Jeśli chcesz odsłuchaj lub ściągnij tekst w Audi. KLIKNIJ!

Umówmy się na wspólne modlitwy!
Wiemy, że wcześniej czy później ciało nasze umrze. Opuszczamy swoje ciało idąc w nieznane. Ciało staje się wtedy nie ważne. Przykładem jest kiedy Jezus będąc na krzyżu zwrócił się do jednego z Łotrów, który nawrócił się do Boga, mówiąc mu że już niedługo z Nim będzie w raju. Jak wiemy ciało Łotra stało się martwym dążące do rozkładu. Zachodzi pytanie. Kto miał iść do Raju skoro jego ciało umarło. Oczywiście, że do raju dotrze Duchowa Świadomość, gdyż ciało Łotra pozostanie na Ziemi.
Kontynuując wirtualną wędrówkę po śmierci naszej Duszy. Nasza Duchowa Świadomość zapewne napotka na jakiś punkt graniczny gdzie jest selekcja Dusz do dalszego przeznaczenia.
Zapewne kontrolerzy zadadzą różne być może podchwytliwe pytania. Znają nasze wszelkie życia z poprzednich reinkarnacji. Jedno z pytań będzie; Kim jest Twój Bóg?
Przybyły tam Żyd zapewne powie Jahwe i natychmiast będzie odrzucony aby ponownie urodził się W Izraelu czekając na sąd ostateczny gdzie odpowie za swoje morderstwa, kradzieże i niecne czyny.
Gdy pojawi się Mahometanin, który niewątpliwie powie że jego bogiem jest Allach bo tak mu powiedział Mahomet. Zaraz porwą go do piekła za terroryzm, zabójstwa i sianie ogromnych kłamstw religijnych.

Ewangelia Mateusza rozdział 21 wersety 13, 14.
Wtedy król rzekł sługom: Zwiążcie mu ręce i nogi i wyrzućcie go na zewnątrz, w ciemności! Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów.
Bo wielu jest powołanych, lecz mało wybranych.

Hindus zaplącze się w swych niezliczonych bóstwach i przepędzą go precz. Gdy pojawi się katolik jak zwykle cwaniacko odpowie, że nie musi wiedzieć Kim jest Stwórca, gdyż czarna madonna poprowadzi go za rączkę do Niego. Nadzorca swoim spojrzeniem przepędzi tego głupca. Protestant to zatwardziały palant oprze się o Mojżesza twierdząc, że on mu powiedział, że tatusiem Chrystusa jest żydowski Jahwe. Wiadomo co go czeka po takiej odpowiedzi!
I tak można w nieskończoność. Jednak pojawił się tam ktoś, kto powiedział wyraźnie, że jego Stwórcą jest Najświętsza Osoba Duchowa, która wcieliła się w Ciało Chrystusa w którym już była wcielona Istota Duchowa Jego Jednorodzonego Syna. Powie, że uwierzył Synowi, że Jego ojciec jest Pierwszą i Jedyną Osobą Duchową, która była od początku we wszechświecie. Doda jeszcze, że wszystko co zaistniało we wszechświecie zaistniało dzięki Jego Najświętszemu Ojcu! Nadzorca uchylił drzwi i zaprosił tego, który naprawdę wiedział Kim jest Jego Ojciec Stworzyciel.
Szukałem w internecie i w różnych mediach czy ktoś jak ja przekazał prawdę, którą otrzymałem z wiarygodnych źródeł. Niestety nie znalazłem!
Proszę niech ktoś znajdzie mi wyraźną wypowiedź w mediach lub internecie, że w obecnych czasach ktoś wypowiedział się podobnie jak ja, że ukrzyżowano naszego Stwórcę. Niech wyraźnie udowodni mi, że  przekazano przekaz z Ewangelii Jana, że Stwórca i Jego  Jednorodzony Syn byli Duchowo wcieleni w Ciało Chrystusa.
Wiele osób nie wyobraża sobie, że Stwórca i Jego Jednorodzony Syn odczuwali przeraźliwy ból i męki na krzyżu!
Każda Duchowa Istota, która wciela się w jakiekolwiek ciało odczuwa ból. Ciało jest tak stworzone aby chroniło się przed samozniszczeniem.

Pierwszy List Jana rozdział 5 werset 8, Biblia Tysiąclecia.
Duch, woda i krew, a ci trzej w jedno się łączą.

Największym problemem jest z istotami Duchowymi, które są jeszcze chore i zwyrodniałe. Ciała same z siebie nie stwarzają problemów. Jedynie tylko gdy są pod działaniem zwyrodniałej Duszy.
Biorąc za przykład jakiegoś zbrodniarza, który został postrzelony i leży w szpitalu pod narkozą jego ciało jest spokojne. Wystarczy, że narkoza ustąpi i jego zła Dusza znowu zacznie szaleć. Chyba, że oświecone przez naszego Stwórcę ciało odzyska powtórnie szlachetną osobowość. Ciało uspokoi Duszę uświadamiając ją aby nic już złego nie wyrządziła.
Ciało jest sługą Duszy i jeśli straciło panowanie nad Duszą staje się posłuszne nawet w jej złych zamiarach.
Jedyne zło jakie może zaistnieć w ciele jest, gdy komórka cielesna rozkodowuje się lub została celowo rozkodowana. Ogłupiona staje się wirusem i atakuje inne przemieniając je na rozkodowane, podobne do siebie.
Podsumowując powyższy temat widzimy, że świat Duchowy jest kreatorem zła lub dobra. Ciała są ubraniem Dusz i ochroną przed złem kreując przyszłość Duszy ku dobremu.
Nie wiem na czym polega wojna w świecie duchowym ale jestem pewien, że jest. Problem polega na tym, że świat duchowy naszego Ojca Stworzyciela jest pełen Miłości i wyrozumienia. Świat zła to bez miłosierne zło, które wykorzystuje tolerancję naszego Ojca Stworzyciela. Panoszące zło czyni wszystko aby świat nie został zbawiony.
W świecie cielesnym widzimy jak niektórzy zwyrodnialcy żerują na tolerancji dobrych ludzi, którzy dają im szansę na poprawę życia ale oni ciągle wracają na ścieżkę zła.
Świat rządów Duchowych jest wyrocznią dla świata osób żyjących w ciele. Ten tajemniczy świat Duchowy podzielony jest na zwyrodniałe Dusze i na Szlachetne. Te Szlachetne nazywamy Świętymi. Dusze Szlachetne nie mają szans ze zwyrodniałymi, gdyż Szlachetne posługują się Dobrem jak nasz Ojciec Stworzyciel. W ten sposób zwyrodniałe Istoty Duchowe wykorzystują swoją przewagę.
Nawet te złe Istoty, które są przy sterach rządowych różnych krajów żyjąc w ciałach ludzkich postępują identycznie. Nie reagują na interwencję szlachetnych ludzi, którzy zwracają im uwagę, że bezprawnie okradają kraj i ustanawiają zły, zakłamany porządek polityczny.
Jednak wszyscy podświadomie boją się wyroczni naszego Stwórcy, którego muszą bezwzględnie słuchać. Jeśli się sprzeciwią to po nich nie zostanie nawet wspomnienie! Nie wiem jak zwyrodnialcy wykrętnie rozliczają się ze swoich złych czynów aby mogli nieustannie panoszyć się na Ziemi. Jednak przyjdzie czas że ze wszystkiego będą rozliczeni i nikt nie przyjdzie im z pomocą!

Wygląda na to, że żyjemy w czasach zbliżającego się końca świata. Zatem niewątpliwie żyją ostatnie Duchowe Świadomości w ludzkich ciałach, które mają ogromne trudności aby wejść do zbawienia wiecznego. Zwyrodnienie jest tak mocne, które ewidentnie nie pozwoli zareagować i wzruszyć się nad tak straszną tragedią, że ukrzyżowano naszego Stwórcę wraz z Jego Jednorodzonym Synem.
Nikt dosłownie nie zareagował na moje przesłania! Ktoś pomyśli a co ze mną, autorem tych tekstów. A jeśli jestem z tych o których powiedział Jezus, że pozostanę aż do końca świata.
Zwyrodniały szatan uwziął się na mnie aby dogłębnie mnie przetestować Dwa razy zabił mnie jako małe dwuletnie dziecko. Przede mną urodziły się dwóch chłopców. Jeden po drugim w wieku dwóch latek umarli z bardzo błahych powodów. Urodziłem się po raz trzeci i o mało nie umarłem na zapalenie płuc. Zapewne zwyrodnialcowi chodził o to aby nic nie pozostało w mojej pamięci z moich poprzednich reinkarnacji. Jak widzicie nie udało mu się gdyż to o czym piszę ma powiązanie z Biblią i ma całkowity sens!

Nikt nie jest w stanie sobie wyobrazić co stanie się, że jeśli zabite zostanie każde ludzkie ciało i nikt nie będzie mógł się zreinkarnować.
Weź pod uwagę, że czy chcesz czy nie chcesz musisz istnieć cały czas pod postacią Duchowej Świadomości. Jeśli wszelkie Dusze czyli Duchowe Świadomości zostaną pozbawione ludzkiego ciała będą podlegać rządom złego diabelskiego zwyrodnialca. Zastanowiłeś się jaka będzie Twoja przyszłość?
Pomyśl! Czy diabeł jest w stanie opanować zło jakie jest w naszych Duszach czyli w naszej indywidualnej osobowości?
Jeśli Ojciec Stworzyciel uszlachetniwszy nasze ludzkie ciała nie może poradzić sobie by opanować wszelkie niepokoje, by panował pokój na świecie. Czy diabeł mógłby zapanować nad wszystkimi i stworzyć pokój i szczęśliwe życie?
Między nami żyją zwyrodniałe Dusze, które bez wahania mogą zabić nas. Dostają się oni do sfer rządzących aby nami manipulować w ogromnym chaosie abyśmy nigdy nie mieli szans zorientować się, że nie pozyskamy szat weselnych jak o tym mówi biblijna przypowieść. W biblijnej przypowieści jest mowa, że zaproszono na syna wesele dużo gości i znalazła się tam osoba bez szaty weselnej. Wyrzucono ją precz!
Naszą szatą weselną jest chrzest wodny, którego nieomal nie ma nikt. Wielu myśli, że rzymskokatolicki chrzest dziecka jest ważny. Otóż zapewniam Ciebie, że nie! Dziecko nie ma żadnej świadomości co się z nim dzieje w czasie chrztu. Biblia wyraźnie mówi, że jeśli uwierzysz - podkreślam jeśli uwierzysz i ochrzcisz się będziesz zbawiony.
Gdyby nawet kościół katolicki zaproponowałby mi, bym odnowił chrzest u nich jako dorosły niestety u tych kłamców bym tego nie uczynił. Znalazłem sektę protestancką, którą poprosiłem o chrzest. W czasie chrztu modląc się w Duchu prosiłem o swoją przynależność  tylko do Stwórcy i Jego Umiłowanego Jednorodzonego Syna, a nie do sekty. W takiej wolnej niezależnej indywidualnej wierze jestem do tej pory i pozostanę do końca.

Inteligencje i Mądrość w jaką obdarzył nas Stwórca wykorzystano na produkcję różnego rodzaju wrednych rozrywek. Jak morderczych filmów, okropnych rodzajów sportów, fałszywych religii i kościołów. Mnóstwo wymyślonych rozrywek ukształtowały dziecięce umysły na elektronicznych debilów, chorych psychicznie istot. Co gorsze ta wredna twórczość przede wszystkim jest domeną robienia pieniędzy na ogłupionych ludziach.
Patrząc na wielki wysiłek jaki włożył nasz Stwórca i Jego Jednorodzony Syn oddając się na ukrzyżowanie zachodzi pytanie. Czyżby ich poświęcenie poszło na marne?
Ludzkość jest wyzuta ze wszystkich uczuć moralnych wobec Stwórcy! Nikogo nie wzruszył ukazany fakt w moich przekazach, że ukrzyżowano samego naszego Ojca Stworzyciela, który jest Jedyną Istotą Boską. Stwórca ma absolutną niepodważalną władzę w całym wszechświecie!
Trzeba zrozumieć, że każda Duchowa Świadomość po wyzwoleniu się z jakiegoś zwierzęcego organizmu musi zrozumieć czym naprawdę jest życie i co naprawdę się jej przydarzyło. Musi zrozumieć czym jest jego Duchowa Świadomość, która zaczęła żyć w ciele człowieka. Poznanie zagadnienia swojego zaistnienia spowoduje mu wyobrażenie, że Ktoś stworzył jego zaistnienie.
Leczenie Duchowej Świadomości ze zwierzęcych nawyków jest bardzo trudne. Szczególnie jeśli żył przez długi czas w jakimś agresywnym zwierzęciu. Zdaję sobie sprawę, że temat jest bardzo trudny zważywszy, że ja sam nie mogę nawiązać z nikim kontaktu duchowego.
W takim zamieszaniu kłamstw, które sieją media, radio i telewizję oraz nowoczesne rozrywki obłęd ludzkich umysłów ciągle narasta. Pomyślałem, że może te głupoty o starodawnych kosmitach, którymi karmią ludzkość w końcu przybliżą się do logicznego zrozumienia, że wszystko kiedyś miało swój początek. W świetle tego zrozumienia twórcy serialów o starodawnych kosmitach zaczną bardziej rzeczowo przybliżać ludzkość do Stwórcy. Niestety oni coraz bardziej gmatwają się w głupocie i chyba sami zaplączą się w swoich kłamstwach. Koniec nadejdzie niespodziewanie i wyjdzie przysłowiowo guzik ze zbawienia naszej ziemskiej planety.

Największym problemem jest ze złymi Istotami Duchowymi żyjącymi w ludzkich ciałach. Istoty Duchowe bez ciała nie są w stanie fizycznie wyprodukować żadnego uzbrojenia lub bomby atomowej. Zwyrodniałe istoty duchowe mogą wpływać na osoby żyjące w ciele aby dokonały jakiegoś zła. Zwyrodniały świat duchowy kieruje złymi Istotami  żyjącymi w ludzkich ciałach aby ciągle tworzyli zło i wszelkie zniszczenia.
Problem jest przeogromny! Stwórca nie może sobie poradzić aby na świecie zapanował pokój i dokonało się zbawienie naszej ziemskiej planety. Według tego co otrzymałem każda zbawiona planeta uzyskuje schronienie wewnątrz słońc aby być bezpieczna od wszelkich intruzów  i innych niebezpieczeństw. Każde planety narażone są na różne niebezpieczeństwa, które nawet nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić.
Wszelkie religie i wyznania zniekształciły przekaz Ojca Stworzyciela i Jego Syna. Ludzkość nie może zrozumieć, że nasze podobieństwo do Stwórcy nie można porównać do cielesnej materii człowieka. Rozumiejąc poprawnie nasze podobieństwo podobne jest do Istoty Duchowej Jednorodzonego Syna naszego Stwórcy, który stał się wzorem sklonowania nas według swojej kolejności.
Ciało ludzkie jest pochodzenia zwierzęcego i można je porównać do podobieństwa Ciała Syna Człowieczego Chrystusa. Jednak Ciało Chrystusa nie przypomina już człowieka. Jest w innej formie Astralnej gdyż pozbawione jest krwi oraz płynów ustrojowych. Ciało Chrystusa zostało wypełnione Wieczną Energią Życia, którą specjalnie dla ludzkiego zbawienia stworzył nasz Stwórca.

Powracając do tematu jak mamy się modlić trzeba wziąć pod uwagę, że każdy z nas jest indywidualną osobą. Modlitwa musi być specjalnie zmodyfikowana według własnej osobowości mająca sens konkretnego zrozumienia. W związku z tym polecam skontaktować się ze mną na: fakty777@hotmail.com