Czy diabeł wygrał?
Po zniszczeniu pierwszej planety matce przez miliardy lat stworzono zastępcze planety i na których powstały różne cywilizacje. Od milionów i setek tysięcy lat w różnych cywilizacjach były przeprowadzane śledztwa, by ujawnić zwyrodnialcom winę, za zniszczenie pierwszej super cywilizacji jaka panowała na Planecie Matce.
Obecnie na Ziemi odbędzie się sąd ostateczny udowadniając zwyrodnialcom wszelkie przewinienia jakie dopuścili się przez miliony lat na różnych planetach, które zniszczyli używając miejscowych wojen oraz kosmicznych napaści.
Szatan, którego zwą diabłem ciągle szczyci się, że zakrył i otumanił wszystkich aby nigdy nie dowiedziano się, że ukrzyżował wspólnie z zwyrodnialcami naszego Stwórcę.
Otumanił nas wszystkich, by świat się nie zorientował że ukrzyżował i krzyżuje każdego dnia swoim postępowaniem Naszego Ojca Stworzyciela i Jego Jednorodzonego Syna. Każdy, kto nie jest wrażliwy na zło i brak miłosierdzia ponosi winę wspólnie z diabelskimi zwyrodnialcami za te okrucieństwa jakie wydarzyły się w całym wszechświecie!
Czy pozwolisz, by ohydne morderstwo na naszym Stwórcy nie wyszło na jaw?
Chcesz żeby diabeł i jego zwyrodnialcy wykręcili się ze swego ohydnego czynu?
Czy nie znajdzie się nikt, by oddać hołd Prawdzie, że Bóg Ojciec Stworzyciel i Jego Umiłowany Jednorodzony Syn Boży jest naszym Stwórcą i naszym Zbawicielem, a którego odnajdujemy w ukrzyżowanym Jezusie Chrystusie!

Przestudiuj mój portal a zrozumiesz jak wygląda prawda!

P.S. Jest szansa powstrzymania zagłady naszej cywilizacji oraz naszej planety! Mam nadzieję, że moje przesłanie dotrze do kogoś, kto ma kontakt z jakimś zwyrodniałym terrorystą lub tyranem jakiegoś kraju i przedstawi mu je. Być może moje przesłanie wpłynie na stan zwyrodniałego umysłu i zastanowi się on nad swoimi czynami, by opamiętał się.
Wystarczy, że ściągniesz plik PDF i wyślesz go komu zechcesz. Być może w ten sposób powstrzymamy wszelkie tragedie jakie mają przyjść na naszą Ziemię.
Chyba zdajesz sobie sprawę, że pandemia wirusa to tylko ostrzeżenie przed tym co dopiero ma nadejść!
Na końcu znajdziesz moje przesłanie w języku polskim. Wtedy zrozumiesz jaki jest mój zamysł i sens działania. KLIKNIJ!