Ponieważ nie jestem rdzennym Polakiem proszę o wybaczenie za ewentualne błędy.
Jeśli chcesz odsłuchaj w audio. KLIKNIJ.
Wystarczy tak niewiele, a świat zostanie uleczony i na zawsze Zbawiony!

Witam Was Serdeczni Miłe Szlachetne Istoty, Dzieci Naszego Stwórcy!

Od momentu pojawienia się Jezusa Chrystusa minęło ponad 2000 lat. Wiele osób zastanawia się dlaczego Jezus wciąż nie powrócił choć obiecał swoim apostołom, że niebawem będzie z nimi na zawsze.
Dlaczego tak się stało? Spójrzmy Prawdzie w oczy!
Czy ktokolwiek w przeciągu przeszło 2000 lat aż do tej pory objawił światu, że w Ciele Syna Człowieczego Jezusa Chrystusa był wcielony sam Wszechmogący Ojciec Stworzyciel i świat Go ukrzyżował?
Skoro do tej pory nikt nie znał Prawdy to do kogo miał ponownie wrócić nasz Ojciec Stworzyciel i Jego Jednorodzony Syn?
W Ewangelii Jana są wyraźne informacje, że w Ciele Chrystusa były Dwie Najświętsze Duchowe Osoby. Do tej pory nikt nie zdawał sobie sprawy, że Jedną z ukrzyżowanych Osób był nasz Ojciec Stworzyciel, nasza nadzieja Zbawienia Wiecznego. Świat pogrążył się w kłamstwach i pogonią za materializmem i nikt do tej pory nie  wie Kim jest Jednorodzony Syn Boży i Kim jest nasz  Ojciec Stworzyciel, Wszechmogący Król całego wszechświata.

Ewangelia Łukasza rozdział 10 werset 22.
Wszystko zostało Mi przekazane przez mego Ojca i nikt nie wie,
kim jest Syn, jak tylko Ojciec;
nikt też nie wie, kim jest Ojciec, jak tylko Syn i ten,
komu Syn chce to objawić. 

Kolokwialnie mówiąc, ludzkość naprodukowała mnóstwo bogów i różnych fałszywych religii, kościołów i sekt, a w nich same kłamstwa!
Gdybym nie otrzymał objawienia, a w nim tragiczne wyjaśnienie, że nie tylko ukrzyżowano Syna naszego Stwórcy, a także Jego Ojca Prawda być może zostałaby zakryta na zawsze i świat nie miałby szans Zbawienia.
Nasza Ziemia i nasza cywilizacja potrzebują pomocy gdyż zwyrodnialcy tego świata chcą zniszczyć wszelkie cielesne życie. Zwyrodnialcy dążą do tego aby żyjące nasze chore Duchowe Świadomości nie powróciły do zdrowia i nie zrozumiały na czym polega zbawienne Życie Wieczne. Zwyrodniałe bestie chcą aby wszyscy powrócili  do zwierzęcego bytowania jak to trwało uprzednio przez całą wieczność.
Jest nas wiele miliardów, a wśród nas istnieją szlachetne i uzdolnione osoby, które mogą mieć pomysł jak uratować naszą Ziemię i naszą cywilizację. Wystarczy znaleźć sposób jak uleczyć ludzkie wyobraźnie aby wdrążyli w siebie fakt, że w Ciele Jezusa Chrystusa były wcielone Dwie Boskie Istoty nasz Wszechmogący Ojciec Stworzyciel i Jego Umiłowany Jednorodzony Syn.
Dlaczego fakt rozpropagowania powyższego objawienia jest tak bardzo ważny? Gdyby stał się cud przyjęcia przez ludzkość Prawdy, że w Ciele Jezusa Chrystusa był nie tylko wcielony Syn Boży a również Jego Ojciec nasz w Wszechmogący Król całego wszechświata. Zapewne wtedy można byłoby spodziewać się objawienia naszego Stwórcy i Jego Jednorodzonego Syna aby powstrzymali wszelkie złe zamiary zwyrodnialców i wszelkie kataklizmy oraz nieszczęścia jakie mają przyjść na naszą Ziemie.
Jest niewyobrażalnym przestępstwem zwyrodniałego syna zatracenia, którego Biblia nazywa szatanem lub diabłem. Namącił w ludzkich głowach, by zakryć fakt ukrzyżowania naszego Stwórcy, który przebywał w Ciele Chrystusa. Ten ohydny podstęp spowodował, że nie może się dokonać w pełni zwycięstwo naszego Stwórcy nad zwyrodnialcem ponieważ ludzkość nie wie konkretnie Kim jest nasz Jedyny Bóg Ojciec Stworzyciel. Nie zorientowano się, że trzeba szukać naszego Stwórcę w Jezusie Chrystusie, Synu Człowieczym w którym również był Jego Umiłowany Syn!
Przez zakłamany żydowski przekaz mojżeszowy i mnóstwo innych zwiedzeń przyjęto w chrześcijaństwie, że żydowski bóg Jahwe jest ojcem Jezusa Chrystusa.
Jacyś zwyrodnialcy przez przeszło 2000 lat nawymyślali różnych kłamstw i bluźnierstw, aby zniesławić Jezusa Chrystusa nie zdając sobie sprawy, że bluźnili przeciwko samemu swojemu Stwórcy!

Ewangelia Marka rozdział 3 werset 29
Lecz jeśli ktoś bluźni przeciwko Duchowi Świętemu,
nigdy nie będzie mu to odpuszczone: na wieki winien jest grzechu.

Ewangelia Mateusza rozdział 12 werset 32.
Jeśli ktoś powie słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie mu odpuszczone, lecz jeśli powie przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie mu odpuszczone ani w tym wieku, ani w przyszłym.

Przyczyną zła jakie istnieje na świecie są nasze chore Duchowe Świadomości przed którymi zwyrodnialec zakrył  Prawdę. W Jezusie Chrystusie trzeba znaleźć swego Stwórcę i oddać w jego ręce przyszłość świata i każdego z nas z osobna. Dokona się wtedy Zbawienie świata i ochrona Ziemi przed jakąkolwiek katastrofą i nieszczęściem.
Niezbitym dowodem jest, że ciągle panującą osobą tego systemu świata jest zwyrodniały syn zatracenia. On wymyślił kołowrót życia i nieustannej śmierci dla każdego człowieka i wszelkiego stworzenia jakie żyje na świecie.
Stwórca nasz jest Ojcem Wiecznego Życia w którym nie egzystują niebezpieczne zwierzęta i inne bestie zagrażające sobie nawzajem, by nieustannie się zabijać i pożerać.

Pomyśl! Dwa tysiące lat temu, ktoś napisał Nowy Testament, a inni sformułowali Ewangelię Jana dając nam na obecne czasy szansę  znalezienia Prawdy i swego Prawdziwego Stwórcę. W tym cudownym arcydziele jest przekaz Ewangeliczny Jana, który zapewne był natchniony przez samego Stwórcę! Gdyby tak nie było to chodzilibyśmy zarośnięci pejsami w czarnych kapeluszach wyglądający jak idioci modlący się w seksualnych ruchach do ściany robiąc z siebie pośmiewisko.
Analizując Ewangelie Jana dopatrzymy się w niej geniuszu, gdzie być może sam diabelski syn zatracenia nie zobaczył Prawdy i na szczęście jej nie zniszczył.
Wyobraź sobie że wśród nas znajdują się genialne umysły, które w genialny sposób rozpowszechnią Prawdę, że świat ukrzyżował swego Stwórcę wraz z Jego Umiłowanym Synem.  Co wtedy mogłoby się na świecie wydarzyć?
Zapewne ogromna część ludzkości rozważałaby ten niesamowity fenomen, że Boskość naszego Stwórcy polega na wzajemnym wcieleniu się Dwóch Istot Duchowych Ojca Stworzyciela i Syna. Stopniowo ludzkość zrozumiałaby, że Ojciec Stworzyciel i Jego Jednorodzony Syn są Jednością, ponieważ Jednorodzony Syn jako Jedyny, został sklonowany ze Świadomości Duchowej swego Ukochanego Ojca. Nigdy w żadnej religii w żadnym kościele lub sekcie nikt nie wziął pod uwagę tego Genialnego Fenomenu, że zjednoczone Dwie Duchowe Osoby naszego Stwórcy i Jego Umiłowanego Jednorodzonego Syna świadczą o sobie nawzajem. Oni Jedyni znają całą Prawdę co wydarzyło się przez miliardy, miliardów lat w całym wszechświecie!
Szkoda, że wcześniej nie rozpoznano Prawdy naszego Stwórcy, by uniknąć nieszczęść jakie przeżyła ludzkość na naszej ziemskiej planecie! Chrystus Syn Człowieczy a w Nim wcieleni nasz Stwórca i Jego Jednorodzony Syn wcześniej powróciliby na Ziemię i nie stałoby się tyle zła, które zwyrodnialec wyrządził przez przeszło 2000 lat.
Wielokrotnie pisałem, że Ojciec Stworzyciel nikogo nie przymusza do dołączenia do Jego Królestwa.
Metoda przymusu i morderczej tyranii to metoda zwyrodnialca i jego diabelskich zwyrodniałych pomiotów, którzy obecnie okupują wszelkie rządy państw jakie znajdują się na świecie.
Pomyśl! Wystarczy tak niewiele, by mieszkańcy świata odnaleźli Stwórcę i Jego Umiłowanego Syna w Ciele Jezusa Chrystusa. Nawet jeśli tylko część ludzkości zaakceptowałaby Jego propozycję przyłączenia się do Jego Królestwa to byłby ogromny sukces. W późniejszym czasie stopniowo uwierzyliby inni, że Jedynym naszym Stwórcą i Bogiem jest objawiona Istota Duchowa naszego Stwórcy w Ciele Syna Człowieczego Jezusa Chrystusa. Ponowne objawienie się naszego Zbawcy daje światu szansę uratowania się przed zagładą!
Jak wielkim szczęściem stało się, że objawił mi się fakt wcielenia  naszego Stwórcy w Ciało Chrystusa. Jest to jedyna nadzieja, by poświęcenie Stwórcy i Jego Jednorodzonego syna nie poszło na marne!
Najdziwniejszym jest, że inwazja koronowirusa rozpoczęła się w tym momencie, kiedy objawiła mi się Prawda, że ukrzyżowano naszego Stwórcę. Zwyrodniały diabeł na początku szczególnie zaatakował Hiszpanię, gdzie obecnie przebywam. Być może zwyrodnialec polował i poluje na mnie, bym nie doniósł o moim odkryciu!
Nie wyobrażacie sobie jakie katorgi daje mi diabelski zwyrodnialec co noc. Zapewne chce bym zapomniał o swoim posłaniu i misji jaką odczuwam, by nie dokonało się w całej pełni zwycięstwo naszego Stwórcy na Ziemi.
Jestem już w zaawansowanym wieku. Przekroczyłem 75 lat. Z jednej choroby wychodzę, a zaraz następną szykuje mi zwyrodnialec. Niedawno urodziłem kamień nerkowy aż zemdlałem z bólu. Ci co to przeżyli wiedzą jakie to straszne cierpienie.

Szlachetni Bracia i Siostry! Duchowe Istoty, Dzieci naszego Stwórcy! Wystarczy z Waszej strony niewiele by rozpowszechnić tę przeraźliwą tragedię, że świat ukrzyżował swego Stwórcę wraz i Jego Umiłowanym Synem.
Być może i inni uwierzą w ten ponury fakt i w indywidualny sposób bez kościołów, religii i sekt znajdą swojego Ojca Stworzyciela, i naszego Prawdziwego Zbawce w Jezusie Chrystusie!
 
Wszelkie pomysły jak rozpowszechnić mój przekaz proszę kierować do mnie na adres: fakty777@hotmail.com

Uzupełniaj swoją wiedzę przez moje strony na www.infomega.pl
lub www.totalinfo.pl a także na www.fakty.org.pl

Rozpowszechniaj moje przesłanie na cały świat, który potrzebuje prawdziwego Króla naszego Ojca Stworzyciela, który uzdrowi go i nas ocali! Od Ciebie zależy czy zaistnieje ogromna szansa przyjścia naszego Zbawiciela. Od Ciebie zależy czy znaczna część świata uwierzy, że w Ciele Jezusa Chrystusa objawił się nasz Ojciec Stworzyciel, Król całego wszechświata wraz ze swoim Jednorodzonym Synem. Dzięki Twojej inicjatywie Zbawca da naszej Ziemi i każdej Świadomości Duchowej Wieczne Życie w nowym systemie nieznanym ludzkości. Stwórca i Jego Umiłowany Syn dał szansę wiecznego życia dla ludzi w nieśmiertelnych ciałach podobnych do Syna Człowieczego Jezusa Chrystusa!