Nasz Stwórca i Jego umiłowany Syn wraz z całym Królestwem nie reprezentują żadnej religii, gdyż absolutnie nie są tym zainteresowani! Stwórca wraz ze swoim Królestwem są Armią wspaniałych Naukowców, którzy kontrolują cały wszechświat i kreują życie wieczne i nic wspólnego nie mają ze śmiercią. Śmierć przyszła przez zwyrodnialca syna zatracenia, któremu znudziło się życie w wiecznym Królestwie naszego Wszechmogącego Stwórcy, który objawił się światu w Synu Człowieczym Jezusie Chrystusie.
Zwróć uwagę, że każdy kto zostaje wciągnięty przez kościół rzymskokatolicki do tego, aby stał się jego klechą, nie może opuścić tego zwyrodniałego kościoła jak jedynie za zgodą samego papieża. Oni mówią zwiedzonym, że Watykan jest pod całkowitą kontrolą naszego Stwórcy, a nie konkretną Prawdę, że są pod kontrolą zwyrodniałego szatańskiego syna zatracenia!
W Polsce jest ogromny chaos oraz niesprawiedliwość przez zwyrodniały, cyniczny podział narodu! Ludzkość nie zdaje sobie sprawy, że zwyrodniały diabeł uprosił Niebiosa, aby urodziła się ponownie Dusza Piłsudskiego człowieka zakłamanego, który w rzeczywistości nie zrobił nic pozytywnego dla naszej ojczyzny, człowieka fałszywego z wrednym uśmieszkiem na twarzy, który manipulował Polską!
Zwyrodniały diabeł uprosił, aby przywrócono do życia ówczesnych polityków, zwolenników Piłsudskiego jak również ich przeciwników dążących za wszelką cenę do rządowego żłobu. Po to, aby siać w Polsce jeszcze większy zamęt i chaos! Aby biedni Polacy nie zorientowali się, że są wyrocznią wierzenia w demoniczną, czarną madonnę, która opisana jest w Biblii jako druga bestia!
Dlaczego nikogo nie dziwi, że watykański kościół rzymskokatolicki zmienił drugie przykazanie? Wynika z tego, że Watykan dokładnie wie o zamiarach zwyrodniałego, smokowatego diabła! Papieże celowo zmienili oryginalne drugie przykazanie, aby ułatwić zwyrodnialcowi wypełnienie się diabelskiego planu.
Tak wygląda oryginalne drugie przykazanie:

Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią!

Watykan zmienił to przykazanie w Biblii katolickiej, a które brzmi zupełnie inaczej:
Nie będziesz wzywał imienia Boga twego nadaremno.

Czyżby Watykan stał się sługusem i wyrocznią antychrysta, aby przez wszystkie możliwe diabelskie tryki doprowadzić do zwycięstwa diabelskiego  smoka?
Cała historia z obrazem jest absurdalna, ale każdy przykład szatańskiego absurdu daje szansę diabłu na oskarżenie ogłupionych ludzi, gdyż dali się złapać w pułapkę za co zostaną oskarżeni!
Czy naprawdę uważasz, że opisana przeze mnie przyszłość życia wiecznego jakie obiecał nam Stwórca jest nonsensem?! Zastanów się i pomyśl logicznie czy wierzenia Polaków w demoniczne obrazy oraz w szczątki pseudo świętych oszustów oraz wszelkie kłamstwa kościoła katolickiego mają jakiś sens? Jak można modlić się do materialnych przedmiotów? To jest absolutny absurd!
Zmuszają oni kreować kłamstwami politycznych przywódców, którzy nie widzą lub nie chcą widzieć, że Polska jest pogrążona klątwą! Dlaczego Polaków spotkał taki los, że ich kraj stał się Bestią usługującą pierwszej, Watykańskiej Bestii? Czyni to szerząc i rozpowszechniając kłamstwa i kult czarnej madonny itp.
Stwórca starał się oświecić naród Polski, ale diabeł był sprytniejszy i zniszczył go fałszywą religią i fanatyzmem czarnej madonny! Jestem przekonany, że urodziłem się w Polsce dlatego, aby postawić kontrę wszelkim zamysłom diabelskiego zwyrodnialca!
Poniższy werset zastrasza wyznawców czarnych demonów jakim jest czarna madonna.  Nie do wiary! Ta przestroga na Polaków zupełnie nie działa! Zachodzi pytanie? Dlaczego Polska stała się drugą Bestią na usługach pierwszej Watykańskiej? Być może tylko Polacy nasiąknięci absolutną głupotą dali się bardzo łatwo załapać na diabelski trik! Co mówi Biblia?
Co się stanie z takimi, którzy ulegną diabłu?

Apokalipsa (Objawienie) rozdział 20 werset 10.
A diabła, który ich zwodzi, wrzucono do jeziora ognia i siarki, tam gdzie są Bestia i Fałszywy Prorok. I będą cierpieć katusze we dnie i w nocy na wieki wieków.

Niewątpliwie zwodniczym prorokiem jest Polska, gdyż rozprowadza po całym świecie fałszywy kult czarnej madonny!
Biblia ujawnia obłąkanym ludziom tym, jaki będzie rezultat wszystkich idiotyzmów, które czyni Polska, ale nikt tego nie pojmuje!

Apokalipsa (Objawienie) rozdział 20 werset 4
I ujrzałem trony - a na nich zasiedli /sędziowie/, i dano im władzę sądzenia - i ujrzałem dusze ściętych dla świadectwa Jezusa i dla Słowa Bożego, i tych, którzy pokłonu nie oddali Bestii ani jej obrazowi i nie wzięli sobie znamienia na czoło swe ani na rękę.

Apokalipsa (Objawienie) rozdział 19 werset 20.
I pochwycono Bestię, a z nią Fałszywego Proroka, co czynił wobec niej znaki, którymi zwiódł tych, co wzięli znamię Bestii i oddawali pokłon jej obrazowi. Oboje żywcem wrzuceni zostali do ognistego jeziora, gorejącego siarką.

Wiele osób sądzi, że demoniczne kłamstwa ich nie dotyczą! Nie zdają sobie sprawy, że za jakiś czas umrą i wszyscy zwolennicy oraz przeciwnicy (fałszywego proroka) Lecha Wałęsy będą naśladować go, oznaczając się znakiem czarnej madonny. Być może po pięćdziesięciu latach, a najdalej po stu kościół rzymskokatolicki wyświęci Wałęsę na pseudo świętego i ludzkość będzie go wielbić!
Wszyscy w tym czasie ponownie się narodzą i będą w absolutnej nieświadomości, nie przyjmując faktu, że już wielokrotnie żyli  przedtem! Bezmyślnie ponownie oddadzą się w niewolę demonicznej czarnej madonnie!
Kościół rzymskokatolicki oraz prawosławny, a także sekty ukrywają przed ludzkością fakt o ponownych narodzeniach, o których wyraźnie wspomina Biblia!
Podejrzewam, że wielu przywódców kościoła rzymskokatolickiego o ponownych narodzeniach dokładnie wiedzą, ale ukrywają tę Prawdę, gdyż ich system nauk rozleciałby się w proch!
Upadek kościoła rzymskokatolickiego uważałbym za niebezpieczny! Ludzie będący w ogromnym chaosie zupełnie utraciliby wiarę, a z nich wyłoniliby się brutalni mordercy niszcząc i zabijając niewinnych ludzi!
Mam nadzieję, że niektórzy rzymskokatoliccy przywódcy opamiętają się i w końcu ujawnią wszelkie Prawdy jakie zataili przed wierzącymi! Czy chcą czy nie, to i tak przyszłość objawi się w pomyślnych kolorach!
Zwyrodnialcy muszą zmartwychwstać w swoim grzesznym obliczu lub ponownie się narodzić, aby zostali osądzeni za swoje podłe czyny zwiedzenia ludzkości!

Ewangelia Jana rozdział 3 werset 7.
Nie dziw się, że powiedziałem ci: Trzeba wam się powtórnie narodzić.

Jeśli chcesz odsłuchaj w audio KLIKNIJ.
 
DLACZEGO POLSKA JEST DRUGĄ BESTIĄ USŁUGUJĄCĄ PIERWSZEJ BESTII, WATYKAŃSKIEJ?

W dużym procencie Polacy, a raczej nasienie ich fanatycznych ciał w których się rodzą od początku są zwyrodniałymi wyznawcami kultu czarnej madonny. Polska znajduje się w samym środku Europy! Jest wylęgarnią zła!
Jak ustaliły statystyczne badania na całym świecie, co trzeci ksiądz  wyznania rzymskokatolickiego, pochodzi z Polski!
Dlaczego zwyrodniały diabeł doprowadził świat do takiej sytuacji jaka jest obecnie?
Zwyrodnialec widząc, że zostało mu mało czasu i będąc świadomym swojej przegranej ze Stwórcą, chce przez wywoływane pandemie i wojny  doprowadzić świat do obłędu!
Diabelski zwyrodnialec, jęcząc w swych bezowocnych zmaganiach  uprosił Stwórcę, aby jeszcze raz dał mu szansę udowodnienia swoich racji, że nikt nie powinien mieć życia wiecznego i trzeba go zniszczyć!

Ewangelia Łukasza rozdział 22 werset 31
Szymonie, Szymonie, oto szatan wyprosił sobie, aby was przesiać jak pszenicę.

W jaki sposób zwyrodniały szatan może nasz przesiać jak pszenicę? Odpowiedź jest prosta! Zwyrodnialec chce wciągnąć nas w jakieś absurdalne naiwne głupoty i kłamstwa wynikające z różnych religii i fałszywych wyznań.
Oczywiście, że to jest głupie i naiwne, ale zwyrodnialec nie ma innych szans ogłupiania nas! Proceder wielbienia czarnej madonny naprawdę się dzieje! Zwyrodnialec przez różne triki religijne czyni wszelkie zło, abyśmy nigdy nie rozpoznali naszego Stwórcy jako naszego Ojca Stworzyciela, aby stać się świadomymi, że On stworzył nasze Duchowe Jestestwo!
Zwyrodnialec i jego podmioty walczą ze wszystkich swoich sił, aby udowodnić naszemu Stwórcy, że nikt nie zasługuje na życie wieczne. Oskarża ludzkość, za nieudaczników, którzy nigdy nie osiągną pełnego oświecenia!
Według diabelskiego zwyrodnialca ludzkość jedynie może istnieć w systemie śmierci i ciągle powtarzających się narodzin. Zwyrodnialec wie, że nieustannie rodząc się i szybko umierając w nieświadomości nigdy nie dowiemy się kim byliśmy od początku. Zwyrodnialec liczy na to, że zawsze będzie dla ludzkości wiecznym fałszywym bogiem, któremu na wieczność ludzkość będzie oddawała uwielbienie! Stąd właśnie jest ten idiotyczny trend do kreowania kultu fałszywej czarnej madonny, który w najmniejszym procencie nie symbolizuje chrześcijaństwa. Kult czarnej magii, a w nim kult madonny i wszelkie inne podobne wyznania są tylko religiami.