Rozmyślałem, skąd wzięła się różnorodność ras ludzkich, ich języki i charaktery.
Zatraceni! demonicznie, obłąkane Duchowe Świadomości różnych cywilizacji z kosmosu!

Tekst ten napisałem 14 lat temu!
Sąd Ostateczny!
Rozmyślałem o tym jak ma wyglądać sąd ostateczny dla tak wielu odmiennych narodów?
Skąd wzięła się różnorodność ras ludzkich i ich języki oraz charaktery?
Czy to zbłąkane, demoniczne Duchowe Świadomości z różnych cywilizacji z kosmosu?
Biblia mówi, że jakiś bóg poplątał wszystkim języki, aby nie mogli się ze sobą porozumieć. Biblijny zapis to czysty nonsens, a prawda prawdopodobnie wygląda inaczej!
Oczywiście w moim przypadku rozmyślań, mogę tylko przyjąć pewne wnioski, że na Ziemi jest sąd ostateczny nad narodami dla każdego z nas z osobna!
Najdziwniejsze jest to, że twarze różnych narodów są jakieś odmienne, znacznie różniące się, od siebie.
W niemieckich germańsko aryjskich twarzach jest wyrazisty wygląd śmiertelnej czaszki. Taki znak przyjęli esesmańskie brygady śmierci!
W chińskich twarzach z ich skośnymi oczyma, jest upodobnienie do smoko jaszczurów. Mongolskie to twarze buddyjskich figurek. Japończycy, Indianie i różne odmiany Azjatów i wiele, wiele innych ras to prawdziwe zagadki. Skąd oni się wzięli?
Czyżby ta odmienność cechowała ich od genetycznego zapisu ich kosmicznych duchowych świadomości?
Czy raczej pochodzenie ich wywodzi się od człekokształtnych małp żyjących na ich terenach, gdzie zaistniały te dziwne rasy?  

Nawet jeśli jakieś rasy skrzyżują się, potomstwo przyjmie pewne cechy po swoich rodzicach, których przodkowie byli z różnych stron świata.
Spójrzmy na naród niemiecki oraz rosyjski, którzy od zarania używając przemoc, grabiąc i zagarniając tereny innym narodom. Naród niemiecki ma zakodowany w swojej ludzkiej świadomości ariański morderczy gen, który przysłowiowo wyhodowali na swojej kosmicznej ariańskiej planecie. Do tego dołączył się do nich kod genu hitleryzmu czyniąc ich jeszcze bardziej niebezpiecznymi.
Naród rosyjski oraz niemiecki i ich duchowi przedstawiciele ciągle dążą do opanowania świata! Zapewne jako kosmici chcieli zawładnąć całym wszechświatem i zniszczyli życie na wielu innych planetach.

A może było jeszcze gorzej, chcieli zniszczyć Królestwo Naszego Stwórcy.
Prawdopodobnie ich kosmiczne planety były zniszczone i zostali zesłani na Ziemię, aby ich osądzić i znaleźć prowodyrów, winowajcą tych zniszczeń. Na Ziemi niemieckiej Aryjczycy późniejsi Germanii i w efekcie Hitlerowcy dostali jeszcze jedną szansę na zintegrowanie się z innymi narodami i niestety okazali się okropnymi rasistami.

Także i rosyjscy imperialiści Nie domyślili się, że jest to ostateczny sąd nad nimi i przegrali! Przykładem jest obecny dyktator Putin, który być może jest trzecim antychrystem o którym wspominają prorocy!

Nie wyobrażam sobie gdyby Unia Europejska dostała się absolutnie pod panowanie Niemiec lub rosyjskich dyktatorów.

Anglicy, których wyrocznia zniwelowała obecnie do niedużego kraju chyba już się domyślili o podstępnych  zamiarach zwyrodniałego diabelskiego Mojżesza!
Naród niemiecki oraz rosyjski przez stulecia miał do czynienia z biblijnym przekazem Jednorodzonego Syna, Jezusa Chrystusa. Znali zasady chrześcijaństwa w których trzeba było powstrzymać się przed przemocą i zabójstwami. Niestety okazali się największymi przeciwnikami Jezusowego przekazu! Do dzisiaj społeczeństwo niemieckie rozważa czy Hitler przypadkiem nie miał racji i wszystkich poza Aryjczykami nie pozabijał.
Niemcy obłowili się skradzionym złotem i zabytkami. Ukradli je z wielu krajów nie zdając sobie sprawy, że przekroczyli następne przykazanie, które mówi nie kradnij!

Biedne niemieckie istoty, skazali siebie na potępienie i zatracenie wieczne!
Jeśli masz kontakt z jakimkolwiek Niemcem przekaż mu co napisałem. Może komuś indywidualnie uda się wydostać z ogromu oskarżeń diabelskiego Mojżesza, aby uniknąć złego przeznaczenia.
Myślę, że nie tylko Arianie, Aryjscy oraz mordercy oraz rosyjskie kacapy zostali osądzeni!
Jest mnóstwo innych krajów podobnych do Niemców, jak na przykład Japonia, która była mordercza wobec swojego ludu jak innych narodów. Ich cesarz Hirohito z tak agresywnego bandziora stał się dopiero uległy gdy dostał łupnia od Amerykanów rezygnując z uzbrojenia się aby zostać władcami świata. Teraz na wyrok zapewne czekają Chiny oraz Rosja i inni, których diabelski Mojżesz napędza do zbrojenia się aby napaść wzajemnie na siebie, a potem ich oskarżyć!
Może pomyślisz sobie że mnie pochłonęły media o starożytnych kosmitach. Otóż nie! Kieruję się logiką i znakami czasu, które przez Hitlera uwidoczniły charakter Niemców, Rosjan, Chińczyków i innym imperialistycznych państw.
Zaskakujące jest dlaczego Hitler do końca był pewien, że Niemcy opanują cały świat? Czy morderczy Stalin nie myślał podobnie?
Nie ma najmniejszych wątpliwości, że Duchowe Świadomości z aryjskiej planety wykorzystali potęgę Hitlera, kontaktując się z nim. Dali Niemcom ówczesne najnowsze wynalazki, włączając prawie gotową bombę atomową. Być może podobnymi atomowymi uzbrojeniami w przeszłości zniszczyli inne planety jak na przykład Marsa. Całe szczęście, że Hitler był idiotą i nie udało mu się zapanować nad światem. Obecne znaki czasu demaskują Niemców! Zorientowali się oni, że grozi im niebezpieczeństwo z powodu wyroczni i ich przekleństwa jakie zapanowało nad nimi. Dlaczego w Niemczech zlikwidowano atomowe elektrownie? Czyżby obawiali się, że one przyczynią się do ich zagłady?
Jest o nich proroctwo, że w czasie jakieś zagłady tylko dwóch Niemców pod jednym drzewem pozostanie na Ziemi.
Ciekawe dlaczego Niemcy przyjęli emigrantów muzułmańskich? Czyżby chcieli mieć jakby przykrywkę na ich imperialistyczne zamysły udając super uczciwych? To nie tylko! Opisałem w moich przesłaniach, podejrzewając ich, że rozpoznali w niektórych Syryjczykach i inni muzułmanach ich bratnie dusze. Wyczuli, że niektórzy Muzułmanie mają wcielone Duchowe Świadomości niemieckich morderców, którzy zginęli w drugiej wojnie światowej. W narodach arabskich był i jest najszybszy przyrost nowo narodzonych dzieci. Arianie być może to wykorzystali wcielając się w arabskie ciała! Germańscy Arianie nigdy nie wyznawali i nie wyznają jedynej władzy naszego Ojca Stworzyciela i Jego Królestwa. Wiara arabska jak każda inna była im obojętna! Oni chcą pełnić władzę w całym wszechświecie. Znakiem czasu Niemców, jest nie przestrzeganie przykazów Jednorodzonego Syna, Jezusa Chrystusa. Nie chcą zrozumieć, że właścicielem całego wszechświata jest tylko nasz Ojciec Stworzyciel i Jego Jednorodzony Syn!
Skąd się wzięła cywilizacja aryjskich Niemców? W naszej europejskiej cywilizacji znamy ich jako Krzyżowców. Po ich upadku jeszcze egzystowali w zachodniej europie jako Krzyżacy. Na bazie ich aryjskiego języka stworzyli tak zwanych Germanów, którzy jako hitlerowcy ukazali swoje mordercze oblicze. Po upadku hitleryzmu powstały obecne Niemcy, które na różny podstępny sposób próbują przejąć dominację nad Europą, a w późniejszym czasie nad całym światem.
Zwróć uwagę, że jeśli coś mówi się w mediach o niemieckim naukowcu Werner Von Braun nic nie dodają, że najistotniejszą osobowością jest jego Dusza, czyli Duchowa Świadomość. Gloryfikują tylko jego cielesne usposobienie! W mediach związanych z podróżami astronautycznymi najważniejsze jest ciało Wernera Von Brauna o duszy czyli Świadomości nie mówiło się nic. To wygląda tak jakby kosmiczni podróżnicy po wylądowaniu na Marsie mogliby żyć wiecznie jako ciała bez żadnej Duchowych Świadomości.
Dlaczego w mediach o kosmicznych astronautach nic się nie mówi o Duchowych Świadomościach, które jako najważniejsze są w każdym żyjącym stworzeniu?
Dlaczego nikogo nie interesuje skąd pochodzą Duchowe Świadomości?
Oszustom tylko chodzi o to by otumanić nasze Dusze zakłamaną przeszłością i wyimaginowaną kosmiczną przyszłością dla tych, którzy dadzą się tym ogłupić!

Ciągle się mówi, że przeszłość starożytnych kosmitów jest oparta na historii ludzkich ciał. O Duchowych Świadomościach, które były i są u wszystkich mieszkańców wszechświata nie mówi się nic.
Pocieszam się, że być może bałamuctwo o starożytnych kosmitach to stopniowy plan zapoznania ludzkości z przeszłością, gdzie na końcu przyjdzie objawienie się prawdy o naszym Najświętszym Bogu Stwórcy, Najświętszej Świadomości od której wzięło się wszelkie istniejące życie.
Jeśli wydarzą się jakieś tragedie w Niemczech, będzie to potwierdzenie moich myśli, które do mnie dotarły.
Nie wiadomo z jakich zwierząt wzięto D N A aby wykreować dla Duchowych Świadomości germańskie ciała, którzy być może jako zwyrodniałe Dusze przybyli z innej planety na Ziemię. Choć mieszkają blisko słowiańskich narodów wygląd ich Świadomości Duchowej ukazuje nam odmienność języka i pisowni! Odmienność ich języków i pisowni stały się podwaliną moich myśli, że pochodzą oni, a konkretnie ich Duchowe Świadomości z różnych planet na których zostało zniszczone życie. Zapewne trwa w Niebiosach  dochodzenie, kto do tych zniszczeń się przyczynił!
Podobnie może być z innymi narodami jak na przykład Rosjanie, wraz ze swoimi zwyrodnialcami, których nie brakowało w ich narodzie. Obecnie wyłonił się antychryst Putin, który być może wywoła trzecią wojnę światową!
Zastanawiam się czy nie jest prowadzone niebiańskie dochodzenie, kto ciągle dąży do produkcji nowoczesnej broni przeciwko ludzkości aby osądzić zwyrodnialców, którzy w przeszłości swoich cywilizacjach na innych planetach również zajmowali się produkcją broni masowej zagłady.
Oczywiście, że przygotowanie do sądu ostatecznego mieszkańców różnych planet, a przede wszystkim ich przywódców musiało być odpowiednio przygotowane. Trwało to miliony, a być może miliardy lat! 

Obecny czas to apogeum dowodów, które przez nowoczesność, a przede wszystkim przez przekaz Jednorodzonego Syna, Jezusa Chrystusa ukazuje nam przybliżenie się Ostatecznego Sądu!
Uważam, że niewątpliwie na Ziemi odgrywa się Sąd Ostateczny nad mieszkańcami wszelkich planet i ich mieszkańców którzy dopuścili się perfidnych zbrodni, a przede wszystkim zniszczenia mnóstwo planet i Dzieł naszego Stwórcy!
Jestem pewien, że dla wielu czytających moje teksty kojarzą się z wielką fantazją w mojej wyobraźni. Naprawdę nie mam o to pretensji, że wielu bierze mnie za fantastę!
A co byście powiedzieli na to że w pewnej religii scjentologicznej jakiś przemądrzalec wymyślił, że 75 milionów lat temu Lord Synuaj,  nazywany potocznie w naszej cywilizacji, oskarżycielem braci swoich, szatanem, lub Lucyferem, przetransportował na Ziemię ogromną ilość mieszkańców z innych kosmicznych planet?  Wrzucił ich do jakiegoś wulkanicznego krateru i spuścił na nich bomby wodorowe aby doszczętnie zniszczyć ich kosmiczne ciała. Być może tak zaczęła się nasza tragedia, która zniszczyła nam niebiańskie ciała, aby przez następne miliony lat wcielić nasze Duchowe Świadomości w różne zwierzęce organizmy, a obecnie w ludzko zwierzęce ciała, które uszlachetnił nam Ojciec Stworzyciel!
Taką mistyczną opowieść kreuje swoją religię amerykańska sekta scjentologiczna. Źródłem ich wiary jest wyzwoleniem Duchowych Świadomości z ludzkich ciał i przetransportowanie ich na inne planety.
Oczywiście nie jestem zwolennikiem oszołomów tej sekty, choć w ich mitologi może być ziarno prawdy. Szkoda, że ich wyobraźnia nie sięgnęła wstecz aż do miliard miliardów lat temu, kiedy na pierwszej olbrzymiej żywej planecie matce kreował pierwszą cywilizację nasz Ojciec Stworzyciel. Tam odkrywano pierwsze prawa fizyki i innych nauk, które ulepszały organiczne życie!

Jacyś żyjący na niej zwyrodnialcy przez nielegalne modyfikowanie organicznych ciał stworzyli śmiertelnego wirusa zabijając matkę planetę i wszelkie żyjące organizmy, które w potężnym wybuchu eksplodowały.
Zwłoki matki planety i innych organizmów stały się w późniejszym czasie skamieniałymi minerałami z których wykreowały się inne planety. Dowodem są skamieliny, które ciągle wędrują w całym w kosmosie!SERDECZNIE
POZDRAWIAM JACEK!
Jeśli interesuje Ciebie dyskusja ze mną, napisz na internetowy adres: fakty777@hotmail.com lub podaj mi namiar na Twojego Wocapa.
Prowadzę dyskusje tylko z osobami bezkonfliktowymi!P.S. Moim zdaniem Ziemia stała się w pewnym sensie epicentrum wszechświata. Jest ogromną salą sądową gdzie odbywa się sąd nad wszystkimi mieszkańcami wszechświata. Wszyscy mieszkańcy wszechświata czy chcą czy nie chcą muszą się wielokrotnie urodzić w ciele człowieka, by osądzić ich czy są zwyrodnialcami czy nie.
Sztuczny chaos jaki dzieje się na Ziemi jest genialny gdyż od kilkuset tysięcy lat dzięki temu wyłaniają się zwyrodnialcy, których trzeba się pozbyć!

P.S. Jest szansa powstrzymania zagłady naszej cywilizacji oraz naszej planety! Mam nadzieję, że moje przesłanie dotrze do kogoś, kto ma kontakt z jakimś zwyrodniałym terrorystą lub tyranem jakiegoś kraju i przedstawi mu je. Być może moje przesłanie wpłynie na stan zwyrodniałego umysłu i zastanowi się on nad swoimi czynami, by opamiętał się.
Wystarczy, że ściągniesz plik PDF i wyślesz go komu zechcesz. Być może w ten sposób powstrzymamy wszelkie tragedie jakie mają przyjść na naszą Ziemię.
Chyba zdajesz sobie sprawę, że pandemia wirusa to tylko ostrzeżenie przed tym co dopiero ma nadejść!
Na końcu znajdziesz moje przesłanie w języku polskim. Wtedy zrozumiesz jaki jest mój zamysł i sens działania. KLIKNIJ!
SĄD OSTATECZNY!