Udało mi się wgrać na You Tube film, który ukażę Tobie dowody o których piszę poniżej:
https://youtu.be/NuaoOaxhGlg  KLIKNIJ

CZY W SŁOŃCU JEST ŻYCIE?
Około dwóch lat temu w okolicznościach, których nie pamiętam nagrałem z telewizji dwa krótkie filmy. Najdziwniejsze w tym wszystkim, że filmy przetrwały dwa lata choć były nagrane co najmniej w odstępie kilku miesięcy jeden od drugiego.
Jak zwykle niektóre wydarzenia w moim życiu można zaliczyć do cudów ponieważ wydarzyły się dosłownie przypadkowo.

Szokujące! W telewizji na dwóch filmach pokazali, że w Słońcu jest próżnia i w nią wleciały dwie planety wielkości Ziemi. Na dodatek potwierdziły się moje przypuszczenia, drugim filmem, że w Słońcach w całym wszechświecie znajdują się Królestwa naszego Stwórcy, a w nich mnóstwo planet, które zapewne dostąpiły wiecznego zbawienia! Na drugim filmie w ogromnej ciemnej dziurze w Słońcu dokładnie widać małe świecące punkty jak gwiazdy na naszym niebie. Niewątpliwie są to planety, które dostąpiły zbawienia.
Pamiętam kiedy przed dwoma laty zobaczyłem te filmy, skojarzyły mi się z UFO wlatujące do środka Słońca. Najbardziej było dla mnie szokujące, że te rzekome UFO były wielkości Ziemi. Wzięło przeszło dwa lata bym z absolutną pewnością stwierdził, że Słońca są domem dla wszystkich planet, które uznały zwierzchnictwo naszego Stwórcy.
Przesłanie o tym, że nie chodzi tylko o zbawienie każdego z nas ale zbawienie i danie zabezpieczenia naszej Ziemi, Te przesłanie możliwości zbawienia naszej planety w Słońcu nieomal nie zwaliło mnie z nóg. Ten ogrom przedsięwzięcia naszego Ojca Stworzyciela ukazał mi Jego niewyobrażalną moc i potęgę!
Ziemia nasza narażona jest na kataklizmy, uderzenia asteroid i innych wszelkich pozostałości po rozerwanych planetach. Jedynie zbawienie jej w Słońcu daje gwarancje bezpiecznego Wiecznego Życia!
Jednak nasza Ziemia nie nadaje się w takim stanie do Zbawienia Wiecznego. Mimo to każda indywidualna osoba, która zawierzy swemu Stwórcy może otrzymać Zbawienie Wieczne na którejś z egzystujących planet w Słońcu!

Wiele osób nie zastanawia się, że znajdujące się we wszechświecie Słońca mogą być siedzibami Królestwa naszego Stwórcy. Słońca te są najbezpieczniejszymi miejscami do których nikt nieproszony nie może się dostać. Nie docierają tam wirusy, bakterie lub inne odpadki organiczne. Nie ma tam organizmów zbudowanych na bazie krwi i wody. Wszelkie Duchowe Świadomości ubrane są w ciała astralne zbudowane z Czystej Szlachetnej Energi. Nie ma tam śmierci, wojen, kłamstw i wszelkiej obłudy, jakie znajdują się na Ziemi.
W każdym z tych Słońc może się zmieścić mnóstwo planet wielkości naszej Ziemi.
Nagrałem film gdzie można zobaczyć jak w nasze Słońce, a konkretnie w próżnię jaka tam się znajduje wlatują dwa obiekty, każdy z nich wielkości naszej Ziemi. Zapewne dołączyły one do Królestwa naszego Stwórcy. Szczęśliwe planety przyjęły zwierzchnictwo naszego Stwórcy i Jego Jednorodzonego Syna. Próbowałem wstawić mój film na stronę internetową ale okazuje się, że jakiś zwyrodniały diabeł spowodował, że internet nie obsługuje niektórych formatów wideo czego kiedyś nie było. Jednak dla tych co zdołają przebić diabelską barierę blokującą przejęcia Prawdy naszego Stwórcy postaram się opisać wszystko co otrzymałem na ten temat.
Wieczne życie wewnątrz Słońca w Królestwie naszego Stwórcy nigdy nie będzie nudne. Nieskończenie będziemy odwiedzać innych mieszkańców mnóstwa planet, które bezpiecznie egzystują w Słońcach w Królestwie naszego Stwórcy. Co może być najdziwniejsze, że mieszkańcy ich mogą wyglądać zupełnie inaczej niż my. Mieszkańcy tych planet respektują porządek i zalecenia Stwórcy i zawsze przywitają nas z uprzejmością bez obawy, że coś im zagraża z naszej strony.

Niestety Ziemia nasza nie może dołączyć do Królestwa naszego Stwórcy, gdyż na Ziemi jest mnóstwo fałszywych religii. Mimo to dane jest indywidualne zbawienie wieczne dla tych, którzy się na to zdecydują.
Poświęcenie oddania się na ukrzyżowanie naszego Stwórcy, by zbawić naszą Ziemię nie przyniosło konkretnego rezultatu. Do tej pory nie zorientowano się, że świat ukrzyżował swego Ojca Stworzyciela, a z Nim jego Jedynego Syna, który od początku jest razem ze swoim Ojcem!
Z inicjatywy Watykanu powstało mnóstwo muzułmańskich wyznawców niebezpiecznej, morderczej religii. 
Izraelici wiecznie walczący mordercy przez religię zagarniają dobra całej ludzkości.
Hindusi wielbią przeszło 2000 fałszywych bożków i fanatycznie wyznają wiarę, że ziemskie stworzenia jak na przykład szczury są bogami.
Azjaci powierzyli swoją wiarę posągom Buddy, który przez spryt i przemoc zbudował swoją fałszywą religię.
Pomyśl! Czy w takiej sytuacji nasza ludzkość może dołączyć do swego Stwórcy?

Niestety naszej Ziemi nie udało się!
Dlaczego?
Ponieważ nie zaakceptowaliśmy propozycji zbawiennych naszego Stwórcy i nie rozpoznaliśmy w Synu Człowieczym Jezusie Chrystusie swego Ojca. Co gorsze ukrzyżowaliśmy Go wraz z Jego Umiłowanym Jednorodzonym Synem!
Jednym zdaniem. Żydowski religijny fanatyzm napompowany kłamstwami Mojżesza ukrzyżował Ojca Stworzyciela wraz z jego Umiłowanym Synem i nadal krzyżuje Prawdę naszego Stwórcy  swoją żydowską religię.
Krzyżują Prawdę naszego Stwórcy Muzułmanie, Buddyści i tysiące Hinduskich religii opartych na kłamstwach ich fałszywych bożków. Co najdziwniejsze Watykan z rzymskokatolicką religię krzyżuje Prawdę naszego Stwórcy przez liczne kłamstwa i fanatyczną swoją religię napompowaną kłamstwami Mojżesza!

Obecnie ludzkość zawierzyła zwyrodniałym przywódcom i fałszywym naukowcom, którzy obiecują w przyszłości bajeczne życie na Ziemi. Wszystko jednak jest absolutnym kłamstwem, gdyż życie nasze jest krótkie i bez żadnej przyszłości!
Na innych moich stronach zorientujesz się jak w przemyślny sposób  panuje chaos i bałagan byśmy nie byli w stanie zorientować się, że jakaś niewidziana moc manipuluje nami! Co gorsze nasi najbliżsi, którzy żyją najbliżej nas przyczyniają się do tego stanu rzeczy!

Jest wielka szansa wyprowadzić ludzkość z głupoty i fanatycznych religii.
Na bazie moich stron internetowych napisałem książkę, którą chce wydać pewne polskie wydawnictwo.
Szukam sponsora, który pomógłby wydać książkę. Jeśli znasz kogoś kto zechciałby sfinansować to przedsięwzięcie podaj mi jego adres na maila: fakty777@hotmail.com

Sponsor nie musi wyręczać mi żadnych pieniędzy. Sam skontaktuje się z wydawnictwem i załatwi sprawę.
Książka to jedyny sposób zburzenia diabelskiej blokady otumanienia i wyciągnięcia Polski i innych narodów z chaosu, nawałnicy i nieszczęść jakie zgotował antychryst, syn zatracenia. On  używa swoich kacyków, którzy zawładnęli wszelkimi oszukańczymi rządami na całej naszej Ziemi. Zwyrodniali tyranie chcą byśmy nigdy nie połączyli się na zawsze z naszym Stwórcą!
Zwyciężaj indywidualnie aby twoja duchowa świadomość zaistniała w ciele podobnym do Jezusa Chrystusa.
Będzie leczyła się przez wieki ze zwierzęcych nawyków aby osiągnąć w pełni stan jaki miała od początku!
Portal do Królestwa Ojca Stworzyciela jest jeszcze otwarty!
Ziemia przez ogrom czasu przejdzie ogromne kataklizmy, wojny. Różnego rodzaju choroby i zarazy wyniszczać będzie ludność. Zwyrodnialcy najwyższej rangi manipulować będą ludzkością! Lecz ty możesz tego uniknąć. Nie przegap okazji!
Staniesz się jedną z pierwszych osób, którą przyjmie jakaś planeta istniejąca w Słońcu. Zaś potem kiedy Ziemia dzięki Stwórcy przezwycięży zwyrodnialca syna zatracenia i będzie się kwalifikowała do Królestwa naszego Ojca Wszechmogącego dołączy do zbawionych planet. Jak będziesz chciał  powrócisz do niej!

Próbowałem na stronę wgrać choćby sam głos z tego filmu, gdzie w słońce wlatują planety wielkości naszej Ziemi. Właściwie mówiąc wprost widzimy tam jakby jedna drugą wpychała w sam środek Słońca. Niestety jakieś diabelstwo nie pozwalało mi zgrać same audio. Jednak stało się coś dziwnego, że po kliknięciu ściągnięcia audio automatycznie wgrało się w linku Pobrane. Tam szukajcie audio z tego filmu gdyż jest to jedyny dowód na to co opisałem!

Jeśli masz Mesengera wejdź na "Jacek Dab". Tam jest mój film z pewnym naukowcem, który nagrał jak w słońce wlatują dwa obiekty wielkości naszej Ziemi.