem!
Widziałeś powyższy przekaz, który być może uwrażliwił Twoją Duchową Świadomość!
Jeśli jednak Prawda nie zadziałała na Twoją Duchową Świadomość,  proszę weź pod uwagę, że gdyby nie poświęcenie się naszego Ojca Stworzyciela i Jego Jednorodzonego Syna, niewątpliwie świat opanowałaby religia żydowska.
Zobacz co czynią obecnie Żydzi na świecie! Dążą do opanowania militarnie oraz finansowo całego świata! Pomagają im Stany Zjednoczone i inne zachodnie państwa!
Pomagają im ogłupieni wyznawcy fałszywych religii pseudo chrześcijańskich, gdzie ze swoich dziesiątej część zarobków posyłają do tych złoczyńców!
Znając ich religijną żydowską przemoc, dążą aby zawładnąć całym światem! Chcą, aby mężczyźni wyglądali jak typowi Żydzi z długimi pejsami w czarnych kapeluszach modlący się jak idioci w swoich śmiesznych ruchach do ściany! Chcą, aby kobiety tak byłyby zniewolone, że nie będą miały żadnych praw osobistych!
Żydowska nienawiść do Jezusa Chrystusa, w którego ciało był wcielony Duchowo Sam Bóg Stworzyciel i Jego Jednorodzony Syn jest tak okropna, że w żaden sposób nie ma szans, aby ich uświadomić, że ukrzyżowali Samego Boga Ojca Stworzyciela!
Żydzi już zapanowali nieomal nad całym światem, a przede wszystkim nad jego finansjerą! Doprowadzili i doprowadzają niektóre kraje europejskie, aby wyszły z Unii Europejskiej, aby całkowicie nad nimi zapanować!
Obecnie chcą przejąć kontrolę nad całą  Ukrainą!
Kto doprowadził Żydów do takiego stanu? Kto sprowadził Polskę, aby tak ich ogłupić kultem madonny, aby zapanowało nad nią przekleństwo bestii!
To robota złego ducha, z którym współpracują Żydzi
Ciężko mi zrozumieć, że przez 40 lat mojej działalności nikt prawidłowo nie zareagował na przesłania, które otrzymałem z wiarygodnego Źródła!
Zobacz! Jakbyś nie wiem jak się starał lub starała ze wszelkich sił aby uwierzyć w to, co napisałem, że ukrzyżowano naszego Stwórcę i Jego Jednorodzonego Syna, którzy byli wcieleni w ciało Chrystusa, to cały czas w Twoim umyśle będzie blokada, która będzie powstrzymywała ciebie na przyjęcie tej Prawdy!
Przyjmiesz wszelkie inne przekazy, w tym różne kłamstwa z zupełną łatwością.
Lecz Prawdy, że świat ukrzyżował swego Stwórcę wraz z Jego Jednorodzonym Synem, którzy byli wcieleni w jedno ludzkie ciało, żebyś nie wiem jak się starał lub starała nie przyjmiesz!
Twój umysł będzie tak manipulował, że prędzej otumaniejesz niż znajdziesz jakiś logiczne wyjaśnienie,  jak pokonać ten problem!
Wielokrotnie pisałem, że całym wszechświatem łącznie z naszą planetą rządzą Istoty Duchowe, a nie ciała, w które są w nie wcieleni.