Jeśli chcesz odsłuchaj tekst w Audio. KLIKNIJ!
Witam Serdecznie!

Przepraszam, że zakłócam Ci spokój. Szukam moich znajomych żeby pomóc im odnaleźć się w tym zakłamanym świecie. Nie dążę do stworzenia jakiejś religii, kościoła lub sekty. Wystarczy oszustów w obecnych religijnych organizacjach. Oni nawet nie wiedzą Kim jest Prawdziwy Bóg, Ojciec Stworzyciel ani Kim jest Jego Jednorodzony Syn. W pewnym sensie wierzę w ponowne narodzenie o którym mówił Jezus! Hindusi nazywają to reinkarnacją i znam w pełni te zagadnienie. W moim zrozumieniu nie jest ono w stylu hinduistycznym, ale tylko w pewnym sensie podobne.
Nie należałem do żadnej religii, kościoła ani żadnej sekty choć w pewnym czasie analizowałem ich wiedzę i doszedłem do wniosku, że manipulują ludźmi, nie dając nadziei poznania jakiejkolwiek prawdy.
Jak wynika z mojego przedsięwzięcia znajomi rozpoznają mnie. Odczują moją obecność ze swoich wspomnień. Rozpoznają mnie w logicznych zawartych słowach w moich przesłaniach z wiarygodnych źródeł.
Być może nietrafnie wytypowałem Twoją Osobę jako mojego znajomego i pomyślisz sobie, że manipuluje żeby się z Tobą zaprzyjaźnić. Otóż wcale nie! Możesz zaniechać dalszego czytania mego listu i wcale nie obrażę się. Jedynie zachowaj umiarkowane podejście do  wydarzenia naszej przypadkowej znajomości i okaż się dżentelmenem, który nie obrzuci mnie przysłowiowo błotem. Aby ktośkolwiek, jak to mówi Biblia pomyślał o Tobie, że wspaniałe perły mojej wiedzy, rzuciłem świni pod nogi. Póki co Pozdrawiam Ciebie Serdecznie!
Jednak jeśli trafiłem na bratnią Duszę. Witaj Bracie! Witaj Siostro! Witaj Przyjacielu! Być może jak ja kiedyś, szukasz odpowiedzi Kim jest Prawdziwy Bóg, Ojciec Stworzyciel. Być może zagubiłeś się w gmatwaninie światowych kłamstw i jesteś na bezdrożu szukając kogokolwiek, kto mógłby Tobie pomóc rozwikłać Twoje problemy. Nie tracąc czasu chciałbym pobudzić Twoją wyobraźnię, że wszystko co wydarzyło się we wszechświecie jak również na naszej Ziemi zawsze miało jakiś swój początek. Po zapoczątkowaniu się jakiegoś wydarzenia następowało inne, które również miało swój początek i tak dalej i dalej. Żeby wytworzyć w swojej wyobraźni Istotę naszego Stwórcy musimy absolutnie przyjąć, że On jest początkiem wszelkiego Życia jakie zaistniało we wszechświecie.
Jednym słowem na początku wszechświat był pusty. Nie było w nim żadnego inteligentnego Życia do momentu, kiedy zaistniało pierwsze Inteligentne Żywe Słowo. Ono budowało w Sobie następne Słowa tworząc przez miliardy lat schemat zagadnień, pytań, tematów i odpowiedzi stając się Pierwszą Inteligentną Duchową Świadomością składającą się z niewyobrażalnej ilości Słów, kodów oraz symboli jakie zaistniały we wszechświecie. Patrząc na samego siebie przypomnijmy sobie rozwój własnej Istoty  Duchowej, która od małego dziecka poznawała nowe słowa i nowe zagadnienia aby prawidłowo zachowywać się w ludzkim życiu. Dziecinna inteligencja nabywała coraz więcej słów, logicznej analizy zdarzeń i wiedzy budując własną Duchową Świadomość. Ciało w pewnym sensie towarzyszyło mu w wędrówce do oświecenia jego Duchowej Świadomości, ale one istniało tylko do czasu jego krótkiego życia.
Ciało ludzkie jest pojemnikiem pamięci wszystkiego co mu się przydarzyło. Niestety w czasie śmierci ciała wszelkie zapiski giną, choć zdarzało się, że niektóre istoty ludzkie pamiętały wydarzenia z poprzedniego życia. Ogólnie mówiąc ciało jest wizualnym czynnikiem Twojej osobowości, które w pewnym momencie razem z niewidzialną Duchową Świadomością zaczynają szukać swego Stwórcę i wielu odpowiedzi na nurtujące pytania. Niestety krótkie życie ciała nie pozwala zbudować w sobie potencjału Boskości jakim Dysponuje nasz Stwórca, aby dołączyć do jego Królestwa. Jednak jeśli zbudujesz w swojej wyobraźni, że niewątpliwie od Kogoś zaczęło się Inteligentne Życie zaistnieje w Twojej logice zasadnicze pytanie. Kogo możemy wytypować w swojej wyobraźni, aby ta Istota stała się naszym Bogiem, Ojcem Wieczności?
Co najważniejsze, aby postarać się przekazać prawdę naszym bliskim i innym osobom i logicznie wytłumaczyć im oraz udowodnić, że jest to absolutna Prawda. Ludzkość przez tysiąclecia wymyśliła mnóstwo bogów nie uwłaczając istot ludzkich, które samozwańczo się za nich podawały. Ponieważ pozostaje nam nasza wyobraźnia aby logicznie rozsądzić kto mogłoby w logiczny sposób ukazać nam Stwórcę. Musimy stworzyć w naszej wyobraźni fakt, że musiała zaistnieć Druga Istota, początek niezależnego Drugiego Nowego Życia. W pewnym momencie pojawi się nam informacja, że zaistniała Druga, Nowa Żywa Duchowa Istota, sklonowana z Pierwszej tworząc początek Nowego Drugiego Życia! Biblia nazywa ją Synem Jednorodzonym. Od razu nasuwa się pytanie:
Dlaczego Biblia nazwała Istotę Duchową Syna - Jednorodzonym? Zapewne zdarzenie zaistnienia Jednorodzonego Syna na podobieństwo naszego Stwórcy w pewnym sensie było dla Niego zaskoczeniem i nowością. Nie był w stanie przewidzieć następstw swojej decyzji, która mogła skomplikować dalsze przyszłe wydarzenia. Dlatego też Stwórca bardzo gorliwie przez miliony lat przygotował Syna aby zrozumiał, że zaistniał dzięki swemu Ojcu. Zapewne przyrzekł Sobie, że nigdy nie powtórzy się podobne wydarzenie! Zrozumiał, że przez następne sklonowanie Swojej Duchowej Świadomości mógłby zaistnieć konflikt wyjaśnienia Kim naprawdę jest Wszechmogący Bóg, Ojciec Stworzyciel, a Kim jest Jego Jednorodzony Syn, jak również kim są Duchowe Świadomości, którymi jesteśmy my sami. W całym wszechświecie istniej niezliczona ilość Duchowych Świadomości czyli Dusz wcielonych w różne organizmy. Nasuwa się pytanie; skąd one się wzięły? Odpowiedź jest tylko Jedna! Trudna do zrozumienia i opisania ale zapewne zostały sklonowane według swojej kolejności, od Duchowej Świadomości Jednorodzonego Syna naszego Stwórcy. W ten sposób został zachowany hierarchiczny porządek, którego można by utrzymać w nieskończoność, gdyby nie jeden ze zwyrodniałych Synów Stwórcy, a konkretnie nasz brat, który w przemyślny sposób sprowadził na cały wszechświat śmierć. Śmierci nigdy nie znano, a wykreowanie przez zwyrodnialca pierwszego wirusa zostało zniszczone Pierwsze Królestwo naszego Ojca Stworzyciela. W skutek tej tragedii nieomal każdy żywy organizm w którym były wcielone wiecznie żyjące Duchowe Świadomości umarł. Z biegiem czasu umarłe organizmy zamieniły się w nieożywioną materię z której składają się obecnie wszystkie planety. Na nich w odległym czasie powstawały różne inteligentne cywilizacje. Z powodu zwyrodniałego syna zatracenia, którego Biblia nazywa diabłem niektóre planety w całym kosmosie dodatkowo zostały zrujnowane, przez wojny i  wyniszczające kataklizmy, stając się bez  organicznego życia. Historia tego wydarzenia jest zagmatwana i można by napisać na ten temat książkę. Jednak zostawmy te makabryczne wydarzenia i szukajmy dowodów na znalezienie naszego Boga, Ojca Stworzyciela. Jeśli logicznie spojrzymy na biblijne informacje, gdzie Syna Bożego nazwano Jednorodzonym. Od razu wyłania się nam obraz w naszej wyobraźni, że zrodzony Syn z Ojca Stworzyciela stał się wyjątkową Jedyną Istotą, która z okresu swojego zaistnienia ma absolutne podobieństwo do swego Ojca. Nigdy więcej nie powtórzył się taki fenomen aby nie zaistniał konflikt wydarzeń i zrozumienia Kim naprawdę jest nasz Bóg, Ojciec Stworzyciel, a Kim jest Jego Jednorodzony Syn. Ta cudowna przypadłość sklonowania Istoty Duchowej ze swego Ojca dało wszech światu absolutne świadectwo o którym wspomina Biblia. Złożył je w swojej misji Jednorodzony Syn naszego Stwórcy. Jezus! W Ewangelii Jana wyraźnie jest o tym napisane.
W różnych czasach i w różnych cywilizacjach Stwórca próbował ukazać Prawdę i Samego Siebie jako Wszechmogącego Boga, Twórcę Życia jakie zaistniało we wszechświecie. Na przełomie miliardów lat znalazły się istoty, które zrozumiały Boską Prawdę i wiedziały na czym polega Życie Wieczne. Z nich powstał początek tworzenia się Nowego Królestwa naszego Wiecznego Ojca Stworzyciela! Wykorzystując tę przypadłość Stwórca przysłał na Ziemię oświecone i bardzo wierzące Istoty, które pomogłyby wyprowadzić ówczesnych żyjących ludzi z kłamstwa. Ojciec Stworzyciel wykorzystał oświecone Istoty stwarzając z nich wybrany żydowski naród. Zapowiedział przez niektórych żydowskich proroków o Swoim Osobistym przybyciu na Ziemię, że użyje do tej misji swego Jednorodzonego Syna. Chciał wprowadzić ludzkość we wszelką Prawdę łącznie z historycznymi wydarzeniami jakie stały się od początku zaistnienia Życia we wszechświecie. Niestety Żydzi wymyślili fałszywą religię na czele z wymyślonym nieistniejącym diabelskim Mojżeszem. Ich religijny fanatyzm przerósł ich samych! Zamiast z radością i szacunkiem przywitać swego Stwórcę przyczynili się w haniebny sposób do ukrzyżowania swego Ojca Stworzyciela wraz z Jego Jednorodzonym Synem. Ojciec i Syn jako Istoty Duchowe byli Objawieni w ludzkim Ciele, Syna Człowieczego, Chrystusa lecz Ludzkość skupiła uwagę na cielesny wygląd Syna Człowieczego, którego wzięto za uzurpatora i ukrzyżowali Go. Zachodzi pytanie: dlaczego Stwórca zdecydował się na tak niebezpieczne przedsięwzięcie objawienie Siebie w Ciele Syna Człowieczego? Dlaczego dla mieszkańców Ziemi było tak ważne poznać Stwórcę oraz Jego Umiłowanego Jednorodzonego Syna? Otóż od miliardów lat w bardzo odległym czasie po okropnej tragedii zniszczenia Pierwszego Królestwa naszego Ojca Stworzyciela powstały różne planety, gdzie na niektórych kształtowały się cywilizacje. One można by powiedzieć w okropnych warunkach dawały Duszom egzystencję w śmiertelnych organizmach, które bezprawnie zostały wyewoluowane przez syna zatracenia. W tych systemach istniał proces życie po życiu. Dusze uczestniczyły w śmiertelnie powtarzającym się życiach w bestialskich organizmach ciągle ewaluując do różnych  organizmów. Obecnie jest tak na Ziemi. Duchowe Świadomości były wcielane w coraz bestialskie zwierzęce organizmy. Po bardzo trudnych i ciężkich zmaganiach Stwórca coraz bardziej uszlachetniał inteligencją różne  cywilizacje, a w nich uszlachetniały się zwierzęce organizmy i Duchowe Świadomości czyli Dusze. Stwórca miał na celu uzdrowieniu i wprowadzenie w Prawdę schorowane Dusze, aby wcielić je w Wiecznie żyjące Ciała i zabrać do Jego Królestwa. Syn Jednorodzony zaświadczał, że jest razem z Ojcem. Zaś Bóg Ojciec Stworzyciel zaświadczał o swoim Synu, że On również zna całą Prawdę. Większość cywilizacji istniejących we wszechświecie oraz na Ziemi kończyły się fiaskiem. Tylko niektórym Duchowym Istotom udawało się oczyścić z kłamstw mając nadzieje wyzwolenia się z wiecznie powtarzającej śmierci ciał. Podobnie jak na naszej planecie żyjące tam istoty w swoich cywilizacjach osiągały nowoczesne technologie. Zwyrodnialcy używali je do wojen niszcząc się wzajemnie, a nawet niszczyli inne Planety. Zwyrodnialcy doprowadzali do zagłady wszelkie żyjące organizmy doprowadzając do końca ich cywilizacji. Podobnie dzieje się na naszej Ziemi! Jeśli komuś uda się wyjść spod jarzma wiecznie powtarzającej śmierci uzyskuje Życie Wieczne w nieśmiertelnych Ciałach i ma szansę wcielenia się do Królestwa naszego Stwórcy!
Pomyśl! Czy zdarzył się przypadek, że którykolwiek z fałszywych bogów lub pseudo świętych poświęciliby za nasze Zbawienie Jednorodzonego Syna oraz samego Siebie na ukrzyżowanie?
Pomyśl! Jakiejkolwiek osobie opłaciłoby się manipulować ludzkość kłamstwami, poświęcając swego Jednorodzonego Syna i Samego Siebie na ukrzyżowanie?
Pomyśl! Który z tych bandyckich bogów i pseudo świętych drani oddaliby samego siebie na śmierć aby nas wszystkich zabrać z tego pałającego śmiercią świata?
Pomyśl! Kto by narażał Siebie i Syna aby uwolnić nas od zwyrodnialców, którzy lubują się powtarzającymi wojnami.
Pomyśl! Kto by z tych pseudo bogów w których wierzy ludzkość uwolniłby nas od bandziorów, którzy stwarzają tragedie, wojny i zabójcze choroby czyniąc zło i nienawiść, aby być tylko u władzy!
Każda logiczna istota ludzka powinna spojrzeć na fakt ukrzyżowania Stwórcy i Jego  Syna za nasze Zbawienie, że jest prawdziwym aktem Miłosierdzia, a przede wszystkim absolutnie Logicznym Cudownym Planem jaki Wymyślił nasz Ojciec.
Pojmowanie prawdy u niektórych ludzi jest bardzo oportunistyczne! Szczególnie u zwyrodniałych Duchowych Świadomości, którzy lubią sensacyjne teorie. Są podatni na kłamstwa, a nawet tworzą je sami! Kochają fałszywe pomówienia Ciała Jezusa Chrystusa w którym były wcielone Dwie Istoty Duchowe, Stwórcy i Syna. Wymyślają zakłamane fałszywe teorie po to aby zniszczyć Prawdę. Oszołomy religijni stworzyli fałszywą królowe nieba - czarną madonnę i mnóstwo pseudo świętych oszustów aby odwrócić ludzkość od Prawdy.  Zakwasili kłamstwami wszelkie przekazy od Stwórcy i Jego Jednorodzonego Syna! Działają po to aby zniszczyć reputacje naszemu Stwórcy i Jego Jednorodzonemu Synowi!
Widzimy w społeczeństwie mnóstwo zwyrodniałych ludzkich istot. Są nawet wśród nich osoby wyglądające na bardzo religijnych, lecz ich fanatyzm może być tak zabójczy jak izraelskich Żydów, którzy doprowadzili do ukrzyżowania Stwórcy i Jego Umiłowanego Syna!
Żydowski religijny fanatyzm  nieprawdopodobnie przerósł ich samych. Do dzisiaj trwają w swojej zabójczej ideologii, przez którą zabiliby każdą osobę jak to czynił Mojżesz, Hitler i obecni terrorystyczni Muzułmanie. Spójrz jak wielu istot straciło życie w czasie tworzenia się fałszywych religii. Mnóstwo ludzi zginęło z powodu fałszywej religii Mojżesza i fałszywego żydowskiego bożka Jahwe. Mnóstwo zginęło z rąk Mahometa z zabójczym Allahem na czele. Trwa to do dzisiaj, gdzie różnego rodzaju mahometańskie religie sieją terroryzm na całym świecie. Fałszywy azjatycki Budda, indochiński Harry Kryszna sieli terroryzm i walki. Tysiące odmian różnych oszustów, których bezmyślnie wyznawała ludzkość doprowadziło do śmierci mnóstwo niewinnych ludzi.
Mnóstwo bandziorów, nawet w protestanckich religiach odebrało życie niewinnym ludziom. Z powodu Naszego Ojca Stworzyciela i Jego Jednorodzonego Syna nie zginął nikt oprócz Judasza, który na własne życzenie zgotował sobie taki los! Oczywiście zwyrodnialcy kojarzą naszego Stwórcę z chrześcijaństwem, które również tworzyło swoje religie w przemocy i terroryzmie. Nie biorą pod uwagę, że Stwórca i Jego Jednorodzony Syn nie reprezentowali żadnej religii i nie mieli zamiaru tworzyć nowych. Jedynie chcieli przekazać Prawdę aby zaprzestano kontynuowania i utrzymywanie jakichkolwiek religii, gdyż one kłamią. Jeśli uważnie przeanalizujesz Ewangelię Jana i inne biblijne wskazówki znajdziesz swego Ojca Stworzyciela! Zobaczysz to w momencie chrztu Syna Człowieczego, kiedy Wcieliła się w Ciało Chrystusa Duchowa Istota naszego Stwórcy. Także w momencie kiedy ukrzyżowane Ciało Chrystusa konało zbliżając się do śmierci. W tym momencie Istota Duchowa naszego Ojca Stworzyciela opuściła je. Ten biblijny fakt poinformował nas w rozpaczliwym okrzyku Syna, wołającego – Ojcze, Ojcze czemuś mnie opuścił?
Są pewne genialne biblijne wersety, które przez lata doprowadzały mnie do obłędu. Nie mogłem zrozumieć o co chodziło autorowi tych wersetów w których nie widziałem możliwości aby Syn Boży wskazał mi Stwórcę. Przyznam się, że w myślach modliłem się aby Syn nie odbierał władzy swojemu Ojcu. Nie mogłem sobie wyobrazić Ich jako Istoty Duchowe wszystko pojmując w stylu katolickim, jako realne widzialne ciała.

Ewangelia Łukasza rozdział 10 werset 22.
Wszystko zostało Mi przekazane przez mego Ojca i nikt nie
wie, kim jest Syn, jak tylko Ojciec;
nikt też nie wie, kim jest Ojciec, jak tylko Syn i ten, komu
Syn chce to objawić.

Minęło około czterdzieści lat. Odpowiedzi na moje modlitwy mąciły mój rozum na różne sposoby, aby nie zrozumieć powyższego wersetu. Miałem zamęt w swojej wyobraźni! W końcu na moje modlitwy przyszła odpowiedź i znalazłem swego Ojca Stworzyciela i Jego Jednorodzonego Syna w Ciele Syna Człowieczego Jezusa Chrystusa. Zmartwychwstały Chrystus jest Wiecznie Żyjącą Świątynią! W Nią wcielone są Dwie Istoty Duchowe. Istota naszego Ojca Stworzyciela i Jego Umiłowanego Jednorodzonego Syna!

Ewangelia Jana 8 wersety 35, 36.
A niewolnik nie przebywa w domu na zawsze,
lecz Syn przebywa na zawsze.
Jeżeli więc Syn was wyzwoli wówczas będziecie
rzeczywiście wolnym.

Ojciec Stworzyciel i Jego Syn ciągle czekają, aż świat pozna Prawdę!

Szkoda, że ludzkość postrzega siebie jako ciała i nie orientuje się, że są Duchowymi Świadomościami czyli Duszami ubrani w zwierzęce ciała. Mimo to, tylko wcielona Dusza w inteligentnym ludzkim ciele może osiągnąć oświecenie i uzyskać Wieczne Życie! Przesyłaj przesłanie innym naszym siostrom i braciom niech i oni odnajdą swego prawdziwego Ojca Stworzyciela!

Serdecznie Pozdrawiam, Jacek


Rozpowszechniaj moje przesłania innym osobom! Będzie to Twój własny wkład do Zbawienia Świata!