Jeśli chcesz możesz odsłuchać w audio. KLIKNIJ

Możesz wysłać w formacie PDF swoim znajomym. KLIKNIJ

PRZERAŻAJĄCA PRZYSZŁOŚĆ!

BARDZO WAŻNE OSTRZEŻENIE!
Przez różne przesłania opisywałem wydarzenia z przed miliarda miliardów lat. Opisywałem jak zwyrodniały syn zatracenia wcielał nas w zwierzęce bestie. Obecnie z tego powodu są chore nasze Dusze czyli Duchowe Świadomości. Stwórca poprzez zmodyfikowanie naszych zwierzęcych ciał oświeca nas i ulecza nasze Dusze.
Obecnie przyjemnie wyglądamy, szczególnie kobiety. Wielu z nas czuje się szczęśliwym i nie odczuwa groźby jaka wisi nad nami z powodu zwyrodnialca, syna zatracenia.
Ciągle nasze Duchowe Świadomości nie nadają się, by wejść do Królestwa Bożego, gdyż nie zaakceptowały zwierzchnictwa naszego Ojca Stworzyciela. Stwórca objawił się jako Osoba Duchowa w Ciele Syna Człowieczego Jezusa Chrystusa.
Jeżeli nie wierzysz mi, że żyliśmy przez miliony lat w zwierzęcych bestiach to uwierz mi, że zwyrodniały syn zatracenia chce obecnie zabić wszelkie ludzkie ciała. Chce byśmy powrócili do życia w pożerających się nawzajem  zwierzęcych bestiach.
Zwyrodniały syn zatracenia wie, że utracił władzę nad umysłami, które oświecił nam Ojciec Stworzyciel. Gdy znów zaczniemy żyć jak zwierzęta Niebiosa nie będą nam w stanie pomóc.
Codziennie każdego z nas atakuje energia złego. Szczególnie aktywnie działa gdy śpimy. Rano wstajemy zainfekowani różnymi kłamstwami, byśmy nie mogli sobie nic przypomnieć z poprzednich naszych wcieleń. Cały nasz cykl urodzin mamy zapisany w naszej Duchowej Świadomości. Po oczyszczeniu przez naszego Stwórcę objawi się nam rozsądne rozpatrzenie naszej złej sytuacji. Tego boi się zwyrodnialec, który chce jak najprędzej uczynić nas zwierzęcymi bestiami, którymi będzie się bawił w czasie krwawych walk jak to czynił uprzednio.
Zwyrodnialec stworzył dwie bardzo niebezpieczne religie Judaizm i Islam. Sprowokował je na wzajem aby stały się największymi wrogami. Te dwa kraje sterroryzują świat, by wybuchła potężna atomowa wojna po które zginie każde ludzkie ciało.
Zwróć uwagę jak sprytnie zwyrodnialec wykombinował swój plan. Żydzi dążą do odbudowania żydowskiej świątyni, która ma być w miejscu dawnej. Teraz stoi tam muzułmański meczet Al-Aksa.
Głupota i fanatyczny opór Żydów doprowadzi szatański plan do realizacji. Co gorsze wspiera ich Ameryka i mnóstwo innych krajów w których egzystują żydowskie rządy. Ci oszołomy myślą, że tak chce nasz Stwórca nie zdając sobie sprawy, że jest odwrotnie.
Diabelskie kłamstwa zniszczyły ludzkie umysły tak, że ogromna ilość ludzi szczególnie fałszywych chrześcijan będą wspierali Żydów aby zburzyli muzułmański meczet i odbudowali swoją świątynię. Myślą oni, że powróci do niej nasz Stwórca. Nie zdają sobie sprawy, że Stwórca nie będzie mieszkał w kupie kamieni. Jeśli przybędzie na naszą Ziemie to w przeogromnym pojeździe wielkości naszej planety lub jeszcze większym. Na filmie pod tytułem: Czy jest życie w Słońcu - pokazałem, że do wnętrza Słońca wleciały dwie planety wielkości Ziemi. Jeśli masz Messenger i zalogujesz się na: Jacek Dab  obejrzysz ten film.
Według obliczeń angielskiego naukowca Newtona, koniec świata nastąpi w 2060 roku przez wojnę atomową. Jeśli chcesz aby nasza Ziemia została oszczędzona musisz zareagować obecnie. Trzeba popsuć plan zwyrodnialca!
Zwyrodniały syn zatracenia stara się przyspieszyć zagładę ludzkości co widać po obecnej pandemii wirusa. Nieszczęścia, które przyjdą na świat mogą się wydarzyć dużo wcześniej. Newton nie musi być wiarygodny ponieważ nie znał Prawdy, że w Ciele Jezusa Chrystusa wraz z Umiłowanym Synem był Duchowo wcielony nasz Stwórca i świat ich ukrzyżował! 
Prawdopodobnie wkrótce objawi się antychryst, który będzie propagował zamysł odbudowania żydowskiej świątyni. Oby nie było za późno kiedy oszołomy sprowokują Muzułmanów i Żydów do atomowej wojny!

Jeśli chciałbyś dołączyć do akcji ratowania naszej Ziemi i naszej cywilizacji napisz na: fakty777@hotmail.com
Przyślę Tobie materiały w kilku językach jak również polskim byś zrozumiał o co chodzi. Wszystko będzie w formacie PDF w małym piku byś mógł przede wszystkim rozsyłać je wśród Arabów i Izraelczyków. W tej akcji przede wszystkim pomagasz Stwórcy, by zapobiec rozpoczęcie atomowej wojny, która może zniszczyć wszelkie życie na naszej planecie.
Nie lekceważ tego, gdyż tylko zwycięstwo naszego Stwórcy, którego ukrzyżował świat może zbawić nas i naszą planetę.
Traktuj bardzo poważnie moje przesłania i rozsyłaj je gdziekolwiek się da!

P.S. Messenger i WhatsApp zablokował mi w przysyłaniu filmów i innych materiałów. Może wiesz jak skontaktować się z dyrekcją tych portali. Mam przeszło 70 lat i nie bardzo rozumiem jak działają te systemy. Może to tylko jakiś zwyrodnialec blokuje mi wszystko i prawdopodobnie dyrekcja o tym nie wie.